Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
15
Cevap
249
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Galaxy Watch 7 Ultra, iki kat yüksek pil ömrü sunabilir
D
2 ay
Binbaşı
Konu Sahibi

Galaxy Watch 7 Ultra, iki kat yüksek pil ömrü sunabilir
Samsung'un yakında tanıtılacak Galaxy Watch 7 serisinin üst modeli Galaxy Watch 7 Ultra'nın yeni tasarımı geçtiğimiz gün ortaya çıkmıştı. Yeni gelen bilgiye göre akıllı saat, önceki nesle göre daha büyük pil ile daha uzun bir kullanım süresi sunacak.100 saat kullanım süresi sunabilirGelen haberlere göre Galaxy Watch 7 Ultra, Watch 7 serisindeki diğer modellerden daha uzun pil ömrüne sahip olacak. 578 mAh pil ile gelmesi beklenen saatin 100 saat kullanım süresi sunacağı iddia ediliyor. Bu da tek şarj ile 4 günün üzerinde bir kullanım süresine tekabül ediyor. Kıyaslama açısından, Galaxy Watch 6 Classic ve Watch 5 Pro'nun sırasıyla 425 mAh ve 590 mAh pil kapasitesiyle 40 saat ve 80 saat pil ömrü sunduğunu belirtelim. Apple Watch Ultra 2'nin ise 564 mAh kapasiteyle 36 saatlik pil ömrü sunuyor. Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy Watch 7 Ultra, büyük tasarım değişikliğiyle geliyorBataryadaki büyümenin dışında saatte kullanılacak yeni çipset de kullanım ömrünün artmasında büyük etken. Samsung'un yeni çipseti Exynos W1000'in 3nm süreciyle üretildiği ve önceki işlemciye göre %20 daha hızlı olduğu belirtiliyor. Önceki nesil Exynos W930 ise 5nm sürecinde üretiliyor. Dolayısıyla daha gelişmiş üretim süreci, daha verimli ve daha az güç tüketen işlemcilerin üretilebilmesini sağlıyor.Galaxy Watch 7 Ultra, iki kat yüksek pil ömrü sunabilir
Ek olarak, Galaxy Watch 7 Ultra'nın, Apple Watch Ultra'ya benzer şekilde suyun 100 metre altındaki basınca dayanabileceği belirtiliyor. Ancak cihazların çalışabileceği derinlik çok daha az. Apple Watch Ultra suyun 40 metre altında çalışabiliyor. Dolayısıyla Galaxy Watch 7 Ultra için de benzer bir değer söz konusu olabilir. Daha köşeli hatlara sahip olacak olan Galaxy Watch7 Ultra, üçüncü bir fiziksel düğme, daha büyük hoparlör, yeni sağlık sensörleri ve farklı kayış stiliyle 10 Temmuz’da Paris’te düzenlenecek Unpacked etkinliğinde tanıtılabilir.
Kaynak:https://www.gizmochina.com/2024/05/28/galaxy-watch-7-ultra-to-bring-over-2x-battery-life-than-watch6-classic/

 Haberi Portalda Gör

2 kat yetmez, bu akıllı saatler AOD açık olmasa bile Max 1.5 günde bitiyor. (30saat Max) Düzgün bir süre sunması isteniyorsa en azından 1 hafta gitmeli.
Yoruma Git
MBK3334 VAUVJ - 2 ay +6
M
2 ay
Teğmen

2 kat yetmez, bu akıllı saatler AOD açık olmasa bile Max 1.5 günde bitiyor. (30saat Max) Düzgün bir süre sunması isteniyorsa en azından 1 hafta gitmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MBK3334 VAUVJ -- 28 Mayıs 2024; 21:42:7 >

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

X
2 ay
Binbaşı

Rezalet pil ömrü< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

S
2 ay
Yarbay

Bu tasarımla gelecekse isterse 300 saat pil ömrü sağlasın. 2 senedir erteliyorum artık başka model alıp geçeceğim bu işi.Bu mesaja 1 cevap geldi.
M
2 ay
Teğmen

Haklı bir yorum, o kısmı eleştirmeyi unutmuşum süreyi görünce yine çıldırdım.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @strathmorea
M
2 ay
Teğmen

