Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
6
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Garip koku.

P pisst0n Konu Sahibi
9 ay (723 mesaj)
Merhaba;
Yeni sistem topladım garip bir koku geliyor. Sıcak hava ve biraz yanık kokusu gibi. Ekran kartından geldiğini düşünüyorum sizce sebebi nedir? Boştayken 45 dereceydi. Surada Etiket kalmış bu koku yapar mı?


Parçaların hepsi yeni ilk defa kullanıyorum pcyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pisst0n -- 1 Ağustos 2020; 0:52:0 >


T TurkOwl
9 ay (438 mesaj)
Bütün parçaların ısısını kontrol etmelisiniz. Ayrıca yeni olan parçalar plastik kokusuna benzer koku yapar. Tahminimce sıkıntı yok.
T ThE LoSt
9 ay (14025 mesaj)
Parçalar yeni olduğu için sıcaklığa verdikleri ilk tepki alt tarafı endişe edilecek bir durum yok boşta ki değerler normal
D DeGetBe
9 ay (1148 mesaj)
Ekran kartının üzerinde folyo unutmuş olabilir misin?
F Feather
9 ay (953 mesaj)
Hangi şehirdesin? Oda sıcaklığı, dış sıcaklık, kasa ve parçalar nedir? Bunların hepsinin önemi var :) Eğer bunlarla ilgili bir sıkıntı yoksa o zaman parçaların yeni oluşundan kaynaklanan ısınan plastik kokusudur.
O Omisis046
9 ay (1630 mesaj)
Yeni PC kokusudur hocam, plastik kokusu.
M mert--
9 ay (449 mesaj)
Benim ekran kartımda da aynı koku var hocam endişelenecek birşey yok msi afterburner kurup sıcaklıkları takip edin ne olur ne olmaz.Boştayken 45 derece biraz fazla ama söyleyeyim.Benim sıcaklık 28 derece boştayken.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.