Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Fiyat&Performans Ürünü Olan Kahve Öğütücüleri

C Cyned Konu Sahibi
3 ay (0 mesaj)
Merhaba, bir öğütücü almak istiyorum fakat güzel ve homojen olması için ucuz bir şey de almak istemiyorum. Bunun için başvurmak istedim, bütçem 300 lira, biraz az olabilir fakat iyi bir öğütücü lazım. Manuel ve otomatik fark etmez.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


D DaYWaLkeR
3 ay (2244 mesaj)
300 lira vereceğin elektrikli öğütücüler çöp. Ayarlı homojen bir öğütücü 1000tl civarı. Manuellere de çok para vermeye gerek yok.

https://urun.n11.com/kahve-baharat-ogutuculer/cooltech-seramik-kahve-degirmeni-ogutucu-ayarlanabilir-celik-P471914217
Eskiden kullandığım bir değirmen. Seramik kısmında somunu var, onu sıkıp gevşeterek kalınlığını ayarlıyosun ve gayet homojen öğütüyor. Memnun kalmıştım baya. Daha sonra gittim bosch elektrikli aldım. Blender gibi bıçaklı olduğu için kalın çekmeye kalksan hiç homojen olmuyordu, türk kahvesi ayarında ince çekiyordum bende french presste çok farketmediği için. İki kere arıza verdi durduk yere ben de gittim manuel aldım. Bıçaklı elektriklilerin alayı çöp. Homojen öğütüm için çekirdeklerin belli bir aralıkta değirmenin içerisine girmesi gerekiyorki alttan homojen şekilde çıksın. Bu elektriklilerde bıçak değdiği çekirdeği parçalıyor o yüzden homojen olmuyor.
M mr.big
3 ay (8099 mesaj)
bu konu yıllardır devam eder gider.

Kahve git gide yaygınlaşan bir şey, ekipmanları ucuzlayacak yere sürekli daha lüksü çıkıyor ve pahalılaşıyor.

işin vardığı noktada seramik dişlisi olan manuel öğütücüler hep F/P ürünü oluyor.

baharat öğütücüler ile kahve çekildiği zaman farklı sonuç çıkacağı kesindir.
M miray09
3 ay (0 mesaj)
www.kariyermutfak.com adresinde profesyonel kahve öğütücüleri satılıyor ve güvenilir bir site. Türkiye'nin her yerine gönderim yapıyorlar bir bakmanızı öneririm.
https://www.kariyermutfak.com/kahve-degirmenleriDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.