Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Fiesta (2011) Ön Cam Değişimi- İzmir

N navigator_ Konu Sahibi
7 ay (2568 mesaj)
Arkadaslar merhaba, her ne kadar dikkatlı baksam da araca, çalıştığım yerde dış pencereleri yıkarlarken kullandıklaeı kimyevi madde ön cam olmak üZere yan ve arka cam a da etki etmiş ve çıkmıyor, ön camda daha belirgin tabi, çıkartmak için 2-3 yere götürdüm maalesef çıkmadı. Kaskolu aracım, izmir arkas a götürdüm onlar da diyoki aracın camı kırık olmadan kasko karşılamaz. Şimdi bu benim tasarrufum dışında gelişmiş bir olay ve dış etken kaynaklı bir olay sorum şu;
  • izmirdeyim yetkili serviste değiştirmek istiyorum( ki orjinal camım, kaskoda da engel yok).
  • izmirde bu cam değişimi için(ön) hangi yetkili servisteki ustalar işin ehlidir? çünkü cam olayında usta çok önemli dediler.
  • bir de 3. Sanayide arel cam var dediler, onlar da ürünü ford dan temin edip takıyolarmıs. Acaba cam konusunda usta bu firmaya mı gitmek gerekir?
ben beyan doldurup vericem sonucta rahatsız ediyor cam, bu şekilde kullanmak istemiyorum. Görüşlerinizi yazarsanız mutlu olurum.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.