Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
19
Cevap
0
Tıklama
10
Öne Çıkarma
Fenerbahçe camia olarak ülkenin en büyüğüdür.

G Guest-74F84D677 Konu Sahibi
2 yıl (505 mesaj)
Beşiktaşlıyım ama böyle bir camia dünyada azdır ya heriflere kumpas kurdular yıkamadılar şimdi tehdit edildiler yine bir aradalar valla helal olsun.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

fenerin adı konulamayan büyüklüğü camiamıymış?
Yoruma Git
sçsb - 2 yıl +22
fenerbahçe adeta sahipsiz kaldı bu sezon. bence gs tartışmasız liderliği almış durumda. şampiyonluk sayısı eşitlenmeden lideriz demek bana pek inandırıcı gelmiyor.
Yoruma Git
ahmet kontuy - 2 yıl +5
Ne kumpası? Ne tehditi?


Geçin bu algıları.
Yoruma Git
zotacing - 2 yıl +4

S sçsb
2 yıl (901 mesaj)
fenerin adı konulamayan büyüklüğü camiamıymış?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

P PatlıcanMusakka
2 yıl (2104 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: sçsb

fenerin adı konulamayan büyüklüğü camiamıymış?
zorunamı gitti
R Rising_Sun
2 yıl (319 mesaj)
Ali Koç'a olan güven zedelenmiş olsa da, insanlar son bir şans vermek istiyor..Herkes bunun ya tamam ya devam mücadelesi olduğunun farkında..Aslında taraftar desteğinin aşağı yukarı hiçbir etkisi yok diyebiliriz bu borç stoğunda, 600 küsür milyon euro borcumuz var ve başlangıcından beri 15-20 milyon euro toplandı ki 630 milyon euro borcun günlük faizi 4 milyon lira deniyor..Yani 1 aylık faiz yükünden kurtulmuş oluyoruz bu kadar borç batağından dolayı..Ülke ekonomi de çok sıkıntılı olduğundan, Ziraat Bankası'nın tüm borçları ödeyip yapılandırma projesinin hayata geçeceğini de pek düşünmüyorum..Başta Ali Koç ve Nihat Özdemir, ardından Ferit Şahenk, Aziz Yıldırım, Hamdi Akın, Murat Ülker gibi milyarlarca dolara sahip zengin Fenerlilerin katkısı bu yardım kampanyasının sonucunu belirleyecek..Aynı özveriyi sözleşmesi devam eden futbolcu ve basketbolcuların da göstermesi gerekli, maaşlarında indirime gidilmeli bu yaz sezonunda..
A ahmet kontuy
2 yıl (439 mesaj)
fenerbahçe adeta sahipsiz kaldı bu sezon. bence gs tartışmasız liderliği almış durumda. şampiyonluk sayısı eşitlenmeden lideriz demek bana pek inandırıcı gelmiyor.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

O oguzozan
2 yıl (451 mesaj)
.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzozan -- 20 Aralık 2020; 16:4:5 >

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


D Donald Trump
2 yıl (582 mesaj)
Peki
A All Nightmare
2 yıl (982 mesaj)
Bundan suphesi olan mi vardi ? Besiktasli dostum objektif bir sekilde yazmis.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Z zotacing
2 yıl (22299 mesaj)
Ne kumpası? Ne tehditi?


Geçin bu algıları.
U urugakhina
2 yıl (1461 mesaj)
Sonra fener neden bu durumda?

Biraz ayaklarınız yere bassın.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


A Aragramir
2 yıl (914 mesaj)
Evet her söylenilene inanan bir camia 20 yıl Aziz'i çekebilecek başka bir takım olduğunu düşünmüyorum.Koskoca sezonu çöpe atan adamın arkasında duruyorlar hala.

Bizde başkan forvet transferi yapamadı diye hala yerden yere vuruluyor. ŞL'de gruptan çıkılamamasını buna bağlayıp giden eurolara üzülüyorlar
M Manciaa
2 yıl (1959 mesaj)
Güldürdünüz yine akşam akşam
H hakaan52
2 yıl (3 mesaj)
Biz buz dağının görünen kısmıyız görünmeyeni tahmin bile edemezsiniz. FENERBAHÇE YIKILMAZ !< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


M MajestiC
2 yıl (3627 mesaj)
Tüm bunlar savaş uğruna yapılıyor? Yeşil sahadaki 11 oyuncunun sportif başarısı için.

Peki yeşil sahaya bakıyoruz, takım küme düşmekten son virajda kurtulmuş. En büyük rakibiyle şampiyonluk farkı 3'e çıkmış. En son cl maçını gerçekten nostaljik bir zamanda oynamış. Maddiyat desen, belki de Avrupa'nın en karamsar tablosuna sahip. Yani geçiniz bu boş lafları...

Bunu önceden Beşiktaş çok yapardı ama artık böyle içi boş lafların para etmeyeceğini anladılar. Şeref, haysiyet edebiyatını son dönemde bıraktılar farkındaysanız. Bu söylediğim kötü bir şey değil, sadece çok çiğ bir romantizmdi ve kulübe en ufak faydası dokunmuyordu.

3. büyük algısı fenere doğru kaymaya başlamıştır ister kabullenin ister kabullenmeyin. Beşiktaş şu 5 seneye 2 şampiyonluk daha sığdırabilirse rekabetin adı değişecek.

İstiyor muyum; hayır. Yaşım 30, bu zamana kadar şu kalitesiz ligte hala koyu bir Galatasaray'lı isem bunda Fener'in payı büyük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MajestiC -- 25 Mayıs 2019; 12:29:31 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B boylum
2 yıl (1567 mesaj)
Fenerbahçe nin en büyük eksikliği iyi oyuncu bulma ve yöneticilerinin ego sorunudur. Sadece büyüğüz dedik fakat icraat yapmadık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boylum -- 28 Mayıs 2019; 15:53:11 >


K Kuhleep
2 yıl (294 mesaj)
Senin gibi insana bakıp çay demlemek gerekiyor aslında. Bir spor kulübünün büyüklüğü sadece aldığı kupalarla mı ölçülüyor. Hatırlar mısın bilmiyorum ama 2005 yılında Chelsea şampiyon olduğunda son elli yılında şampiyonluğu yoktu. Diğer bir büyük kulüp olan Liverpool buna örnek gösterilebilir.

Yorumunuz tamamen bir tartışma çıkması için yapılmış bir yorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuhleep -- 28 Mayıs 2019; 17:40:16 >


Bu mesajda bahsedilenler: @Nirvana333

A Afonso54
2 yıl (736 mesaj)
Fenerbahçe’nin büyüklüğünü herkes biliyorda yöneticiler ve futbolcular bunun farkında değil o ne olacak ?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >