Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
504
Cevap
13646
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Cevap: Fenerbahçe Voleybol Ana Konusu (26. sayfa)

V Venomstr
geçen yıl (21399 mesaj)

V Venomstr
geçen yıl (21399 mesaj)
https://twitter.com/FBvoleybol/status/1166687508689801216
https://twitter.com/FBvoleybol/status/1164478217190813696

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 29 Ağustos 2019; 11:22:15 >


V Venomstr
geçen yıl (21399 mesaj)
FENERBAHÇE VOLEYBOL TAKIMLARIMIZIN RESMİ TEDARİKÇİSİ BİLCEE TEKSTİL OLDU

28 Ağustos 2019 Çarşamba 15:13

< Resime gitmek için tıklayın >

Voleybol sporunun gelişiminde birçok ilki hayata geçirerek hem kadın hem de erkek voleybol branşlarında elde ettiğimiz sayısız başarılarla ülke sporunu dünyada önemli bir noktaya taşıyan Fenerbahçemizin, 2019-2020 voleybol sezonunda teknik spor giyim resmi tedarik sponsoru Bil Group bünyesinde faaliyet gösteren aktif spor giyim markası Bilcee oldu.

Kulübümüzün, voleybol branşındaki ilk teknik spor giyim resmi tedarik sponsoru olan Bilcee; Kadın Voleybol Takımımız Fenerbahçe Opet, Erkek Voleybol Takımımız Fenerbahçe HDI Sigorta ve altyapı takımlarımızın yanında olacak. Bilcee, Fenerbahçe Kulübü Voleybol takımlarının 2019-2020 sezonunda giyeceği kamp, antrenman ve maç günü ürünleri özel olarak tasarlandı.

Sarı Meleklerimizin ve sezonu iki kupa ile tamamlayan Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımlarımızın yeni sezonda kullanacağı Bilcee markalı maç, antrenman ve kamp ürünleri bu sezon itibariyle ilk kez taraftarlarımızla buluşacak.

Takımlarımızın formaları, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde yer alan Maraton Fenerium Mağazası, Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Kamp Tesisleri’nde bulunan Fenerium Mağazası ile Olivium AVM’de bulunan Bilcee mağazasından satışa sunulacak olup, söz konusu ürünlerewww.fenerium.com ve www.bilcee.com internet satış sitelerinden de ulaşmak mümkün olacaktır.

Anlaşmanın kulübümüz ve Bilcee için başarılı bir işbirliği olmasını temenni ediyor, Bilcee’ye büyük Fenerbahçe ailemize hoş geldiniz diyoruz.

Kadın Voleybol Takımımız Fenerbahçe Opet ile Erkek Voleybol Takımımız Fenerbahçe HDI Sigorta’ya şampiyonluklarla dolu bir sezon diliyoruz.


https://www.fenerbahce.org/haberler/voleybol-kadin/2019/8/fenerbahce-voleybol-takimlarimizin-resmi-tedarikcisi-bilcee-tekstil-oldu

-----

Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımımızın İsim Sponsoru: HDI Sigorta

22 Ağustos 2019 Perşembe 13:00

< Resime gitmek için tıklayın >

Ülkemizde voleybol adına birçok ilki hayata geçiren, voleybolu hem kadın hem de erkek branşlarında ülke sporumuzda ve dünyada önemli bir noktaya taşıyan Fenerbahçemiz ile sigorta grubu HDI Sigorta arasında sponsorluk anlaşması imzalandı.

Bu anlaşma doğrultusunda HDI Sigorta, Türkiye’nin en büyük spor kulübü olan Fenerbahçemizin Erkek Voleybol Takımı’nın isim sponsoru oldu.

2018-19 sezonunda Kupa Voley’i ve Efeler Ligi’ni şampiyonlukla tamamlayarak kulübümüze çifte kupa sevinci yaşatan Fenerbahçe Erkek Voleybol takımımız, bu başarılarının ardından CEV Şampiyonlar Ligi’ne katılma hakkı elde etmişti.

Türk sporunun gelişimi ve başarısı için spora pek çok farklı alanda destek olan HDI Sigorta, Almanya’nın 3. büyük grubu, Avrupa’nın 7. büyük kurumu olarak dikkat çekiyor.

Bu anlaşma ile Takımımız 2019-20 sezonunda CEV Şampiyonlar Ligi, Efeler Ligi ve Kupa Voley’de Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı olarak devam edecek.

Anlaşmanın kulübümüz ve HDI için başarılı bir işbirliği olmasını temenni ediyor; Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımıza şampiyonluklarla dolu bir sezon diliyoruz.

Not: Sponsorluk anlaşmasının imza töreninin tarih ve detayları önümüzdeki günlerde resmi kanallarımız aracılığıyla duyurulacaktır.


https://fenerbahce.org/haberler/kulup/2019/8/fenerbahce-erkek-voleybol-takimimizin-isim-sponsoru-hdi-sigorta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 29 Ağustos 2019; 11:21:56 >


T Thermodynamiker
3 hafta (185 mesaj)
Voleyboldaki başarıyı futbolda niye yakalayamıyoruz ?
A AHSEN 11
geçen hafta (0 mesaj)voleybola bayılıyorum ve fenerbahçeliyim bu konu tam benlik
Bu mesajda bahsedilenler: @Metality
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.