Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
240
Cevap
0
Tıklama
40
Öne Çıkarma
Cevap: Fransa'da Başı Kesilen Öğretmen İçin Halk Sokağa İndi (7. sayfa)

2 2k20
3 ay (7 mesaj)
Arkadaşlar müslümanların çoğu dinini bilmiyor malesef. Hz Peygamber kendisine pislik atanlara dahi kötü düşünmemiştir. Muhammedin ahlakını kendine örnek alsa sizce kafa kesermiydi? ( ayşe konusuna falan girmeyin lütfen uğraşamam ) Bir karıncanın yaşamına dahi saygı duyar dinini bilen insanlar. Ahlak ve vicdan dinle sağlanmaz ama ne bileyim dinini anlasa vicdansız olsa bile düşünür. Kafa kesmek nedir? kafa kesmek.. Bir insan hayatını sona erdirmek hemde canice.. Sonra islam kötü islam kaka. Birileri kafa keser, onun yüzünden islam kötülenir, islam kötülendiği için tekrar kafa keserler. Kısır döngü gider böyle. Birileride yönetir işte bu şekilde. İyi insanların birlik olması çok zor. Bu dünyada çok kahpe var çünkü..
C circassianman
3 ay (1383 mesaj)
Algı operasyonu olduğunu artık anlamaktan profesyonel olmuşuz ülkece. Avrupa vatandaşı ne bilsin abi istisnalar hariç. Adam keyfini çatıyo. Siyasetmiş, dünyaymış umrunda mı? Biz de 85 kaynaktan okuyalım. Karşılaştırıp doğrusunu bulalım vs.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


M Mika Hakkinen
3 ay (100 mesaj)
Ben bunun propaganda olduğunu dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


V Verminouss
3 ay (93 mesaj)
Siz kafa kesmeyi savundukça müslüman olmayanların sizin ve peygamberizin hakkında olumlu düşünmesini mi bekliyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Verminouss -- 19 Ekim 2020; 10:18:36 >


P Predatorxx45
3 ay (1 mesaj)
Avrupa tarihinin en büyük hatasını yapıyor. Ortadoğuluların ve uzak doğuluların acilen ülkelerinden defolup gitmesi gerekiyor,ama aksine bunlar mal gibi tutmaya devam ediyor. Neymiş özgürlükmüş daha geçen mayıs ayında bir Iraklı Kürt İsveç'te bir kızın kafasını kesti vücudunu parçaladı,ben bu hayvanları anlamıyorum nasıl böyle olabiliyorlar daha kötüsü Avrupa bunu biliyor ama Avrupa'da tutuyor ve bu adamlar parazit gibi ürüyor buna Türkler de dahil bölünüyorlar bildiğiniz adamlar literatüre yeni bir üreme şekli soktular eşeyli mitoz bölünme diye aynı şey bizim içinde tehdit Suriyeliler son 4 yılda Türkiye'de 700bin çocuk yapmışlar bu adamları 10 yıl sonra hayal etsenize bu herifler bizi eritir aynı zamanda şu da var bugün siz Avrupa'ya gittiğinizde sarışın renkli gözlü uzun boylu azaldıysa bunun suçlusu da Ortadoğulular ve Türklerdir neyse Ortadoğuda sıradan bir günBu mesaja 1 cevap geldi.

E erkahn
3 ay (4656 mesaj)
Cocuk kafayi kesip vucuddan ayirmis ustune resmini cekip tiwit atmis ve baskani tehdit etmis. Polisleride bicakla karsiliyor, 9 kursun yemis. Nasil bir zihniyet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


A aliss
3 ay (2140 mesaj)
fransa almıcaktı berberileri kendi hatası )
A aliss
3 ay (2140 mesaj)
onu bende anlamıyorum bir dk tutmazdım şahsen
Bu mesajda bahsedilenler: @Predatorxx45

M musty578
3 ay (2970 mesaj)
etmesinler onlarda hakaret çokmu zor dilini elini tutması etmesin kardeşim bundan ders alsınlar insanların vicdanlarının sınırlarını zorlamasınlar


hakeret eden paylaşımı neden gösteriyosun sana ne kazancı var sen öğretmenliğini yap başka konulara girersen sen öğretmen olmuyor provakatör oluyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B babus0606
3 ay (601 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: milyarderdahi

yanlışı yanlışla mı örtelim?
herkesin fikir özgürlüğü anlayışı farklı diyelim.. o kişi hiristiyanlar için bir laf etse fransa gene özgürlük dermiydi.. fransa bu bebek katillerine silah satmaktan çekinmez sorsan medenidir.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

