Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 1 mobil kullanıcı
414
Cevap
0
Tıklama
3
Öne Çıkarma
Cevap: Far Cry 6 (Çıktı) [PC ANA KONU] (13. sayfa)

E Elric.
3 ay (8825 mesaj)
timsah varmış bu oyunu da oynayamıcam :(

fc5 ne güzel timsahsızdı
Z Zebercet
3 ay (9817 mesaj)
Şuna para verip oynayanın kendine saygısı yok.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

M mor yakut
3 ay (701 mesaj)
Rdr 2 ye türkçe yama çıkaran arkadaş buna da el atar inşallah 😅< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


S sub182
3 ay (1196 mesaj)
kendine saygısı olan bir adam, " şuna para verip oynayanin kendine saygısı yok" gibi bir cümle yazmaz şuraya gelip.. aklı olan da gelip şu konuyu takip etmez,ben öyle yapacam..< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


W Weyland l l l
3 ay (13276 mesaj)
Kotaku haber yapmış çok sevindim far cry 7 için umudum arttı linkide bırakayım:

https://kotaku.com/the-ubisoft-formula-seems-to-be-wearing-thin-1847819487

Objektif incelemelere yer vermiş favorimi alta ekliyorum:

"This isn’t a review of ‘Far Cry 6’ because, honestly, I can’t play this shit anymore. I just can’t do it. "

"It was fun when I did [it] the first time in Far Cry 3, which came out in 2012. It was a little better but the same when I did it in Far Cry Primal. It was entirely boring and unnecessary when I did it in Far Cry 5. The fact that Far Cry 6 thinks it can essentially deliver the exact same game a decade later is just depressing."

10 yıl sonra yine aynı oyun olmasıyla Far Cry 6 nın nekadar iç karartıcı olduğundan bahsediyor cidden öyle birkaç yayıncı izledim hayatlarından bezmiş şekilde oyunda boş boş dolanan ve haritadaki görev noktalarını falan görünce benimde içim karardı midem bulandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weyland l l l -- 8 Ekim 2021; 16:33:43 >


_____________________________

Eski kullanıcı adı: 2042

Bu mesaja 1 cevap geldi.

D Dante
3 ay (29192 mesaj)
Git outpost kurtar, sessiz olursan bonus al, timsah spawn et, outpost kurtar, bonus al, outpost kurtar bonus al. Matah haltlarmış gibi upgrade yap sanki başta yokmuş da outpost kurtarmışsın diye vahiy gelmiş öğrenmişsin gibi. Outpost kurtar bonus al. Kanlı canlı kendi kendini heal et. Outpost kurtar bonus al. Abi 10 senedir outpost kurtarıp bonus alıyoruz biriniz çıkıp demiyor biz napıyoruz ulan? Ha oyuna bu 4 sene içinde Destiny gibi super power kullanma özelliği yeniliği getirmişler hakkını yemeyelim. Hüsmen ağa gibi yukarı zıplayıp aşağı düşüyoruz. Artık outpost kurtarırken yukarı fırlayıp aşağı düşebilecez. Bence 400 Liraya değer bu fark. Hep yukarı fırlayıp jetpack ile aşağı düşmeyi hayal etmişimdir.

Sümük kafalı Ubi. Ulan oyuna verilen paranın yarısı zaten Denuvo şirketine gidiyor. Denuvolar uplayler vmpler oyunun kullanacağı CPU %20 ise bunların kullanacağı %50. DRM simulasyonu oyun. Hem adam oyununu korusun diye parasını sen veriyorsun hem de gel benim korumalar yüzünden PC'mi boşu boşuna yor performansı düşür elektrik tüketimini arttır diyorsun. Çünkü tabii çok yaratıcı çok yenilikçi ve üzerine çok inanılmaz aşırı kafa yorulmuş oyunlarını korumak için e tabii ubisoft PC'leri kevgire çevirecek ve verdiğimiz ücretin yarısının buna gittiği korumaları koymak zorunda.

Şu oyunu 20 liraya aldığıma kahroldum ya. Torrenti düşse upload edeni banlaman lazım. Umarım scene grupları ve empress bu ucubeyi kırmak için zamanını enerjisini elektriğini harcamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 8 Ekim 2021; 9:20:20 >


Ü ürüng ayıg toyon Konu Sahibi
3 ay (5197 mesaj)
Ubisoft'un açık dünya oyunlarının temel sorunu zaten, yan görev veya etkinliklerin hep kendini tekrar etmesi veya gereksiz yere çok olup her oyunda kullanması.
Son 3 AC'de bol bol outpost veya düşman bölgesi temizliyoruz, Far Cry'larda aynı, Ghost Recon'larda aynı...


