Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
304
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Gelen gideni hep arattı! Asıl gitmesi gerekenler hep kaldı!

R rsmx Konu Sahibi
11 yıl (173 mesaj)
Bu cümle her şeyi açıklıyor kanımca..
M mumble1905
11 yıl (46 mesaj)
.Hagi'ye bile muhtaç olduk bugünkü takımı görünce


Bu mesaja 1 cevap geldi.

E ExtrameBOY27
11 yıl (200 mesaj)
Gelenlerin suçu yok.. Sezon başında yanlış TD ile başladık...


Bu mesaja 1 cevap geldi.

D Darth Furko
11 yıl (259 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

Gelenlerin suçu yok.. Sezon başında yanlış TD ile başladık...

Bence sezon başındaki TD en doğrusuydu ama transfer politikamız çok yanlıştı.Takımdan gitmemesi gereken oyuncular gitti.Geçen sezon eksiklerimiz belliydi zaten.Orta saha ve Forvet yetersizdi.Bu bölgelere takviye yapıp geçen seneki kadroyu korumalıydık.İlla birileri gidicekse bunlar BAM,Aydın gibi gereksiz oyuncular olmalıydı.Rijkaard'ın oluşturmak istediği kadroyu oluştursaydı yönetim şu an eminim şampiyonluğun en büyük adayı olurduk...


Bu mesaja 1 cevap geldi.

V vaypcnet
11 yıl (524 mesaj)
Hakikaten inanılır gibi değil bu forum , hiç maç izlemediyseniz açın bakın tff.org.tr'ye.

Gitmesi gerekiyor , kalitesiz oyuncu , yetersiz oyuncu dediğin Sarp,Barış,Ayhan,Balta vs. Rejkard efendinin prensleriydi her maç banko oynatıyordu Elano,Cana vs. oyuncuların yerine.Rejkard'ın oluşturmak istediği kadro zaten bunlardan oluşuyordu defalarca bununla ilgili bilgileri,istatistikleri yazdım bu forumda ama artık öğrenin yeter.

quote:

Orijinalden alıntı: lord_darth_furkan

quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

Gelenlerin suçu yok.. Sezon başında yanlış TD ile başladık...

Bence sezon başındaki TD en doğrusuydu ama transfer politikamız çok yanlıştı.Takımdan gitmemesi gereken oyuncular gitti.Geçen sezon eksiklerimiz belliydi zaten.Orta saha ve Forvet yetersizdi.Bu bölgelere takviye yapıp geçen seneki kadroyu korumalıydık.İlla birileri gidicekse bunlar BAM,Aydın gibi gereksiz oyuncular olmalıydı.Rijkaard'ın oluşturmak istediği kadroyu oluştursaydı yönetim şu an eminim şampiyonluğun en büyük adayı olurduk...DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.