Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
8
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Geçtiğimiz Haftanın Avrupa'da En Çok Satan Oyunları

Ö Özgür Eroğlu Konu Sahibi
geçen yıl (3580 mesaj)
 
 
Oyun dünyası için geçtiğimiz yıllara göre daha sönük bir yıl geçirirken, açıklanan oyun satış listelerinde de çok fazla sürpriz dikkat çekmiyor. Ancak EMEAA satış verilerine göre geçtiğimiz hafta yani 18 Kasım - 24 Kasım arasında, ilk sırada bizleri şaşırtan bir oyun var.
 
İlk sırada Football Manager 2020 bulunuyor. Oyunun kendine has bir kitlesinin olması dışında sadece PC platformunda satışa sunulduğu için ilk sırada bulunması gerçekten güzel bir başarı. Tabii oyunun çıkış haftası olmasının da etkisi mutlaka vardır. 
 
İlk 10 oyunu aşağıda bulabileceğiniz listede hem kutulu satışlar hem de dijital satışlar dahil olarak sıralanmış. Listenin ilk 10 oyununu ve verilerin hangi ülkelerden alındığını aşağıda bulabilirsiniz.
 
1- Football Manager 2020
2- Star Wars Jedi: Fallen Order
3- Call of Duty: Modern Warfare
4- FIFA 20
5- Pokémon Sword
6- Pokémon Shield
7- Grand Theft Auto V
8- Luigi's Mansion 3
9- Need for Speed: Heat
10- Rainbow Six Siege
 
Dijital satışlar; Avustralya, Avusturya, Bahreyn, Belçika, Bulgaristan, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, İngiltere, Yunanistan, Macaristan, İzlanda, Hindistan, İrlanda, İsrail, İtalya, Kuveyt, Lübnan, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Umman, Polonya, Portekiz, Katar, Romanya, Rusya, Suudi Arabistan, Slovakya, Slovenya, Güney Afrika, İspanya, İsveç, İsviçre, Türkiye, Ukrayna ve BAE. 
 
Fiziksel satışlar; Belçika, Danimarka, Finlandiya, Fransa, İngiltere, İtalya, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, İspanya, İsveç ve İsviçre.
 
En Çok Beğenilenler Tümü Tüm Yorumları Aç
GTX 1060'la 1080p Low ayarlarda bile 60 fps'yi görmeyen bozuk bir oyun olduğu için, ön sipariş yapan talihsiz arkadaşlar dışında insanların aldığını zannetmiyorum.Patladı oyun.K...
Yoruma Git
Yorumun Devamı Babblebabble - geçen yıl +3

L Lord Melkor
geçen yıl (7326 mesaj)
Rdr 2 ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

B Babblebabble
geçen yıl (4423 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

Rdr 2 ?
GTX 1060'la 1080p Low ayarlarda bile 60 fps'yi görmeyen bozuk bir oyun olduğu için, ön sipariş yapan talihsiz arkadaşlar dışında insanların aldığını zannetmiyorum.Patladı oyun.Klasik Rockstar özüne geri döndü.
D Dhalsim
geçen yıl (451 mesaj)
FM 2020 alanlardan biri de benim..yamaları tamamladık daha dün başladık oynamaya..şu taktik ekranında sütunları düzenleyemedim sadece..futbolcuların ortalama puanları habire kayboluyor
1 1655
geçen yıl (106 mesaj)
Şu Call of Duty, Battlefield varken nasıl bu kadar satıyor anlamıyorum abi. Eski bir Call of Duty sever olarak söylüyorum, Call of Duty oynayanlar Battlefield hiç oynamamış anlaşılan.
B BSC Misafiri
geçen yıl (166577 mesaj)
quote:

Orjinalden alıntı: 1655

Şu Call of Duty, Battlefield varken nasıl bu kadar satıyor anlamıyorum abi. Eski bir Call of Duty sever olarak söylüyorum, Call of Duty oynayanlar Battlefield hiç oynamamış anlaşılan.


Daha kolay aga. Ondan tercih ediliyor. Herkes gerçekçiliği sevmeyebilir. Sevse Arma 3 üstüne oyun olmaz :)
1 1655
geçen yıl (106 mesaj)
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: 1655

Şu Call of Duty, Battlefield varken nasıl bu kadar satıyor anlamıyorum abi. Eski bir Call of Duty sever olarak söylüyorum, Call of Duty oynayanlar Battlefield hiç oynamamış anlaşılan.</blockquote>

Daha kolay aga. Ondan tercih ediliyor. Herkes gerçekçiliği sevmeyebilir. Sevse Arma 3 üstüne oyun olmaz :)


Haklısın olay tam da bu olsa gerek.
Ama ben Battlefield atmosferini asla değişmem COD'a
M mehmetalpertr
geçen yıl (1604 mesaj)
SW JFO iyi satıyor.. Hak ediyor. Güzel oyun..
E einhander
geçen yıl (7193 mesaj)
guzel bır ındırım zamanı fallan order almak ıstıyorum.
ama halen gta 5 satılıyor ya hayret vallaDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.