Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Final Fantasy XVI Sandığımızdan Daha Erken Gelebilir

B Bloo. Konu Sahibi
5 ay (19948 mesaj)
 
Final Fantasy serisinin yeni oyunu Final Fantasy XVI geçtiğimiz hafta Sony sunumunun açılışında duyuruldu.

Oyun için çıkış tarihi verilmedi ve ilk açıklanan bilgiler oyunun çıkmasına epey bir zaman olduğu yönündeydi.

Bloomberg'ten Jason Schreier, oyunun en az dört yıldır geliştirildiğini ve sandığımızdan daha erken çıkacağını belirtiyor.

Triple Click podcast'inde konuşan Jason Schreier "Oyun üzerinde çalışan ve geliştirme süreci hakkında bilgisi olan kişilerden oyunun en az dört yıldır geliştirildiğini duydum. Yani insanların sandığından daha erken gelecek." dedi.

Jason Schreier, Final Fantasy XV'in duyuru ve çıkışı arasındaki zaman diliminin çok kötü bir izlenim bıraktığını belirterek Square Enix'in bu konuda bu sefer biraz daha temkinli davranmak isteyebileceğini düşünüyor. Final Fantasy XV ilk olarak 2006'da Final Fantasy Versus XIII adıyla duyurulmuştu ve çıkması 10 yıl sürdü.
 
Final Fantasy XVI, Sony sunumu sırasında PlayStation 5 ve PC için duyuruldu. Fakat Square Enix'in yayınladığı fragman ve basın bülteninde PC ibaresi yok. Square Enix'in Gematsu'ya yapmış olduğu açıklamaya göre şu anda PlayStation 5 versiyonu dışında diğer platformlar hakkında paylaşacak bir bilgi yok. 
 
Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

B BSC Misafiri
5 ay (169204 mesaj)
Grafikleri çok iyi durmuyordu. Hatta FF14 paket falan sandım ilk.
N Naughty Dog
5 ay (5942 mesaj)
En çok beklediğim oyunlardan biri. SONY tam PS5 exc olması için uğraşıyordu, 1 yıl sonra PC ye gelmemesi için. Anlaşmayı sağlayabilirlerse PS5 Exclusive olacak komple ki şuan öyle gözüküyor. PS5 tercih ettirecek önemli oyunlardan biri milyonlarca Final Fantasy hayranı mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naughty Dog -- 26 Eylül 2020; 0:48:30 >


B BSC Misafiri
5 ay (169204 mesaj)
bir şey diyeceğim de final fantasy 15 daha iyi görülmüyor'mu ?DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.