Bu konudaki kullanıcılar: 11 misafir, 9 mobil kullanıcı
76252
Cevap
1443504
Tıklama
70
Öne Çıkarma
Cevap: Fenerbahçe Basketbol | Kobe Bryant 8 - 24 | 2020 Sezonu Euroleague-TBL | Türkiye Kupası Şampiyonu ! (3810. sayfa)

B
boylum
2 ay (1432 mesaj)

S
sinirlii
2 ay (345 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: boylum

Udoh geri mi dönüyorhttps://www.ntvspor.net/basketbol/ekpe-udoh-geri-mi-donuyor-5e7f3ab9e6844d1128ac466e
Seneye gelse iş yapar mı bilmiyorum, şampiyon olduğumuz zamanki performansını bir daha yakalayacağını zannetmiyorum o yüzden pek de gelmesini istemiyorum. ama kenarda 5 numarada ahmeti, loverni görünce mecburen gelsin istiyorum ölüsü bile onlardan daha iyidir.
S
sroad
2 ay (4036 mesaj)
keşke jason thompson'ın gittiği yaz bize geri dönseydi. şimdi dönse ne olacak bilemiyorum.
F
Frank Sobotka
2 ay (3491 mesaj)
Fenerbahçe'den bu takım diye bahseden biri bizden uzak dursun. https://www.instagram.com/p/B-RQ6qxnjhO/
Bu mesajda bahsedilenler: @boylum

P
piyanist2014
2 ay (298 mesaj)
https://skor.sozcu.com.tr/2020/03/29/fenerbahcede-obradovic-gidiyor-kuculme-geliyor-1470669/

Obradovic gidiyor ve takımın bütçesi şu ankinin üçte birine düşürülüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 2 cevap geldi.

S
sroad
2 ay (4036 mesaj)
haberde başlıkta " maaş bütçesinde 10 milyon Euro’yu aşmayacak " derken alt kısımda "10 milyon Euro'yu aşmayacak bir takım bütçesi oluşturmayı planlayan yönetim" diyor. benim bildiğim kadarıyla 30 milyon euro toplam bütçemizdi yani maaş dışındaki giderler dahil. eğer o bütçe değil de 18-20 milyon euro civarı olan maaş bütçesi 10'a düşecekse yine mücadeleci bir takım kurulabilir ama toplam 30 olan bütçe 10'a düşecekse geçmiş olsun.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @piyanist2014

F
fredydexter
2 ay (1081 mesaj)
Kaynak sözcü yalan haber kaç kere dedim basketbol bir halt anlamayan siteleri okumayın diye. Eurohops, sportnado basketdergisi.com. Sadecee basketbol anlayan sitelere bakın dedik birde cnbc sport sitesine bakın abudik gubidik futbol sitelerinden uzak durun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


P
piyanist2014
2 ay (298 mesaj)
Ben de o konuda muallakta kaldım. Eğer yalnızca oyuncu bütçesiyse bu hedef, bir ölçüde sürdürülebilir bir oluşuma gidilebilir ama toplam takım bütçesi bu miktarlara çekilirse, Euro Cup sonraki hedeflerimiz olmak zorunda gibi!
Yine de yalnızca oyuncu bütçesi olsa bile bence büyük sıkıntı. Barcelona bu yıl seviyeyi çok yükseltti ve Madrid, CSKA gibi kulüpler onlara ayak uydurabilirler. Buna karşın biz yarı yarıya azaltma yaparsak, Final Four bundan sonra hayal gibi olur!
Bu mesajda bahsedilenler: @sroad

C
CemalSanane
2 ay (1376 mesaj)
Kaynak abi yapmayın ya zaten sözcü okunmuyor mecbur uyduracak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @piyanist2014

E
elonardo
2 ay (2233 mesaj)

