Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 3 mobil kullanıcı
31
Cevap
25947
Tıklama
2
Öne Çıkarma
Cevap: Forum Sitesi Kurma (2. sayfa)

K kk king
5 yıl (346 mesaj)
Hosting ve domain al sonra lisansa filan para vermeyeceksen MyBB ama önerim para ver XenForo almani tavsiye ederim sonra hostun cpanelinden mysql veri tabani oluştur sonra ftp hesabi oluştur,filexilla indir forum sctiptinin dosyalarını yükle sonra url yi aç kurulumu tamamla.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


K kalptensozler
5 yıl (3 mesaj)
www.kalptensozler.com

sözlerin paylaşıldığı sitemiz
K kalptensozler
5 yıl (3 mesaj)
www.kalptensozler.com çok güzel bir site yapanların hazırlayanların eline sağlık
D Dizincc
5 yıl (22 mesaj)
ücretsiz forum kuracak isen kesinlikle
seninadin.bilmemneforumu.com gibi isimler alma git domain al .com lu veya .netli
mybb veya smf gibi sistemler var bunların kurulum videoları var hemen kurabilirsin.
M mrtlkktrk
5 yıl (1 mesaj)
Bilgisayar kullanmayı bilen herkes hazır site sihirbazı sayesinde dakikalar içerisinde web tasarımı yapabilir, word programında çalışır gibi sayfa içeriklerini düzenleyebilir ve çok kolay bir şekilde site içi arama motoru optimizasyonu yapabilir.

Hazır site sihirbazında öne çıkan özellikler
Hazır site sihirbazı herhangi bir kodlama bilgisi gerektirmeden word programında çalışır gibi web sitesi yapmanızı sağlar. Bir web sitesi temelde HTML, PHP, ASP gibi kodlardan oluşur ve hosting denilen bir sunucu içerisinde yayınlanır. Siz office programlarından alışık olduğunuz şekilde kopyala-yapıştır tekniği ile resim ve yazıları web sayfalarınıza eklerken hazır site sihirbazı arka planda gerekli kodları hazırlar. HTML bilgisi olanlar isterse bu kodları düzenleyebilir ve içerisine başka kodlar ekleyebilir.
Hazır site sihirbazı oldukça esnektir ve kullanıcıya istediği her şeyi yapabilme imkanı verir. Hazır sitede binlerce şablon seçeneği vardır ancak şablonlarda sınır yoktur. Çünkü mevcut şablonları değiştirebileceğiniz gibi sıfırdan kendi şablonunuzu da çok kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz.
Hazır web sitesi hosting paketlerinde birden fazla site yapma imkanı vardır. İsterseniz hazır site ile firma tanıtım veya affiliate marketing sitenizi yaparken alt domain ile veya farklı alan adı ile wordpress ile blog, SMF ile forum veya PrestaShop ile eticaret sitesi yada istediğiniz site yazılımıya farklı farklı siteler kurabilirsiniz.
http://www.xticaret.com/xticaret/?741_100557_=&ref=mrtlkktrk
C crasher911
4 yıl (9 mesaj)
Forum sitesinin nasıl kurulacağıhttp://wpmavi.com/blog/forum-sitesi-kurma.html bu adreste baya detaylı anlatılmış. Google'dan gelen arakadaşlara baya yardımcı olacak bi yazı olacağını düşündüğüm için yazayım dedim.
E egmen61..
2 yıl (2 mesaj)

< Bu ileti
mobil sürüm kullanılarak atıldı >

E egmen61..
2 yıl (2 mesaj)
< Resime gitmek için tıklayın >
ARESBET
13/12:2019
01:50< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


F FantasyKiller
2 yıl (121 mesaj)
forum sitesi işi bitti diyorlar hocam eskidendi o bulaşma bence hiç ekibin yoksa.
B BşrayLmz
geçen yıl (1 mesaj)
Bilişim suçları örnekler< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


İ irem123irem
geçen yıl (1 mesaj)
Site kurmak için hazır pek çok web sitesi oluşturma platformu ve kod ile kendi siteni oluşturmanı sağlayacak arayüzler var. En hızlı, kolayı ve benim önerim hazır platform kullanmak.

https://www.bedava-sitem.com/ bunlardan bir tanesi. Ücretsiz olarak site kurulabiliyor. Ama daha çok kullanıcının ziyaret etmesi için .com .net gibi uzantı satın almak gerekiyor. Malum döviz arttığı için yabancı sermayeli şirketlerin çoğunda fiyatlar almış başını gitmiş. Bu site diğerlerine göre daha basit bir arayüz sağlasa da gayet yeterli ve uygun fiyatlı kalıyor. YouTube'da bir kaç video var, onlardan izleyip karar vermek en iyisi. Herkese kolaylıklar dilerim.
G grindavik
8 ay (2 mesaj)
Bulletin iyimidir< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.