Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
723
Cevap
34932
Tıklama
3
Öne Çıkarma
FIFA 22 [PC ANA KONU]
K
2 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Pro Clubs Türkiye Ligi Discord'u: https://discord.com/invite/YqbbZDSbQd

Sıkça Sorulan Sorular

Soru 1: EA Play Aldım Neler Yapabilirim?
Cevap: 8TL'ye almış olduğunuz EA Play ile 10 saatlik yılın ilk 6 ayında istediğiniz zaman bu saati ister tek seferde ister zaman zaman kullanabilirsiniz.

Soru 2: EA Play / Gamepass Ultimate ile aldığım 10 saatlik hesap devam eder mi?
Cevap: Trial süresinde sahip olduğunuz Pro Clubs, FUT gelişimleri, oyunu tam sürüm aldığınız zaman hiçbir şey değişmeden kaldığı yerden devam eder.

Soru 3: FIFA 22 ne zaman Gamepass'e gelir?
Cevap: EA Sports yıl kendi takviminin yarısına göre yani Mayıs ayı civarında Gamepass oyun kütüphanesinde yerini alır.

Soru 4: FIFA 22 kardeşlik ile alınabilir mi?
Cevap: Evet, iki kişi ortak şekilde kardeşlik alabilir ve iki kişi aynı anda istediği modu istediği online yada offline da aynı anda oynayabilir.

Soru 5: FIFA 22 DEMO var mı? FIFA 22 DEMO çıkacak mı?
Cevap: FIFA 22 DEMO çıkmadı, bu tarihten sonra da çıkacağını şahsi olarak düşünmüyorum. EA artık test için kendi EA Play üyeliği ile 10 saat trial olarak denetiyor.

Soru 6: EA Play Pro ile FIFA 22 oynayabilir miyim?
Cevap 6: EA Play Pro ile sınırsız ve ayın 22sinden sonra üyelik süresi içerisinde FIFA 22'yi oynayabilirsiniz.
Kapak fotosu belli oldu!
Bu sene cover KYLİAN MBAPPE!


11 Temmuz Resmi Trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=o1igaMv46SY&feature=emb_title< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingSezenist -- 26 Haziran 2022; 18:0:54 >


Bu mesajda bahsedilenler: @burak jr
Pc içinde yeni nesil çıkarsalardı oyunu bu sene fifa almayı düşünüyordum.Ama pc ye eski nesil yapıp birde bir dünya para istemeleri hoş değil. UFL çıkınca bi dener...
Yoruma Git
Yorumun Devamı -Prometheus- - geçen yıl +4
K
2 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

R
2 yıl
Yarbay

Bu yıl yeni nesil yine gelmiyormuş PC'ye sanırım.Neyse ki bu sene konsola alacağım oyunu.Şu arka plana atıp 3-0 hükmen yenik saymadan kurtuluyorum.


Bu mesaja 2 cevap geldi.
R
2 yıl
Yarbay

- FIFA 22 oyununa bu yıl eklenecek olan Hypermotion teknolojisi ile gelişmiş 11 vs 11 maç atmosferine sahip olacak.
- Takımların ve takım oyuncularının maç içerisindeki tüm animasyonları ve varyasyonları sil baştan elden geçirildi.
- Daha gerçekçi karakter animasyonları, daha gerçekçi fizik hareketleri, daha gerçekçi takım oyunu amaçlandı.
- Hypermotion teknolojisi sayesinde daha önce hiç bir spor oyununda görülmemiş gerçek insan hareketi verileri ortaya çıktı.
- Son teknoloji ürünü bu yazılım sayesinde yapay zeka algoritması 8,7 milyondan fazla gelişmiş hamleyi öğrenebilme yeteneğine sahip oldu.
- Artık yapay zeka, sizin oynayış tarzınızı kavrayabilecek, hata yaptığınız alanları saptayabilecek ve ona göre hamleler yapabilecek hale geldi.
- Artık yapay zeka, verdiğiniz mücadelenin tarzına göre size hamleler yapabilecek, animasyonlar üretebilecek hale geldi.
- Artık yapay zeka, yönettiğiniz her oyuncunun her dokunuşunu, her hamlesini, her deparını, her çalımını hesaplayarak ona göre strateji belirleyebilecek hale geldi.
- Artık sahada yer alan tüm oyunlar topa odaklı olarak hareket edebilecek hale geldi. Topun uzak olduğu kısımlardaki futbolcularda maça büyük katkılar sağlayabilecek.
- Yönlendirilmeyen oyuncuların saha içindeki varlığı güçlendirildi. Takımınızdaki tüm oyuncularınızın maça katkısı arttırıldı. Takım oyunu güçlendirildi.
- Defans yaparken kontrol edilmeyen oyuncuların kademe almaları, rakibe markaj özellikleri ve boş alanları örtme yetenekleri güçlendirildi.
- Daha gerçekçi ve etkileyici bir mücadele için defans oyuncuların sertlik ve hırpalayıcı özellikleri fazlasıyla arttırıldı.
- Atak yaparken kontrol edilmeyen oyuncuların koşuları, pas alışverişindeki avantajları, rakip defansı şaşırtma yetenekleri güçlendirildi.
- Artık gol atmak çok daha değerli. Rakip defansın sert ve güçlü yapısına karşı skor kazanmak artık en değerli hazine oldu.
- Artık sahadaki tüm oyuncuların kişisel motivasyonları var. Maç içindeki moral düzeyleri maça olan katkılarını oldukça etkileyecek.
- Artık bir oyuncunun morali çok bozuksa, takımın geri kalanı çok iyi olsa bile yeteneklerini sergileyemecek. Her oyuncunun motivasyonu kendine özel olacak.
- Artık sert yer topu mücadelesi ve hava toplu mücadelesi oyunu ağır bir etki edecek. Yeni birebir mücadele animasyonlarını ve hava topu mücadelelerini görmeniz için sabırsızlanıyoruz.
- Kontrol edilen oyuncular dışındaki oyunculara çok gerçekçi animasyonlar eklendi. Her oyuncunun el kol hareketlerine ve yüz animasyonlarına dikkat edin. Şaşıracaksınız.
- Artık gol atmak çok zor. Hypermotion teknolojisin avantajları sayesinde her defans çok güçlü, çok mücadeleci ve her kaleci daha zor mağlup oluyor. Gol atmak çok daha değerli hale geldi.
- Saha dışındaki animasyonlar, yeni taraftar animasyonları, gerçekçi oyun içi atmosfer, gerçekçi gol sevinçleri ve yeni hazırlanmış 6000 e yakın animasyon var.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

