Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
987
Cevap
138354
Tıklama
12
Öne Çıkarma
Cevap: FIAT EGEA CROSS (ANA KONU) (54. sayfa)
M
7 gün
Yarbay

Şu piyasada bulup bulacağınız (bence -6 yıl kullandım-) en sorunsuz motor-şanzıman kombinasyonu. LPG uyumu harika (Ben taktırmamıştım), bakım dışında sanayi yüzü göstermez.

Yakıt olarak şu an kullandığım 1.2 puretech motor gibi yakıyordu. E-torq Egea Şehir içinde 8-11 lt arası (yokuş, ışık, trafik durumuna göre), uzun yolda 5-6 lt arası (çok sıkıştırmazsanız) yakar.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @HÜDAVENDİGARMAH
H
7 gün
Çavuş

120 seviyesinde çok fazla motor sesi geliyor mu? Genellikle 120 sabit gidiyorum uzun yollarda< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @MÜŞAVİR
M
7 gün
Yarbay

Düz yolda sıkıntı olmaz (HB için konuşuyorum, sedanları bilmiyorum, arada farklar var), yokuş çıkarken illaki o motor devir çevirip bağıracak. Rüzgar yalıtımı da iyidir. 6 Senede hiç yapmadıysam en az 15 kez uzun yola gittim, hiç rahatsızlık duymadım. Ben genelde 105-110 sabit kullanırım. 110 Dan sonra hele hava rüzgarlıysa aynalardan rüzgar sesi hissedilmeye başlanır. Onun dışında yol sesi-rüzgar sesi-motor sesi konusunda kendisinden beklenilmeyecek derecede iyidir. (Dediğim gibi tamamı HB kasa için geçerli)


Bu mesaja 1 cevap geldi.
H
6 gün
Çavuş

Hocam cevabınız için çok teşekkür ederim, iyi günler dilerim< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @MÜŞAVİR
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.