Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Gears Tactics'in Konsollardaki Çözünürlük ve Kare Hızı Değerleri Belli Oldu

B Bloo. Konu Sahibi
4 ay (19950 mesaj)
 
Gears Tactics PC'den sonra Xbox Series ile Xbox One'a da geliyor ve sıra tabanlı strateji oyununun  konsollardaki çözünürlük ve kare hızı değerleri açıklandı.

Xbox Series X'te 4K 60fps, Xbox Series S'te 1440p 60fps, Xbox One X'te 4K 30fps veya 1440p 60fps ve son olarak Xbox One S'te 1080p 30fps çalışacak.

The Verge tarafından belirtilene göre çözünürlük ve kare hızı aynı olsa da oyun görsel olarak Xbox Series S'te Xbox One X'ten daha iyi.
 
Ayrıca oyunun Xbox konsollarında klavye ve fare desteği sunacağı doğrulandı.

Gears Tactics 10 Kasım'da Xbox Series ile Xbox One için çıkacak ve Xbox Game Pass'e dahil olacak.

D Dr.Danger
4 ay (1065 mesaj)
Adamlar series s ile one x den daha güçsüz konsol çıkardı ne diyeyim.
A Antikaruh
4 ay (1404 mesaj)
Microsoft'un bizzat resmi söylemi ile 2 yıl daha her oyunun 4 tane platforma (sadece microsoft kanadında) çıkışını göreceğiz.

Her seferinde oyunculuğun freni haline geliyor bu adamlar. 1 tane makine çıkarıp geçmiş nesli çöpe atacaklardı ne görseller görürdük. Ne kapışmalar görürdük.

Şimdi 1 oyun 4 farklı şekilde optimize edilecek. Eski makinelerde cpu, yeni makinelerde gpu+cpu şekilde, birde arada Xbox One X var, next-gen denen cihazdan Series S'den daha güçlü GPU'lu ama daha güçsüz CPU'ya sahip... Tam arap saçı tam !
T TheNewAtilla
4 ay (7690 mesaj)
1080p ultra 30 fpsde bitirdim gayet yeterli sıra tabanlı olduğu için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.