Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
FIFA 22'nin Kariyer Modu'nu tanıtan yeni bir fragman paylaşıldı

Ö Özgür Eroğlu Konu Sahibi
6 ay (7118 mesaj)Yayıncılığını Electronic Arts'ın yaptığı, geliştiriciliğini ise EA Canada'nın yaptığı FIFA serisinin yeni oyunu FIFA 22'nin Kariyer Modu'ndan yeni fragman geldi.Ayrıca Bkz.Hikaye odaklı Marvel oyunu Guardians of the Galaxy'den yeni bir video yayınlandıFIFA 22 Kariyer Modu’nda yaratacağınız kulübü küme düşme adayıyken dünya devine dönüştürerek futbol hayallerinizi yaşayın ve ilerlemenizi, başarıya ulaşmanızı ve Pro’nuzun oyundaki yolculuğuna eşlik etmenizi sağlayan yenilenen Oyuncu Kariyeri deneyiminin keyfini çıkarın.FIFA 22; PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series, Xbox One, PC ve Stadia için çıkış yapacak. FIFA 22'nin çıkış tarihi ise 1 Ekim 2021. Bahsi geçen fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.FIFA 22 Kariyer Modu Fragmanı

 Haberi Portalda Gör


T TheMuyu
6 ay (8621 mesaj)
Güzel duruyor denemek lazım ps5 de uygun fiyata bulunursa< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


K karbon12
6 ay (34 mesaj)
Şu oyunu football manager detayına yaklaştırın biraz artık. Her sene gıdım gıdım ilerliyor. Saçma sapan transfer ücretleri ve sözleşme detayları v.s. Daha çok bekleyeceğiz. Ama adamlarda haklı. Nasılsa peynir ekmek gibi satıyor.Bu mesaja 1 cevap geldi.

T tobepeople
6 ay (2970 mesaj)
Onu yapması gereken , rekabet edemediği için Pes idi ama o da pes etti.

Bu mesajda bahsedilenler: @karbon12

B bakikaya
6 ay (21 mesaj)
Kendi kulübünu oluşturma özeliği;))
Adamların,adam akıllı rakibi olsa 5 sene önce bunu getirirdi.Rakipsiz bir şekilde sektörde devam ederlerse yeni oyunlardan gelişim beklemek hayal olur ;)
Yazık bize🙁🙁< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.