Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
349
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Fiesta Tdci easytronic detayları, motor seçenekleri ve JAZZ ile karşılaştırma.

S shaddack Konu Sahibi
12 yıl (1002 mesaj)
Otomatik vites honda JAZZ almayı düşünüyorum ( sıfır olan değil ) ancak daha önce otomatik Honda Civic kullanan birisi olarak özellikle şehir içinde benzinli araçların çok yaktığını bildiğim için almayı düşündüğüm Honda Jazz'a tek alternatif olarak Ford Fiesta tdci easytronik şanzıman versiyonu (sıfır olan değil) görüyorum. 2 aracıda kullanmış olanlar var ise Fiesta dizelde artı olan yakıt ekonomisi ve özellikleri Jazz'ın artılarına sizce bastırır mı?

Bunun dışında birde easytronic şanzımanlı Fiesta tdci kullanan arkadaşlar bu vites seçeneği hakkında yorum yapabilirlermi? Tavsiye ediyormusunuz, sorun yaşadınız mı, yorumlarınızı alabilirmiyim.

Son olarak Fiesta TDCI motorunda 2002 den 2009'a kadar olan aralıkta bir değişikliğe gidildi mi? gidildiyse hangi tarihte gidildi ve farkı ne oldu. Bu konudada bilgisi olan varsa yorum yaparsa sevinirim.Teşekkürler.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.