Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (9. Tur)
 Sonuçları gör
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
5
Cevap
406
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (9. Tur)

B BÖCCÜK ♂ Konu Sahibi
5 yıl (1236 mesaj)
•Survivor 2016 öncesi tüm yarışmacılar dahildir. Survivor 2016 yarışmacıları yer almayacaktır.
•Turlar, Survivor yarışmasında daha erken elenen yarışmacılar ilk turlarda olmak üzere aşağıdan yukarıya doğru olacak.
•Dokuzuncu tur on beş yarışmacı ile yapılacak.
•İlk yedi yarışmacı onuncu tura yükselecek.
•All-Star sezonuna katılmış olan yarışmacılar, elde ettikleri başarıya göre ankette ekstra oy sahibi olacaklar.

CENGİZ COŞKUN

< Resime gitmek için tıklayın >

YİĞİT DİKMEN

< Resime gitmek için tıklayın >

SELİM SABAH

< Resime gitmek için tıklayın >

CENK KÖSE

< Resime gitmek için tıklayın >

OĞUZHAN EROĞLU

< Resime gitmek için tıklayın >

HAYİM KOHEN

< Resime gitmek için tıklayın >

SERAP IŞIK

< Resime gitmek için tıklayın >

ÖZGE ULUSOY

< Resime gitmek için tıklayın >

HAKAN HATİPOĞLU

< Resime gitmek için tıklayın >

SERENAY AKTAŞ

< Resime gitmek için tıklayın >

BOZOK GÖREN

< Resime gitmek için tıklayın >

PASCAL NOUMA

< Resime gitmek için tıklayın >

BERNA CANBELDEK

< Resime gitmek için tıklayın >

SAHRA IŞIK

< Resime gitmek için tıklayın >

NADYA ZAGLI

< Resime gitmek için tıklayın >

BÜYÜK MACERA

1)UĞUR PEKTAŞ (GÜNEY TAKIMI)
2)ÖZGÜR ŞİMŞEK (GÜNEY TAKIMI)
3)CELAL CANBAKKAL (GÜNEY TAKIMI)
4)DİLEM GÖZDE (GÜNEY TAKIMI)
5)SERAP IŞIK (GÜNEY TAKIMI)
6)BORA UÇAK (8. tur)
7)IRMAK ARKADAŞLAR (7. tur)
8)KEMAL PEKSER (6. tur)
9)EBRU DEMİRAY (5. tur)
10)SELİN YARDIMCI (4. tur)
11)ONUR OKYAY (3. tur)
12)ÖZDEN YILMAZ (2. tur)
13)TUĞBA (Ön eleme turu)
14)SEMİH ŞAHİN (4. tur)
15)FULYA KESKİN (Ön eleme turu)
16)BORA BÖLÜKBAŞI (Ön eleme turu)

TÜRKİYE - YUNANİSTAN

1)DERYA DURMUŞLAR (TÜRK TAKIMI)
2)AMFIKRATIS ZACHARIADIS (YUNAN TAKIMI)
3)AYTUĞ YÜKSEL (TÜRK TAKIMI)
4)PLATONAS LEMONOPOYLOS (YUNAN TAKIMI)
5)SELİM SABAH (TÜRK TAKIMI)
6)PANTELIS PAPAKONSTANTINOU (8. tur)
7)İPEK ESİN (7. tur)
8)NADIA ZAGLI (YUNAN TAKIMI)
9)METİN GÜLGEZ (5. tur)
10)ARZU GAZİOĞLU (4. tur)
11)TEYMURALP FOSFOROĞLU (6. tur)
12)YANNIS ZISSIS (Ön eleme turu)
13)STELLA KALENDEROGLOU (Ön eleme turu)
14)MELITA GOYAIT (Ön eleme turu)
15)ÇİĞDEM MISIRLI (Ön eleme turu)
16)YOANNA NIKOLAOY (Ön eleme turu)
17)ONUR SARMUSAK (1. tur)
18)FULYA GÜRKAN (Ön eleme turu)
19)MARIA NIKOLOUTSOU (Ön eleme turu)
20)VASSILIS ATHANASSOPOULOS (Ön eleme turu)

