Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Freepik Atıf Hakkında

J jolepling Konu Sahibi
9 ay (56 mesaj)
Herkese merhabalar, bu işlerle uğraşanların bildiği gibi freepik sitesinde ücretsiz içeriklerin ticari amaçla kullanılması için atıfta bulunulması gerekiyor. Ben oyunlarımda bu siteden aldığım içerikleri bol bol kullanıyorum, fakat tam olarak nasıl atıf yapılacağını anlayamadım. Yani Google Play açıklama sayfasına sadece İngilizce şekilde Freepik ile yapılmış yazmamız yeterli mi veya oyunun içine de yazmamız gerekiyor mu? Ya da aldığımız tüm içeriklerin sahiplerinin adını tek tek yazmalı mıyız? Yani kısaca bu konuda ayrıntılı bilgi almak istiyorum bilgisi olan birisi yardımcı olursa sevinirim, teşekkürler.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Y yekepe
7 ay (922 mesaj)
Bildiğim kadarıyla varsa eser sahibini ve eserin yer aldığı mecranın ne olduğunu/nereden aldığını belirtmen gerek.

Ayrıca olarak ''Kullandığımız görsellerden bazıları telif hakkıyla korunan kaynaklardan alınmıştır. Bu görselleri kopyalamadan, yaygınlaştırmadan ya da sergilemeden önce telif hakkı sahibinden lisans almanız gerekebilir.'' gibi bir ibare de gerekebiliyor duruma göre.

Ya da senin gibi kullanım yapan birinin çalışmasına bakıp direk o şekilde uygula.
C Cool Storm
7 ay (1103 mesaj)
Görsel: Freepik/Eser Sahibi

şeklinde belirtirsen sorun olmaz diye düşünüyorum.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.