Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
312
Tıklama
0
Öne Çıkarma
gaza yüklenince hataya düşen 2006 connect
B
4 yıl
Er
Konu Sahibi

selamlar, öncelikle 2006 90 lık connect'imle bu güne kadar iyi geldik, beni hiç üzmedi, hiç yolda bırakmadı, hatta şu anki arızasında da yolda bırakmıyor ama üzüyor.
bendeki arızayı tarif edeyim: normal sürüşte, düz yollarda hiçbir problem olmuyor, sadece gaza sonuna kadar yüklendiğiniz anlarda ya da yokuş çıkarken gaza yüklendiğiniz anlarda aniden gücü kesiyor ve "kızdırma bujilerinin" ışığını yakıyor (yanıp yanıp sönüyor). bazen araç stop ediyor bazen de sadece güçten kesiyor. hemen sinyal verip sağ şeride geçiyorum ve kontağı açıp-kapatıyorum. hiçbir sorun olmadan yola devam ediyorum
buna benzer tecrübesi olan arkadaşlardan tavsiye alabilirim, konuştuğum iki usta da olayı anlamadı ve bir çok bakılacak yeri olduğu söylediler, enjektör ve turbo başta olmak üzere. bu problemi 50 tl ye çözebileceksem 5.000 tl ödemeden çözmek istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brahm111 -- 19 Ağustos 2020; 20:56:16 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.