Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Fixbeard ürünü hakkında bilgisi olan var mı ?

A adnan410yesil Konu Sahibi
2 ay (3 mesaj)
Merhaba arkadaşlar, yıllardır seyrek sakaldan muzdaribim. Senelerce farklı çözümler denedim, serumlar, kapatıcılar, yağlar vs. hiçbirinden istediğim sonucu alamadım. Hala araştırmaya devam ediyorum. Karşıma Fixbeard diye bir ürün çıktı. Sakala ve bıyığa özel bir ürün olarak çıkıyormuş piyasaya acaba bu ürün hakkında bilgisi olan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adnan410yesil -- 14 Nisan 2021; 11:55:51 >


T tarikuysal01
2 ay (1 mesaj)
Fix kozmetiğin bir ürünü diye biliyorum. Denemek için araştırdığımda henüz piyasada olmadığını öğrendim ama yakın zaman da piyasaya sunulacakmış. Sakaldaki seyrek bölgeleri kapatmak için kullanılacak bir ürün saçta nasıl saç tozu, saç pudrası falan kullanıyorsak sakala özel bir ürün olacak herhalde fixbeard.
C cankhrmn0
geçen ay (1 mesaj)
Ben fixdeep ürününü hem saçtaki hem de sakaldaki seyrek alanları kapatmak için kullanıyordum fixbeard ürününü burda gördüm sakal için ayrıca üretilen bir ürünse ve fixdeep kadar etkili olacaksa harika. Daha detaylı bilgiye sahip olan ya da ürünü deneyen varsa görüşlerini paylaşabilir mi ?DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.