ASLANLAR - KANARYALAR

1)TANER ÖZDEŞ (KANARYALAR)
2)AYŞIL ÖZASLAN (KANARYALAR)
3)ÇİĞDEM AFYÜK (ASLANLAR)
4)ÖZLEM ÇALIN (ASLANLAR)
5)CENK KÖSE (KANARYALAR)
6)METEHAN ÇAKIR (8. tur)
7)YAPRAK YILMAZ (7. tur)
8)MÜGE BOZ (6. tur)
9)CEVDET ÖZMEN (5. tur)
10)MESUT GÜNEY (4. tur)
11)CÖMERT PEHLİVAN (3. tur)
12)ORKUN AYDOĞAN (3. tur)
13)HALİT KAVLAK (1. tur)
14)LEVENT ORUÇ (Ön eleme turu)
15)YAĞMUR YILMAZ (Ön eleme turu)
16)ESRA KANAT (Ön eleme turu)
17)SEDA MERİÇ (Ön eleme turu)
18)PINAR SEDEN GÜVENTÜRK (Ön eleme turu)
19)DENİZ OYANAY (Ön eleme turu)
20)İLGİ MÜGE GÜZEL (Ön eleme turu)
21)ERKAY ÇETİNSARAÇ (Ön eleme turu)
22)BERRİN AKTUĞ (Ön eleme turu)
23)NİHAL (Ön eleme turu)
24)AYKOR (Ön eleme turu)

KIZLAR - ERKEKLER

1)MERVE OFLAZ (KIZLAR)
2)İHSAN TARKAN (ERKEKLER)
3)AYDIN GÜLŞEN (ERKEKLER)
4)ERTAN RODOPLU (ERKEKLER)
5)OĞUZHAN EROĞLU (ERKEKLER)
6)BAŞAK ÖZER (8. tur)
7)SEDA AKTUĞLU (7. tur)
8)KEMAL ÖZCANLI (6. tur)
9)EMİN SEFER (6. tur)
10)HAKAN HATİPOĞLU (ERKEKLER)
11)GİZEM AKIN (5. tur)
12)METİN AVŞAR (2. tur)
13)BERKE SARP (1. tur)
14)SEDA ŞER (Ön eleme turu)
15)EZGİ SÖZÜER (Ön eleme turu)
16)FURKAN DEDE (2. tur)
17)TUĞÇE AL (Ön eleme turu)
18)CANAN KARLI (Ön eleme turu)
19)METİN ÖZKAYA (Ön eleme turu)
20)NİLGÜN KARATAŞ (Ön eleme turu)
21)HİCRAN IŞIK (Ön eleme turu)

ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 1.SEZON

1)DERYA BÜYÜKUNCU (ÜNLÜLER)
2)NİHAT DOĞAN (ÜNLÜLER)
3)TANER TOLGA TARLACI (GÖNÜLLÜLER)
4)TAÇMİN TÜMER (GÖNÜLLÜLER)
5)ÖZGE ULUSOY (ÜNLÜLER)
6)TEFİK EGELİ (8. tur)
7)EBRU DESTAN (7. tur)
8)ONUR ÇAKMAK 'ASENA' (6. tur)
9)CEYDA OKANDAN (5. tur)
10)PASCAL NOUMA (ÜNLÜLER)
11)GÖKHAN ALBAYRAK (3. tur)
12)ZEYNEP TUNUSLU (2. tur)
13)VEDAT BEHAR (1. tur)
14)DİDEM CERAN (Ön eleme turu)

ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 2.SEZON

1)NİHAT ALTINKAYA (ÜNLÜLER)
2)HASAN YALNIZOĞLU (GÖNÜLLÜLER)
3)ANIL TETİK (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER)
4)BEGÜM YÜCETAN (GÖNÜLLÜLER)
5)HAYİM KOHEN (GÖNÜLLÜLER)
6)CEVHER PEKÇİÇEK (8. tur)
7)ALMEDA ABAZİ (8. tur)
8)ALP KIRŞAN (7. tur)
9)MUSTAFA TOPALOĞLU (5. tur)
10)SERHAT ÖZCAN (4. tur)
11)MERVE BÜYÜKSARAÇ (3. tur)
12)ORHAN BALTACI 'DOĞUŞ' (5. tur)
13)ŞANSIN TOKYAY (1. tur)
14)GÜLEN SEZMİŞ (2. tur)
15)SİBEL TÜZÜN (Ön eleme turu)
16)ASENA ERDEM (1. tur)

ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 3.SEZON

1)HİLMİ CEM İNTEPE (GÖNÜLLÜLER)
2)DOĞUKAN MANÇO (ÜNLÜLER)
3)ÜMİT KARAN (ÜNLÜLER)
4)MURAT CEYLAN (GÖNÜLLÜLER)
5)CENGİZ COŞKUN (ÜNLÜLER)
6)IRMAK ATUK (8. tur)
7)DAĞHAN KÜLEGEÇ (7. tur)
8)DUYGU ÇETİNKAYA (6. tur)
9)BENNU GEREDE (5. tur)
10)FATMAGÜL FAKI (4. tur)
11)BOZOK GÖREN (GÖNÜLLÜLER)
12)ERHAN YAVUZ (2. tur)
13)LARISSA GACEMER (3. tur)
14)NAZENİN TOKUŞOĞLU (Ön eleme turu)
15)MUSTAFA SÜRMEN (1. tur)
16)SEDA AKMAN (Ön eleme turu)
17)EMEL ERDEMANAR (Ön eleme turu)

ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 4.SEZON

1)TURABİ ÇAMKIRAN (GÖNÜLLÜLER)
2)GÖKHAN KESER (ÜNLÜLER)
3)AHMET DURSUN (ÜNLÜLER)
4)MERVE AYDIN (ÜNLÜLER)
5)YİĞİT DİKMEN (GÖNÜLLÜLER)
6)SAHRA IŞIK (GÖNÜLLÜLER)
7)TOLGA KAREL (7. tur)
8)AKIN SAATÇİ (6. tur)
9)SERENAY AKTAŞ (ÜNLÜLER)
10)MÜGE UZEL (4. tur)
11)DUYGU BAL (3. tur)
12)İSMAİL BAKİ TUNCER (4. tur)
13)MERT PALAVAROĞLU (2. tur)
14)ERTUNGA GEMUHLUOĞLU (2. tur)
15)BERNA CANBELDEK (GÖNÜLLÜLER)
16)SAMANTA MENDES (Ön eleme turu)
17)EDA ÖZERKAN (1. tur)
18)EKREM TORAMAN (3. tur)

ALL-STAR

1)TURABİ ÇAMKIRAN (GÖNÜLLÜLER +31 OY)
2)MERVE AYDIN (ÜNLÜLER +28 OY)
3)HİLMİ CEM İNTEPE (GÖNÜLLÜLER +26 OY)
4)BEGÜM YÜCETAN (GÖNÜLLÜLER +25 OY)
5)HASAN YALNIZOĞLU (GÖNÜLLÜLER +23 OY)
6)HAKAN HATİPOĞLU (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER +22 OY)
7)DOĞUKAN MANÇO (ÜNLÜLER +21 OY)
8)SERENAY AKTAŞ (ÜNLÜLER +20 OY)
9)ANIL TETİK (ÜNLÜLER +15 OY)
10)BOZOK GÖREN (GÖNÜLLÜLER +14 OY)
11)BERNA CANBELDEK (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER +13 OY)
12)SAHRA IŞIK (GÖNÜLLÜLER +12 OY)
13)NADYA ZAGLİ (GÖNÜLLÜLER +11 OY)
14)PASCAL NOUMA (ÜNLÜLER +10 OY)
15)ÖZLEM ÇALIN (GÖNÜLLÜLER +8 OY)
16)MERVE OFLAZ (ÜNLÜLER +7 OY)
17)TANER ÖZDEŞ (GÖNÜLLÜLER +6 OY)
18)ALMEDA ABAZİ (8. tur)
19)SEDA AKTUĞLU (7. tur)
20)AHMET DURSUN (ÜNLÜLER +3 OY)
21)FULYA KESKİN (Ön eleme turu)
22)DUYGU ÇETİNKAYA (6. tur)

Katkılarından ötürü rds root adminimize,
Desteklerinden ötürü zorradam, fenerliso,Lincoln Burrows.,LorneMalvo arkadaşlarımıza teşekkür ederim.




Bu mesajda bahsedilenler: @rds , @fenerliso , @LorneMalvo , @zorradam , @Lincoln Burrows.

Z zorradam
5 yıl (9014 mesaj)
soru mu yiğit basgannn

@BÖCCÜK ♂ 10.turdan sonra bence otomatik artı oy olayını kaldırsan daha adil olur bundan sonraki herkesin belli bir tanınmışlıği var ama atıyorum yigide 5 oy versek bile almeda tur atlıyor



< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @BÖCCÜK ♂

C Crysiz
5 yıl (943 mesaj)
Hayim düştüü



< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


F Fasist Diktator
5 yıl (446 mesaj)
Oğuzhan abi tabi ki



< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


F fenerliso
5 yıl (9017 mesaj)
Oğuzhan tabiki




S SturmpioneeR
5 yıl (1277 mesaj)
Blok



DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.