K
2 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

T
2 yıl
Binbaşı

Abi trailer gelse nolacak pc'ye üvey evlat muamelesi yapıyorlar. En önemli özellik olan HyperMotion yok. Rezillik
Bu mesajda bahsedilenler: @KingSezenist
D
2 yıl
Yarbay

Haypir maypir deyip yine ayni halti izliyoruz. Trailer fifa 20 mi 22 mi bir fark yok.

Megamotion ultra incredible animations legendary amazing amazing amazing derken hooop

Cop.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

N
2 yıl
Yarbay

Seneye free to play e geçiyor EA FIFA 23 te. Benim anlamadığım pes ve FIFA mobil cihazla cross play i nasıl yapacak. Bedava deyip grafikleri iyice çöpe mi çevirecekler acaba?
Efootbal mobil grafikleri ile geliyor. O zaman PS 5 deki PC deki adam neden oynasın?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
K
2 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

@natuklich her sene bu söylenir ama hiçbir zaman olmaz. Konami gibi salak bir şirket değil EA.V
2 yıl
Binbaşı

quote:

Orijinalden alıntı: naturklich

Seneye free to play e geçiyor EA FIFA 23 te. Benim anlamadığım pes ve FIFA mobil cihazla cross play i nasıl yapacak. Bedava deyip grafikleri iyice çöpe mi çevirecekler acaba?
Efootbal mobil grafikleri ile geliyor. O zaman PS 5 deki PC deki adam neden oynasın?
F2P dedikodusunu FIFA Online 4 ile karıştırıyor olabilirler. https://mobile.donanimhaber.com/fifa-online-4-ana-konu-cikti-turkiye-de-sunucu-ve-turkce-spiker-ile-ucretsiz-fifa-deneyimi--149703113

Adamlar sektörde liderken ana oyunu asla F2P yapmazlar< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

L
2 yıl
Er

pc oyuncularına çok ayıp ettiler. normalde 2017den beri düzenli olarak alıyordum ancak bu yapılan ayıp karsısında bu sene almayacağım. zaten çok vaktimi çalıyordu bakalım 1 sene almayınca nasıl olacak onu da deneyimlemiş olurum.< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

T
2 yıl
Yarbay

(1) FIFA 22 - Official Career Mode Trailer - YouTube

sonunda bir şeyleri değiştirmişlerT
2 yıl
Binbaşı

Ben de FIFA 16'dan beri her sene oyunu alıyordum fakat bu sene almayacağım. Adamlar PC'yi umursamıyor, kimseye de almasını tavsiye etmem.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
B
geçen yıl
Binbaşı

Ben de aynı oyuna para vermem, 21’i zaten az oynamıştım oradan devam ederim< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

A
geçen yıl
Yarbay

quote:

Orijinalden alıntı: tst-

Ben de FIFA 16'dan beri her sene oyunu alıyordum fakat bu sene almayacağım. Adamlar PC'yi umursamıyor, kimseye de almasını tavsiye etmem.
pc de en az yarı yarıya oyuncu kaybı bekliyorum ben fıfa 22 için ha 23 de nextgen getirirler o zaman başka durumF
geçen yıl
Yüzbaşı

PC'de next gen yoksa ben de yokum.S
geçen yıl
Yüzbaşı

Sadece pro clubs modu oynuyorum, türk lirasın değersizleşmesinden dolayı biraz pahalıya patlasa da dayanamayıp ****den ön siparişi verdim, hayırlısı be gülümN
geçen yıl
Yarbay

Durmaplayden ön sipariş ettim oyunu. Ayın 22 sinde EA play abonelerine 10 saatlik erken erişim açılıyor. Kod muhtemelen 28 29 Eylül gibi gelir. EA play aboneliğini kod gelince alsak 4 gün önceden 10 saati kullanıp 1 Ekim'de devam edebilir miyiz?
En mantıklısı nedir??< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
Z
geçen yıl
Binbaşı

FUT'a kaldığın yerden devam edebilirsin.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @naturklich
N
geçen yıl
Yarbay

quote:

Orijinalden alıntı: zaferengur

FUT'a kaldığın yerden devam edebilirsin.
Çok teşekkürler. Peki FIFA 21de alınan market bani FIFA 22 ye geçer mi? EA canlı yardım geçmemesi lazım ama garantisi yok diyor
Gelen ban mesajında sadece bu title (FIFA 21) için market erişiminiz kapatıldı yazıyordu.
Şimdi tutup başka bir hesaba oyun almak istemem. Çünkü geçen yıl oynadığınız için teşekkürler vs deyip hediye paketler veriyor yanılmıyorsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturklich -- 2 Eylül 2021; 10:10:6 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.