Bu konudaki kullanıcılar: 7 misafir, 2 mobil kullanıcı
77129
Cevap
1443504
Tıklama
72
Öne Çıkarma
Cevap: Fenerbahçe Basketbol | Euroleague-TBL | (3857. sayfa)

H himone
dün (279 mesaj)
Üst üste mağlubiyetlerden sonra güzel bir galibiyet oldu, şu yaşında bobby hala bitmedim dedi resmen. Onun büyük oyunu sayesinde kazandık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B BlackLead
dün (13922 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: D. Ace

Bu takimdan bi cacik olmaaazz
böyle devam reis
C CemalSanane
dün (1429 mesaj)
Şaka ben kesin yeniliriz dedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


P piyanist2014
dün (299 mesaj)
Brown saçmalamadığı sürece bu takım iş yapar. İlk haftadan beri söyledim. Son oluşum gayet uyumlu oldu ama yalnızca herkesin eline baktığı pozisyondaki oyuncunun kararsız ve etkisiz kalması takımı bir anda olumsuz etkiliyordu ve ''Kazandık!'' dediğimiz maçlarda bile hayal kırıklığı yaşıyorduk.
Bugün süre aldığı anlarda gayet sakin, dikkatli ve isabetli işler yaptı. Yani aslında tek mesele Dixon'ın beşte beşle üçlüklere başlaması değil, birçok ayrıtının bugün bir araya gelmesiydi. Brown'la birlikte...
Brown kendini düzeltirse ya da O'nun yerine daha iyi bir alternatif 1 numaraya gelirse bu takım şu haliyle çok iş yapar.
L Legend_84
dün (1343 mesaj)
Oyun Kurucu, Oyun Kurucu, Oyun Kurucu .....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


S Ser Jorah Mormont
dün (528 mesaj)
Takıma kaliteli bir oyun kurucu alınırsa gerçekten anında seviye atlar takım. Hem Nando'nun 1 numara oynama zorunluluğu ortadan kalkar ve ana rolüne dönerek bitirici oyuncu gibi tekrar yüksek sayılar atmaya başlar, hem de Brown'ın saçmalamalarına daha az, belki de hiç maruz kalmayız. Onun dışında Bobby Dixon, sen Fenerbahçe'ye 2015'de değil 3-5 yıl önce geleydin keşke... Sana doyamadan gideceksin, çok özleyeceğiz seni çok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ser Jorah Mormont -- 30 Ekim 2020; 0:14:35 >


H hidolgoo
dün (1575 mesaj)
Boby dixon yine çıkartıp vurmuş masaya maşallah... Bir ara veselly diyordu değil mi şu kadar kilo diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


M Metality
dün (4740 mesaj)

E elonardo
dün (2236 mesaj)
Bobby wilbekin eziğini madara etti yine

bu maçı alacağımızdan emin gibiydim ama de colo ve brown'ın bu kadar düşük katkı sağlaması tehlike sinyalleri veriyor westerman da geri dönse bile guardlar yetersiz umarım takviye gelir
S sinirlii
16 sa. önce (345 mesaj)
maçı kazanmamız güzel ama bence iyi yolda değiliz. sete set hücumlarda hiç bir şey yapamıyoruz. biz 3lükleri attık, onlar 3lük atamadı. her zaman bu şekilde maç kazanılmaz. zaten son 3 maçta aldığımız yenilgiler ortada. dün akşam fark 7-8 sayıya çıktığı zaman bile yine kazanamayacağız galiba diye düşünüyordum, çünkü takım güven vermiyor. dengesiz bir oyun tarzımız var. lorenza hiç güven vermiyor istikrarsız bir oyuncu. de colo da cska yıllarından çok uzak, artık o da güven vermiyor. iyi bir oyun kurucu şart. dün 37lik bobby dixon olmasa bu maç bize dönmezdi, o da eski günlerindeki gibi oynadı. lorenzodan daha iyi ve gerçek bir oyun kurucu alırsak bence takım final four seviyesine çıkabilir. ayrıca iyi bir oyun kurucu, decolo nun performansını da arttıracaktır. böylece bir taşla iki kuş vurabilirz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.