Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
303
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Game Center Sorunu

İ İronik Adam Konu Sahibi
6 yıl (7307 mesaj)
Bugün her zaman oynayabildiğim oyun Guitar Hero Live oynamak için oyuna girdim ancak servera bağlanamama hatası aldım. Bir türlü de düzelmedi. Game Center'a bakıyorum orada da ağ sorunları diyor. Hiçbir veri görünmüyor ağ bağlantısı hataları dediği için. Mobil veride kullandım hala aynı. Sorun bende mi yoksa Game Center'da genel bir sorun mu var?


Şimdi oyuna girdim ve account change'i yaptım. Game Center hesabı giriş yaptı ama oyunun sunucularına erişilemiyor diyor. Yani oyunda bir sorun var gibi? Ama Game Center'daki durum endişelendirdi. Yine de oradan single savelerini alması çalıştığını gösterir değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İronik Adam -- 20 Şubat 2016; 2:36:44 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


@ @koray.tekler
6 yıl (2473 mesaj)
Oyunla ilgili bir hata olabilir ve game center oyunun save dosyasını yedeklemez< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 2 cevap geldi.

İ İronik Adam Konu Sahibi
6 yıl (7307 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: @koray.tekler

Oyunla ilgili bir hata olabilir ve game center oyunun save dosyasını yedeklemez

Ama giriş yapınca single'daki ilerlemem geliyor. Buna rağmen bağlanılamıyor.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.