Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
332
Cevap
0
Tıklama
9
Öne Çıkarma
Cevap: FELOLE MARKALI ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞINDA İNDİRİMLİ FIRSATLAR (18. sayfa)

F
Felole Konu Sahibi
6 gün (0 mesaj)
Tüm platformlardan gelen siparişler kargolanmıştır, herkese afiyet olsun.

N11'den gelen siparişleri normal şartlarda Aras Kargo ile gönderiyoruz fakat Aras, kargoları çıkaramayacak kadar yoğun olduğu için büyük bir kısmını UPS ile kargoladık. İyi akşamlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felole -- 20 Mayıs 2020; 23:39:59 >


F
Felole Konu Sahibi
dün (0 mesaj)
Değerli arkadaşlar, soran birkaç arkadaş olmuştu ona cevaben yazalım.

E-fatura mükellefi olduğumuz için faturaları siparişinizi oluşturduğunuz gün mail adresinize postalıyoruz, maille attığımız için siparişle birlikte basılı olarak yollamıyoruz, anlayışınıza teşekkürler. İyi bayramlar.
F
Felole Konu Sahibi
13 sa. önce (0 mesaj)
Arkadaşlar kampanyalı fiyatlarımızı sonlandırmış bulunuyoruz, bununla birlikte Donanımhaber'e özel kod tanımladık. Bu kodla istediğiniz zaman alışveriş yaparak %12 oranında indirimden faydalanabileceksiniz.

Ürünleri sepete ekliyorsunuz, ödeme bilgileri kısmına geldiğinizde "Partner Kodu" kısmına "feloledonanım" yazmanız halinde indirim otomatik olarak tanımlanmış olacaktır. Bu kod sayesinde donanımhaber kullanıcıları yine kampanyalı fiyatlara yakın fiyatlardan alışveriş yapabileceklerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felole -- 26 Mayıs 2020; 0:27:33 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.