Tasarıma yine takılanlar olmuş. Belli ki ekledikleri yeni sensör(ler) için alana ihtiyaçları oldu ve ekran yapısını bozdamadan kasayı uzatmayı seçtiler o kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxpeck -- 28 Mayıs 2024; 22:02:40 >


E
2 ay
Yüzbaşı

Watch 3 kullanıyorum şarjı 2 gün dayanıyor, AOD kapalı hareket sensörü ile ekranı açıyor ve bence bu yeterli. Şarj düzenini iyi ayarlarsanız gün içinde şarj bitmiyor. Bence bu saatlerde pilin 2 3 günü götürmesi yeterli heri kalanı kullanışlılık ve sahip olduğu sensörler.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

B
2 ay
Teğmen

Huawei’ler nasıl başarıyorda 1 hafta pil ömrü sunuyorBu mesaja 1 cevap geldi.
K
2 ay
Yarbay

Anlasilan pil omru yine husran olacak.
S
2 ay
Binbaşı

Tasarımı beğendim ben.B
2 ay
Teğmen

Valla watch 6 astro 2 gün zor gidiyor en az 1 hafta gitmeli rezalet 2 günde bi çıkarmak< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

S
2 ay
Yarbay

Donanım yok çünkü onlarda, stok saat. mesela gt serisine bakın, runner serisine bakın 32 mb ram var evet gb değil mb. Yine fark ettiyseniz hiçbir saatinde işlemci bilgisi yok çünkü çoğunlukla aynı işlemciyi birçok modelde kullanıyorlar ve yıldan yıla pek bir gelişme olmuyor. Saatlerinde donanım olarak bilgiyi bu yüzden vermiyorlar ve inceleme adı altında yapılan ürün tanıtımlarında da kimse bundan bahsetmiyor, pardon bahsedemiyor. Hal böyle olunca saatlere bir şey de yüklenmeyince pilin 1 hafta gitmesine şaşırmamalı. Aynı donanımı haberin konusundaki samsung saate koysanız o da 1 hafta rahat gider, gerçi işletim sistemi yüzünden zor gider ama burada demek istediğim huawei işletim sistemi çok süper falan olduğu için olmuyor o pil süresi.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @burnas
F
2 ay
Yarbay

yaklaşık 6 aydır gt 3 kullanıyorum, akıllı saatten beklentinize bağlı. ben telefon görüşmesi,kaliteli bir ekran, saat kadran çeşitliliği,multimedya kontrolü, bildirimlerin gelmesi ve 2 hafta pili dayanabilen bir akıllı saat ile mutluyum.

akıllı saatlerden beklenti akıllı telefonlar gibi olunca haliyle pil sorunu oluyor. küçücük ekranda

Bu mesajda bahsedilenler: @strathmorea
D
2 ay
Yarbay

Huawei GT3 ile full açık 1 hafta kullanıyorum. Kısınca 13 gün
D
2 ay
Yarbay

Neyinize yetmiyor anlamıyorum. Siz uyumuyor musunuz? Kolunuzda eşek kadar saatle mi yatağa gireceksiniz? Yatarken çıkarırsın saati kıyarsın şarj pedinin üstüne kalkınca alırsın ordan takarsın. 2 günde 1 duşa da mı girmiyorsunuz? Saatsiz girin, 20dk şarja koysanız yeter. Şu şarj konusunu bu kadar büyütenleri anlamıyorum. Galaxy Watch 4 Classic 46mm kullanıyorum, aod açık, wifi, gps, bildirimler, vs. Her şey açık, şarjı 2 gün gider ama her gece %55-65 takıyorum.Bu mesaja 1 cevap geldi.
N
2 ay
Yarbay

Uyurken çıkarırsan uyku kalitesini nasıl ölçecek o saat peki? Basit düşünüyorsunuz. Saat dediğin en az 3-5 gün gitmeli. Beklentiye bağlı bir şey ama ben bir kaç yıl önce honor watch gt2 pro kullandım ve şarjı 2-3 hafta gidiyordu ve benim beklentilerimi karşılıyordu.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @DH Misafiri
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.