Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Fatal Frame Maiden of the Black Water Yönetmeni: Remaster Beklentileri Aştı

M Metwella Konu Sahibi
7 ay (4164 mesaj)
 ''
 
Fatal Frame yönetmeni Makoto Shibata, Wii U'ya özel Fatal Frame: Maiden of the Black Water'ın yeniden düzenlenen sürümüne verilen olumlu tepkinin, beklentilerini aştığını söyledi ve hayranların en sevdiği korku serisinin diğer bölümlerini de yeniden düzenlemeyi düşündüğünü ima etti.
 
JP Games ile yapılan bir röportajda, Shibata'ya diğer Fatal Frame (ya da Avrupa'da bilindiği gibi Project Zero) oyunlarını yeniden yapmak veya port etmek için herhangi bir planı olup olmadığı soruldu. Shibata ise şu cevabı verdi:
 
"Fatal Frame: Maiden of the Black Water, serinin 20. yıl dönümü için düzenlendiğinden, şu anda başka bir remaster planımız yok. Ancak oyunculardan aldığımız olumlu tepkiler beklentilerimizi aştı. Bu yüzden bir sonraki süreçte bunu göz önüne alabiliriz."

C chris92
7 ay (687 mesaj)
5.oyundan başlamak biraz kötü olacak umarım diğer oyunlarıda gelir.< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >


B BSC Misafiri
7 ay (176480 mesaj)
gelsin gelsin hepsi gelsin. adam gibi bir korku oyunu oynayak artık şu pc de
O osmandemi2
7 ay (2062 mesaj)
Bu oyunun videolarına baktım da hayaletlerin fotoğraflarını çekerek yok ediyoruz . Seriyi bilmiyorum ama bana korkunç da gelmedi. Seriyi bilen varsa bir açıklasa güzel olur.< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.