Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Gençliğimi sktiler

G Guest-C115664D6 Konu Sahibi
4 ay (9 mesaj)
Ben gitmeye çalışıcam bitirdiler beni. Nefret ettirdiler hayattan gençliğinden. Bana ne eğitim verinde öyle sorular soruyorsun a*.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


_____________________________

Eski kullanıcı adı: Alidönmez


Aga bizim okulda doğru dürüst ayt bile anlatmadılar. (özel okul) 5 ay tyt işlediler 4,5 ay ayt işlediler konular yetişsin de hepsini özet geçtiler. Neymiş “bu sene 2020 gibi ...
Yoruma Git
Yorumun Devamı _TETHYS_ - 4 ay +5

S steepstone
4 ay (75 mesaj)
Geçmiş olsun hocam
_ _TETHYS_
4 ay (0 mesaj)
Aga bizim okulda doğru dürüst ayt bile anlatmadılar. (özel okul) 5 ay tyt işlediler 4,5 ay ayt işlediler konular yetişsin de hepsini özet geçtiler. Neymiş “bu sene 2020 gibi gelecekmiş””konular kalkacakmış””ayt kolay olacakmış” b0k oldu. 1 senemin içine s.çtılar.

0rospu çocukları evdeki çalışmama da müdahale ediyorlardı “tyt çalış””bize göre git” falan. Ocak ayına kadar tyt çalıştım awk. Ailem hala tyt’nin ayt’den daha önemli olduğunu sanıyor. şaka gibi.

Konuları yetiştiremedim bile. Sınava organiksiz girdim. Fiziği biyolojiyi youtube’den hallettim (ailem ona bile kızıyordu)

EDİT: 30k-100k arası tüm sıralamaları bekliyorum o kadar kötü geçti.

ALLAH BELANIZI VERSİN HAKKIM HARAM OLSUN 0R0SPU COCUKLARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _TETHYS_ -- 14 Temmuz 2021; 0:42:42 >

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


B bennasılbüyükadamoluucam
4 ay (1 mesaj)
hayatımı siktilerDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.