Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
28
Cevap
0
Tıklama
12
Öne Çıkarma
Cevap: Ford Otosan'ın geliştirdiği yerli şanzıman görücüye çıktı (2. sayfa)

K korsan067
3 ay (392 mesaj)
İsimin başında ford olduğu sürece hikaye.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


D DH Misafiri
3 ay (78345 mesaj)
Millet elektrikle kamyon yapar Ford her zamanki gibi milleti dütleyecek şanzıman peşinde .Klasik KOÇ AİLESİ .Zaten yayınlamazsınız yinede yazayım dedim

D DH Misafiri
3 ay (78345 mesaj)
sayın lego95 yanlış bilginizi düzelteyim. ford trucks artık tamamen volvo grubuna aittir ve tüm telik ve arge yatırımlar yaklaşık 5 senedir yani euro 5 motorlardan beri volvo parçalar kullanılarak yapılır . f max inde tasarımına dikkat ederseniz fh serisiylede benzerlikler göstermektedir. muammer 816 arkadaşın görüşüne ne yazıkki katılıyorum . global markaların altındaki türk mühendisleri toplanıp bir marka oluşturularak kendi çatımız altında geliştirmeler yapılmalı. zra başka marka altında yapılan ürünlerin ne yazıkki teliflerini kendimize tescil ettiremediğimiz için satışını gerçekleştiremiyoruz.Bu mesaja 1 cevap geldi.

M muammer816
3 ay (1505 mesaj)
Türklere ait de hangi Türklere ait? koç holding yüzde 41 hissesi var diye belirtilmiş internette, o da ford otosan için. ford truck ford otosana mı bağlı bilemiyorum; buna baktım ama bişi bulamadım.
bu özel şirket durumları için direkt bize ait ben diyemiyorum ama tabiki 'direkt bizim,şöyle üretiriz, böyle satarız' diyen olacaktır,saygı duyarım.

tam olarak söz hakkı devlet kurumu himayesinde olursa içim rahat ediyor,hele ki böylesine büyük şirketler ve kritik işler için.

çünkü eğer bu şanzımanı altay tankına entegre edebilirsek motor-şanzıman işi çözülür ve altay tankı için büyük yol katetmiş oluruz. tabi inşallah kullanılır,temennim bu yöndedir. tabi bu şanzıman kullanılınca ihracat için yine üreticilerden izin alınması (ilk anlaşma yapılırken bu tarz bi madde eklettirmek gerekiyor) diye biliyorum. motor ve diğer parçalarda da durum böyle diye biliyorum. yanlış biliyor da olabilirim.
Bu mesajda bahsedilenler: @Lego95

F forcsf
3 ay (479 mesaj)
Sizin bahsettiğiniz Renault Trucks olmasın??< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @DH Misafiri

N nathandrake0677
3 ay (434 mesaj)
Ford eski ford değil< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


D DH Misafiri
3 ay (78345 mesaj)
ömrü hayatım da gerçekten çalışan mühendis olarak 1 kişiyi gördüm hanımdı.. 100 kadar mühendis tanıdım hepsi de tırı vırıydı. gerçek mühendislik yapıp çalışan hanım sayısı 1 taneydi.. ha MKEK de ve türktelekomda çalıştım.. diğer bazı yerleri de bilirim. pozitif ayrımcılık yapsan ne olur yapmasan ne olur. belki özelde çalışıyorlardır (kadınsı triplerini kaprislerininden vaz geçmişseler)

L Last Troll Bender
3 ay (1239 mesaj)
Beyefendinin damadının şirketi olmayınca övülmüyor nedense.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


O onbirelliiki
3 ay (27 mesaj)
Bu ülkenin başının belası olarak siz yetersiniz disardakilere gerek yok.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.