Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
6
Cevap
118
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Forumdaşlar size bilgilerimi aktarma vakti geldi.
B
6 yıl
Teğmen
Konu Sahibi

Yıllarca Himalayaların engin doruklarında gördüğüm, ustam Bimprosu'nun öğrettiği bilgiler sayesinde doğru yolu buldum. Artık benim de vaktim geçmek üzere. Bilgilerimi size aktarmaya geldim. Siz de bir başkasına aktaracaksınız umuyorum.

Öncelikle bilgeliğiniz ve cesaretiniz ile iki kapıyı geçin. Dikkatinizle ve odaklanma becerilerinizle yolun ortasındaki indirimli ürünlere takılmayın. Ardından gözünüzü boyayacak çikolatalar püskevitler olacak. Açgözlülüğünü dindir ve sabrınla oradan geç. Asla ama asla Topitanemin güzelliğine aldanmayın. Yolunuzda en büyük engellerden biri o olacak. Onu da geçtikten sonra soğuk bir yere varacaksınız. Orada birileri olacak, size dost görünecekler ama aldanmayın dost göründüklerine. Gerçekçiliğinizi kullanın. Soğuk ortam devam edecek. İyice susamış olacaksınız. Karşınıza çok masummuş gibi kolalar, gazlı portakallar,gazozlar çıkacak. Sakın kanma çünkü ağzının tadını iyice bozacaklar. Vücut direncini kullan ve orayı da geç. Karşına cipsler,temizlik malzemeleri,dondurulmuş patatesler–pizzalar çıkacak bilgeliğinle oraları da geçebileceğine inanıyorum. Ve vardın. Yolun sonuna. Ödülüne. Kasiyer kız. Ama seni son savaşın en büyük düşmanın bekliyor olacak aynı zamanda. Bim poşeti. Kıvraklığınla,soğuk kanlılığınla onu da yenmelisin. Ya rezil olacaksın ya da kızı kapacaksın.

Power–b sizinle olsun.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

G
6 yıl
Çavuş

"Açgözlülüğünü dindir" okumayın açgözlülük dinine inanıyor
:) okuyun güzel< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

A
6 yıl
Yarbay

Tutar. Rez< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

B
6 yıl
Teğmen
Konu Sahibi

Sırf siz yararlanın diye ya< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
G
6 yıl
Yarbay

bu konuyu açan kişiyi çok seviyorum, şu an işim var okuyamadım okuyunca editlerim.S
6 yıl
Yarbay

Boşver hacı, hayat boş durma coş. Patlat bir topitanem oh be< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

P
5 yıl
Yarbay

Bizim bim kasiyeri erkek< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.