B babus0606
3 ay (601 mesaj)
işid pkk asala bunlar hiristiyanların kurduğu örgüt tek bir amaçları var... medeni avrupa ermenilerin sivil halkı katletmesine isarailin zulmune gık çıkarmaz ancak biz kendi sularımızda araştırma yapsak endişeliyiz bu endişe neden.?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @GoSSgO

B babus0606
3 ay (601 mesaj)
işid israile tek kurşun neden atmadı.?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @waRRioR

D dr20mouse
3 ay (11426 mesaj)
Bakıyorum herkes islama saldırıyor kimse demiyor ki noldu da bu din bu kadar kirlendi?

Terör örgütleri filan nereden çıktı hiç sorgulayan yok?

Hem Avrupa’lılar kafasına islam düşmanlığını hemde müslümanların kafasına bu pis eylemleri sokan akıllar aynı akıl.

Bu hale nasıl geldik diye düşünmek gerek noldu da bu din bu kadar pisliğin içerisine batırıldı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


S Sismancocuk
3 ay (190 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: djtomcat

Fransa hükümeti Peygamber efendimizi aşağılamaya kalkışan bir dergiyi kapatmadığı için tepki gösteremiyorsun. Avrupa’nın öbür ucundan gelmiş Akdeniz’e gemi gönderiyor yine tepki gösteremiyorsun. Onlarca yıl Afrikalıların uzuvlarını kesip fazla kurşun harcamamak için insanları arka arkaya dizip kurşuna dizerek katletmiş bu insanlıktan nasibini almamış şerefsizlere tepki göstermiyorsun ama öldürülen şahsiyetsiz bir öğretmen için tepki gösteriyorsan benliğini yitirmişsin demektir ki onların da tam istediği bu!

Ne çabuk unuttun bu Fransızların topraklarımızı işgal ettiğini de öldürülen bir Fransız için burada insanlık dersi vermeye çalışıyorsun?
Yobaz aktroll detected
P Periah
3 ay (5380 mesaj)
En basit örnek. South Park adında dunyaca ünlü bir çizgi film var. Burada Hz. İsa'yi soktukları halleri görsen muhtemelen kendini kaybedebilirsin. Orada hristyanlikla ilgili konular burda olduğu gibi tabu değil.

Keza Hollanda yapımı Monty Phyton filmine baksan aynı şekilde İsa'yi anlatan absürt komedidir.

Daha çok ilgilenmiyorsan bakmazsın olur biter gibi bir algı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Periah -- 19 Ekim 2020; 11:50:44 >


Bu mesajda bahsedilenler: @babus0606

B Boomcu
3 ay (286 mesaj)
bu tarz konulara bayılıyorum nerede ışid zihniyetli eleman var kendini belli ediyor bir de tatlı su müslümanları çıkmış bir iki tane , neyse kahvaltıdan sonra konu kapanmazsa baştan başlıyım seri bloklayıp geçeyim başka bir konuda yorumlarını görür de insandan sayarız bu tipleri
E enizam
3 ay (256 mesaj)
Radikal teröristlerin amacı bu zaten. Eylemleriyle bir kitleyi kötü gösterip ayrıştırmak ve radikalleşmeyi körüklemek. Yoksa 3-5 bomba ve kafa kesmeyle batıyı alt edemeyeceklerini kendileri de bal gibi biliyor.
Bu mesajda bahsedilenler: @Lee-on!

W waRRioR
3 ay (1750 mesaj)
Ne bilim ben. Işid yöneticisi miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @babus0606

D Dark_Soul
3 ay (1082 mesaj)
Bu bence potansiyel katil olarak tutuklanmalı. Yani sözle veya yazıyla yapılan bir eylemin karşılığında müslümanların kafa kesme hakkı vardır demiş resmen.
Bu tipler böyleyse anne babası, akrabası nasıldır kim bilir. Bunlardan kaç milyon var caba ülkede.
Bu mesajda bahsedilenler: @Yigit315