R
reko
2 ay (5236 mesaj)
bütçe düşürülmesi konuşulan bir şey..olup olmayacagı belli değil ancak sloukas lauvergne kaliniç thompson nunally gidici gibi..yerlerine daha iyi genç mücadeleci oyuncular gelebilir..obrada gidici gibi..
kaynak: ben ..ayrıca malum günlerde gelir olamayınca seneye hiç bir klup yatırım yapmaz gibime geliyor..sadece bizim takımla kalmaz bu iş..
E
elonardo
2 ay (2233 mesaj)
real madrid udoh'a 2 milyon euro önermiş deniyor real udoh'u alırsa seneye takım kurmaya gerek yok tavares ve udoh ile güle oynaya şampiyon olurlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


H
HunterInTheNight
2 ay (359 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: elonardo

Olympiacos Sloukas'ı istiyormuş http://basketdergisi.com/sloukas-olympiacosun-radarinda.html

barça maaşları %70 kesmiş https://trendbasket.net/ante-tomic-cok-para-kazananlarin-maaslarindan-vazgecmesi-kahramanca-degil-euroleague/

şu maaş olayını bizim de yapmamız gerek
Bence biz zaten uzun zamandır maaş ödemelerinde sıkıntı yaşıyoruz. Bu takımın bu önceki senelerden arasında böyle fark olmasını kafamda bir türlü oturtamıyorum. Bu tarz süreçlerin altından genelde ücret ödemelerinde yaşanan sıkıntılar çıkıyor. Sadece tahmindir böyle bir bilgi yok elimde.


Bu mesaja 2 cevap geldi.

S
sroad
2 ay (4036 mesaj)
haklı olabilirsiniz ama bu durum sezon başından öngörülebilecek bir şey bence. yani demek istediğim böyle bir durumu çok önceden fark edip de colo ve d. williams gibi ikisi de avrupa standardında pahalı denecek transferler yapılmazdı diye düşünüyorum. hadi 1 tanesi neyse de 2 pahalı transfer epey yük bindiriyor, bunun yerine f/p oyuncular bulunabilirdi.
Bu mesajda bahsedilenler: @HunterInTheNight

S
sroad
2 ay (4036 mesaj)
birkaç hafta geçmiş ama yeni gördüm şöyle bir haber var
http://basketball.com.tr/zeljko-obradovic-fenerbahcede-kaliyor/
F
fredydexter
2 ay (1081 mesaj)
Obradoviç dedikodu kazanı oldu süper star koça sahipiz. Bazı medya kuruluşları bundan ekmek çıkarmaya çalışıyor. Size ekmek çıkmaz. Depelenmeyin boşuna

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


F
Frank Sobotka
2 ay (3491 mesaj)
İlk olarak salgın hakkında konuşan Gherardini, takımın durumu hakkında “Treviso’da, evimdeyim. Türkiye Ligi ertelenir ertelenmez buraya dönme fırsatı buldum, çünkü Türkiye Ligi, ertelenen ligler arasında en son ertelenenlerden biriydi. Yani iki haftadır Treviso’dayım. Ancak takım ve teknik ekip olarak birazcık dağıldık. ABD’li oyuncular memleketlerine döndüler, iki Avrupalı oyuncu evlerine döndü. Obradovic ve iki yardımcısı Belgrad’da. Her gün irtibat hâlindeyiz ama” ifadelerini kullandı.

https://www.eurohoops.net/tr/euroleague-tr/1047747/gherardini-ben-nbadeyken-obradovic-gel-sampiyon-olmayi-deneyelim-diyordu/?3
S
sinirlii
2 ay (345 mesaj)
arkadaşlar milliyet gazetesinde obra nın kalmak istediğine dair bir haber var. bilgisi olan var mı? haber doğru mudur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

E
elonardo
2 ay (2233 mesaj)
belli olmaz bu işler ama bütçenin düşürüleceği ciddi ciddi konuşulmaya başlandı bu korona muhabbeti sporu da vurdu seneye değişik olacak.

barcelona obradovic için hazırda bekliyor obradovic de bütçesi düşürülmüş takımda kalmaz pana'yı bırakma sebebi bütçeydi.

%60 barcelona'ya gider %30 ara verir %10 fb'de devam eder diyorum ben
Bu mesajda bahsedilenler: @sinirlii

L
Legend_84
2 ay (1318 mesaj)
Şu videodaki 10 numarali eleman bizim D.Williams Degilmi ???

Videoyu izlemek için tıklayınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.