Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (6. Tur)
 Sonuçları gör
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
6
Cevap
239
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (6. Tur)

B BÖCCÜK ♂ Konu Sahibi
5 yıl (1236 mesaj)
•Survivor 2016 öncesi tüm yarışmacılar dahildir. Survivor 2016 yarışmacıları yer almayacaktır.
•Turlar, Survivor yarışmasında daha erken elenen yarışmacılar ilk turlarda olmak üzere aşağıdan yukarıya doğru olacak.
•Altıncı tur on beş yarışmacı ile yapılacak.
•İlk yedi yarışmacı yedinci tura yükselecek.
•All-Star sezonuna katılmış olan yarışmacılar, elde ettikleri başarıya göre ankette ekstra oy sahibi olacaklar.

ALP KIRŞAN

< Resime gitmek için tıklayın >

AKIN SAATÇİ

< Resime gitmek için tıklayın >

ONUR ÇAKMAK 'ASENA'

< Resime gitmek için tıklayın >

DUYGU ÇETİNKAYA

< Resime gitmek için tıklayın >

KEMAL PEKSER

< Resime gitmek için tıklayın >

KEMAL ÖZCANLI

< Resime gitmek için tıklayın >

MÜGE BOZ

< Resime gitmek için tıklayın >

NADIA ZAGLI

< Resime gitmek için tıklayın >

HAKAN HATİPOĞLU

< Resime gitmek için tıklayın >

SERENAY AKTAŞ

< Resime gitmek için tıklayın >

BOZOK GÖREN

< Resime gitmek için tıklayın >

BERNA CANBELDEK

< Resime gitmek için tıklayın >

PASCAL NOUMA

< Resime gitmek için tıklayın >

TEYMURALP FOSFOROĞLU

< Resime gitmek için tıklayın >

EMİN SEFER

< Resime gitmek için tıklayın >

BÜYÜK MACERA

1)UĞUR PEKTAŞ (GÜNEY TAKIMI)
2)ÖZGÜR ŞİMŞEK (GÜNEY TAKIMI)
3)CELAL CANBAKKAL (GÜNEY TAKIMI)
4)DİLEM GÖZDE (GÜNEY TAKIMI)
5)SERAP IŞIK (GÜNEY TAKIMI)
6)BORA UÇAK (GÜNEY TAKIMI)
7)IRMAK ARKADAŞLAR (KUZEY TAKIMI)
8)KEMAL PEKSER (KUZEY TAKIMI)
9)EBRU DEMİRAY (5. tur)
10)SELİN YARDIMCI (4. tur)
11)ONUR OKYAY (3. tur)
12)ÖZDEN YILMAZ (2. tur)
13)TUĞBA (Ön eleme turu)
14)SEMİH ŞAHİN (4. tur)
15)FULYA KESKİN (Ön eleme turu)
16)BORA BÖLÜKBAŞI (Ön eleme turu)

TÜRKİYE - YUNANİSTAN

1)DERYA DURMUŞLAR (TÜRK TAKIMI)
2)AMFIKRATIS ZACHARIADIS (YUNAN TAKIMI)
3)AYTUĞ YÜKSEL (TÜRK TAKIMI)
4)PLATONAS LEMONOPOYLOS (YUNAN TAKIMI)
5)SELİM SABAH (TÜRK TAKIMI)
6)PANTELIS PAPAKONSTANTINOU (YUNAN TAKIMI)
7)İPEK ESİN (TÜRK TAKIMI)
8)NADIA ZAGLI (YUNAN TAKIMI)
9)METİN GÜLGEZ (5. tur)
10)ARZU GAZİOĞLU (4. tur)
11)TEYMURALP FOSFOROĞLU (TÜRK TAKIMI)
12)YANNIS ZISSIS (Ön eleme turu)
13)STELLA KALENDEROGLOU (Ön eleme turu)
14)MELITA GOYAIT (Ön eleme turu)
15)ÇİĞDEM MISIRLI (Ön eleme turu)
16)YOANNA NIKOLAOY (Ön eleme turu)
17)ONUR SARMUSAK (1. tur)
18)FULYA GÜRKAN (Ön eleme turu)
19)MARIA NIKOLOUTSOU (Ön eleme turu)
20)VASSILIS ATHANASSOPOULOS (Ön eleme turu)

ASLANLAR - KANARYALAR

1)TANER ÖZDEŞ (KANARYALAR)
2)AYŞIL ÖZASLAN (KANARYALAR)
3)ÇİĞDEM AFYÜK (ASLANLAR)
4)ÖZLEM ÇALIN (ASLANLAR)
5)CENK KÖSE (KANARYALAR)
6)METEHAN ÇAKIR (ASLANLAR)
7)YAPRAK YILMAZ (KANARYALAR)
8)MÜGE BOZ (KANARYALAR)
9)CEVDET ÖZMEN (5. tur)
10)MESUT GÜNEY (4. tur)
11)CÖMERT PEHLİVAN (3. tur)
12)ORKUN AYDOĞAN (3. tur)
13)HALİT KAVLAK (1. tur)
14)LEVENT ORUÇ (Ön eleme turu)
15)YAĞMUR YILMAZ (Ön eleme turu)
16)ESRA KANAT (Ön eleme turu)
17)SEDA MERİÇ (Ön eleme turu)
18)PINAR SEDEN GÜVENTÜRK (Ön eleme turu)
19)DENİZ OYANAY (Ön eleme turu)
20)İLGİ MÜGE GÜZEL (Ön eleme turu)
21)ERKAY ÇETİNSARAÇ (Ön eleme turu)
22)BERRİN AKTUĞ (Ön eleme turu)
23)NİHAL (Ön eleme turu)
24)AYKOR (Ön eleme turu)

KIZLAR - ERKEKLER

1)MERVE OFLAZ (KIZLAR)
2)İHSAN TARKAN (ERKEKLER)
3)AYDIN GÜLŞEN (ERKEKLER)
4)ERTAN RODOPLU (ERKEKLER)
5)OĞUZHAN EROĞLU (ERKEKLER)
6)BAŞAK ÖZER (KIZLAR)
7)SEDA AKTUĞLU (KIZLAR TAKIMINA NİLGÜN KARATAŞ YERİNE KATILDI)
8)KEMAL ÖZCANLI (ERKEKLER)
9)EMİN SEFER (ERKEKLER)
10)HAKAN HATİPOĞLU (ERKEKLER)
11)GİZEM AKIN (5. tur)
12)METİN AVŞAR (2. tur)
13)BERKE SARP (1. tur)
14)SEDA ŞER (Ön eleme turu)
15)EZGİ SÖZÜER (Ön eleme turu)
16)FURKAN DEDE (2. tur)
17)TUĞÇE AL (Ön eleme turu)
18)CANAN KARLI (Ön eleme turu)
19)METİN ÖZKAYA (Ön eleme turu)
20)NİLGÜN KARATAŞ (Ön eleme turu)
21)HİCRAN IŞIK (Ön eleme turu)

ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 1.SEZON

1)DERYA BÜYÜKUNCU (ÜNLÜLER)
2)NİHAT DOĞAN (ÜNLÜLER)
3)TANER TOLGA TARLACI (GÖNÜLLÜLER)
4)TAÇMİN TÜMER (GÖNÜLLÜLER)
5)ÖZGE ULUSOY (ÜNLÜLER)
6)TEFİK EGELİ (GÖNÜLLÜLER)
7)EBRU DESTAN (ÜNLÜLER)
8)ONUR ÇAKMAK 'ASENA' (ÜNLÜLER)
9)CEYDA OKANDAN (5. tur)
10)PASCAL NOUMA (ÜNLÜLER)
11)GÖKHAN ALBAYRAK (3. tur)
12)ZEYNEP TUNUSLU (2. tur)
13)VEDAT BEHAR (1. tur)
14)DİDEM CERAN (Ön eleme turu)

ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 2.SEZON

1)NİHAT ALTINKAYA (ÜNLÜLER)
2)HASAN YALNIZOĞLU (GÖNÜLLÜLER)
3)ANIL TETİK (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER)
4)BEGÜM YÜCETAN (GÖNÜLLÜLER)
5)HAYİM KOHEN (GÖNÜLLÜLER)
6)CEVHER PEKÇİÇEK (GÖNÜLLÜLER)
7)ALMEDA ABAZİ (ÜNLÜLER)
8)ALP KIRŞAN (ÜNLÜLER)
9)MUSTAFA TOPALOĞLU (5. tur)
10)SERHAT ÖZCAN (4. tur)
11)MERVE BÜYÜKSARAÇ (3. tur)
12)ORHAN BALTACI 'DOĞUŞ' (5. tur)
13)ŞANSIN TOKYAY (1. tur)
14)GÜLEN SEZMİŞ (2. tur)
15)SİBEL TÜZÜN (Ön eleme turu)
16)ASENA ERDEM (1. tur)

ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 3.SEZON

1)HİLMİ CEM İNTEPE (GÖNÜLLÜLER)
2)DOĞUKAN MANÇO (ÜNLÜLER)
3)ÜMİT KARAN (ÜNLÜLER)
4)MURAT CEYLAN (GÖNÜLLÜLER)
5)CENGİZ COŞKUN (ÜNLÜLER)
6)IRMAK ATUK (ÜNLÜLER)
7)DAĞHAN KÜLEGEÇ (ÜNLÜLER --> GÖNÜLLÜLER)
8)DUYGU ÇETİNKAYA (GÖNÜLLÜLER)
9)BENNU GEREDE (5. tur)
10)FATMAGÜL FAKI (4. tur)
11)BOZOK GÖREN (GÖNÜLLÜLER)
12)ERHAN YAVUZ (2. tur)
13)LARISSA GACEMER (3. tur)
14)NAZENİN TOKUŞOĞLU (Ön eleme turu)
15)MUSTAFA SÜRMEN (1. tur)
16)SEDA AKMAN (Ön eleme turu)
17)EMEL ERDEMANAR (Ön eleme turu)

ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 4.SEZON

1)TURABİ ÇAMKIRAN (GÖNÜLLÜLER)
2)GÖKHAN KESER (ÜNLÜLER)
3)AHMET DURSUN (ÜNLÜLER)
4)MERVE AYDIN (ÜNLÜLER)
5)YİĞİT DİKMEN (GÖNÜLLÜLER)
6)SAHRA IŞIK (GÖNÜLLÜLER)
7)TOLGA KAREL (ÜNLÜLER)
8)AKIN SAATÇİ (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER --> GÖNÜLLÜLER)
9)SERENAY AKTAŞ (ÜNLÜLER)
10)MÜGE UZEL (4. tur)
11)DUYGU BAL (3. tur)
12)İSMAİL BAKİ TUNCER (4. tur)
13)MERT PALAVAROĞLU (2. tur)
14)ERTUNGA GEMUHLUOĞLU (2. tur)
15)BERNA CANBELDEK (GÖNÜLLÜLER)
16)SAMANTA MENDES (Ön eleme turu)
17)EDA ÖZERKAN (1. tur)
18)EKREM TORAMAN (3. tur)

ALL-STAR

1)TURABİ ÇAMKIRAN (GÖNÜLLÜLER +31 OY)
2)MERVE AYDIN (ÜNLÜLER +28 OY)
3)HİLMİ CEM İNTEPE (GÖNÜLLÜLER +26 OY)
4)BEGÜM YÜCETAN (GÖNÜLLÜLER +25 OY)
5)HASAN YALNIZOĞLU (GÖNÜLLÜLER +23 OY)
6)HAKAN HATİPOĞLU (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER +22 OY)
7)DOĞUKAN MANÇO (ÜNLÜLER +21 OY)
8)SERENAY AKTAŞ (ÜNLÜLER +20 OY)
9)ANIL TETİK (ÜNLÜLER +15 OY)
10)BOZOK GÖREN (GÖNÜLLÜLER +14 OY)
11)BERNA CANBELDEK (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER +13 OY)
12)SAHRA IŞIK (GÖNÜLLÜLER +12 OY)
13)NADYA ZAGLİ (GÖNÜLLÜLER +11 OY)
14)PASCAL NOUMA (ÜNLÜLER +10 OY)
15)ÖZLEM ÇALIN (GÖNÜLLÜLER +8 OY)
16)MERVE OFLAZ (ÜNLÜLER +7 OY)
17)TANER ÖZDEŞ (GÖNÜLLÜLER +6 OY)
18)ALMEDA ABAZİ (ÜNLÜLER +5 OY)
19)SEDA AKTUĞLU (GÖNÜLLÜLER +4 OY)
20)AHMET DURSUN (ÜNLÜLER +3 OY)
21)FULYA KESKİN (Ön eleme turu)
22)DUYGU ÇETİNKAYA (GÖNÜLLÜLER +1 OY)

Katkılarından ötürü rds root adminimize,
Desteklerinden ötürü zorradam, fenerliso,Lincoln Burrows.,LorneMalvo ve IcyTea Lemon arkadaşlarımıza teşekkür ederim.




Bu mesajda bahsedilenler: @rds , @IcyTea Lemon , @fenerliso , @zorradam , @Lincoln Burrows.

L Lincoln Burrows.
5 yıl (5987 mesaj)
KULİS REYİSSSSSS


OYLARI AKINAA



< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


F fenerliso
5 yıl (9015 mesaj)
Bu sefer Bozok'a atacam ya sürekli aynı kişiler olunca kafam karışıyor ele artık şu 4-5 turdur olan kişileri


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Z zorradam
5 yıl (9001 mesaj)
hakan artı oyları ile geçer turu oyum bu tur duyguya



< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


I IcyTea Lemon
5 yıl (13465 mesaj)
DUYGU ÇETİNKAAYAŞKIMMMMMMM



< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >


. .Statistics.
5 yıl (214 mesaj)
Boccuk kardesim isin gucun yokmu allah askina



< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B BÖCCÜK ♂ Konu Sahibi
5 yıl (1236 mesaj)
Halkın seçimine saygı duyuyorum. Öyle elemek yok.




Bu mesajda bahsedilenler: @fenerliso
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.