Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
30
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Five Nights at Freddy’s: Help Wanted 2 PS5'e Geliyor
M
3 ay
Yarbay
Konu Sahibi

 
 
Geliştiriciliğini Steel Wool Studios'un üstlendiği Five Nights at Freddy's: Help Wanted açıklanan detaylara göre 20 Haziran tarihinde PlayStation 5 konsollarına gelmeye hazırlanıyor. Five Nights at Freddy's: Help Wanted 2, ilk olarak 14 Aralık 2023 tarihinde PlayStation VR2 için piyasaya sürüldü. PlayStation VR2 sürümüne sahip olan kullanıcılar, PlayStation 5 sürümüne ekstra bir ücret ödemek durumunda kalmayacak. Dolayısıyla doğrudan sahip olabileceksiniz.
 
Vardiyadan canlı çıkmak tamamen sizin işiniz
 
 
 
PlayStation VR2, oyuna PlayStation gücü ile beraber ekranlara sorunsuz bir şekilde aktarılıyor. Nasıl oynamayı tercih ederseniz ona göre kontrol şemasını ayarlayabiliyor ve isterseniz koltuğunuzdan, isterseniz de ayakta dilediğiniz şekilde oyunu deneyimleyebiliyorsunuz.
 
Oyunda yeni bir çalışan olarak yer alıyor ve vardiya sisteminden canlı çıkmak için bir dizi görevi yerine getirmek durumunda kalıyorsunuz. Daha hızlı bir servis, daha mutlu müşteriler ve daha az tehlike için elinizden geleni yapmaya koyuluyorsunuz.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.