Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
0
Cevap
265
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Florya Günlüğü 2 Ekim Salı [Akşam]

D Death_Silent Konu Sahibi
14 yıl (93 mesaj)
Galatasaray hazırlıklarını, Florya Metin Oktay Tesisleri üst sahalarında yaptığı çift antrenmanla sürdürdü.

Teknik ekibimiz Karl Heinz Feldkamp, Ahmet Akcan, Cevat Güler, Nezih Ali Boloğlu ve Burak Dilmen yönetiminde saat 17.30’dan itibaren basın ve taraftara kapalı olarak yapılan akşamüstü antrenmanı, ısınma ve açma germe egzersizleriyle başladı.

Antrenmanın ana bölümünde oyuncular iki takıma ayrılarak dar alanda kalecilerin de katıldığı taktik bir çalışma yaptılar.

Mehmet Topal bu antrenmanın tümüne takımla birlikte katıldı.

Antrenman soğuma ve açma germe çalışmalarıyla tamamlandı ve oyuncular merkez binaya geçtiler.

Hakan Şükür sağlık merkezindeki tedavisinin ardından salonda fizyoterapistler eşliğinde özel bir çalışma programı uyguladı.

Bugün Acıbadem Hastanesi’nde ayrıntılı bir kontrolden geçen Sabri’nin iyileşme sürecinin normal seyrettiği bildirildi.

Okan Buruk ve Sabri Sarıoğlu’nun tedavileri Metin Oktay Tesisleri Sağlık Merkezi’nde sürdürülüyor. Okan ve Sabri tedavilerinden sonra fizyoterapistler eşliğinde salon ve sahada özel çalışmalar yaptılar.

Galatasaray 3 Ekim Çarşamba günü ise saat 17.30’dan itibaren ilk onbeş dakikası yalnızca basına açık son bir antrenman yapacak ve ardından Metin Oktay Tesisleri’nde kampa girecek.

Teknik Direktör Karl Heinz Feldkamp, 3 Ekim Çarşamba günü saat 16.30’da Metin Oktay Tesisleri Turgay Vardar Basın Odası’nda düzenlenecek basın toplantısında FC Sion karşılaşmasını değerlendirecekDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.