Bence bunu yapmalarının temel sebeplerinden biri yaptıkları açık dünyaların çok cansız ve ölü olması ile alakalı, öyle yan görevler koymazlarsa oyun boş görünecek.
RDR2'ye bakın nasıl yaşayan bir dünya yaratılmış, vahşi doğa bile capcanlı, görev yapmanıza gerek kalmıyor yada yapımcının tırt yan görevler eklemesine.
Gidip yaratılan dünyada dolaşmak bile keyifli.
S Sarohan
3 ay (1365 mesaj)
Ubizortun önce kendine saygı göstermesi lazım. Milyar dolarlık şirket şu kopyala yapıştıra verdiği önemi oyunun ciddi olması için çaba sarf etse herkes bıkmış değil alkışlar olurdu. Her serilerinde oraya buraya fantezi öğeleri, uçuk kaçık bir yığın dizi görev, absürt içerikler anlamı olmayan ayrıca tatmin etmeyen senaryolar bitmiyor bitmiyor. Tadında yapmıyor hiçbirini cılkını çıkarıyor mutlaka. Oyuncular içerisinde kaybolsun, etkilensin diye değil de 3 - 5 gudubet yayıncısı şusu busu video koysun aptal aptal şeylere gülsün kreşte çocukları eğlendirir gibi hallere girsin der gibi akıllara zarar oyun yapmadan kendilerini alamıyorlar. Bu oyunları bu hale getiren bu kararları alan kimse en önce onları bir eline tazminatı verip kışkışlasınlar ondan sonra gerisi gelir diye umuyorum.
1 16Kırmızı
3 ay (617 mesaj)
Ben bu oyunu yerenleri anlayamıyorum. Farklı şeyler ypabildiğiniz bolca oyun varken Farcry serilerinin farklı olmasını istiyorlar. Yani ben seviyorum bu haliyle, böyle kabul ettim ve istersem alıp oynuyorum. Kimse sizi zorlamıyor. Ama siz yapımcıları zorlayınca oyunlar anlamını yitiriyor. Bakın hep eleştirilir resident evil serisi fps ye döndü diye. Ben hep ilk RE oyunlarını ararım ama o tadı bulamam. Keşke değişmeseydi de böyle gizlilik ve korku devam etseydi. Ama yok illaki değişsin istiyorunuz. Salın gitsin ya.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

W Weyland l l l
3 ay (13276 mesaj)
Yalnız bende bu oyunu yerenleri yerenleri anlayamıyorum salın gitsin, bir oyun çıkmış beğenen konusuna beğendiği şeyleri yazar beğenmeyen konusuna beğenmediği şeyleri yazar.
_____________________________

Eski kullanıcı adı: 2042

Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @16Kırmızı

D Darch
3 ay (1944 mesaj)
Abicim üzerinde tartışma dönecek son oyun budur ya, tuhafsınız.

Hiç bir video izlemesen bile oyunun sana ne vereceği belli, alan insan bildiği ve sevdiği için alıyor zaten. Dur bakalım nasıl çıkacak diye Far Cry 6 alan duydunuz mu?
W Weyland l l l
3 ay (13276 mesaj)
BUGÜN ALIN!!!!

https://twitter.com/quiethandfilms/status/1446148368997273606?s=20
Adamıda rezil etmiş ubi
_____________________________

Eski kullanıcı adı: 2042

Bu mesaja 1 cevap geldi.

H Hudson51
3 ay (2794 mesaj)
Disket Kutusundan FC6 üzerine güzel bir video gelmiş.

https://www.youtube.com/watch?v=jjweyaAsO2w
Özetle yine seven çok sever, sevmeyen yüzüne bakmaz durumu gibi bir şey olmuş FC6 da...


Bu mesaja 1 cevap geldi.

T TheCapedCrusader
3 ay (7149 mesaj)
Klasik ubishit. Far Cry 3'ü tekrar oynarım daha iyi
Bu mesajda bahsedilenler: @2042

W Weyland l l l
3 ay (13276 mesaj)
Far cry serisi benim ilk 5 e girer ama bunu oynamak için hiç hevesim yok. Yani seven çok sever tezide çürüdü artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weyland l l l -- 8 Ekim 2021; 22:43:46 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


_____________________________

Eski kullanıcı adı: 2042

Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Hudson51

D David Attenborough
3 ay (9714 mesaj)
Suç adamda. Nicolas Cage gibi ne kadar teklif gelirse kabul ediyor.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @2042

H Hudson51
3 ay (2794 mesaj)
Maksat sevenlerin gönlü olsun hocam yoksa 30 TL altına düşmedikçe dönüp bakmam bile. Sevenleri de ilk 10 saatten sonra aynı formüle maruz kalıp ne kadar sevebilirler onu da bilemem ama onlar sevdikçe aynı formülle FC6 da çıkar FC12 de Senaryo kısmı özellikle ilgimi çekiyordu ama onu da aşağıda senaryo açısından da birkaç görüşümü spoiler içinde belirteceğim isteyen bakabilir.


Oyunun senaryosuna Youtube dan baktım öncelikle onu belirtmem lazım çünkü en az 100 saatlik bir oyunda senaryo pek önemli olmuyor Ubi oyunlarında hani hele ki söz konusu FC ise hiç söz konusu olmuyor o yüzden de bakmakta pek bir beis görmedim. Spoilerlarla da pek sıkıntım yoktur ayrıca Beni duyurudan beri bu senaryo kısmı heyecanlandırmıştı çünkü Dani ile Castillo'nun oğlu arasında güzel bir hikaye yazılabilir diye düşünüyordum hani abla kardeş tarzında en kötü ama Ubi yine şaşırtmamış. Senaryo oldukça sönük hatta yer yer kötü bile. Finali ise berbat bile denilebilir. Castillo yine klasik bir FC kötüsü olarak oyunda toplasan yarım saat ya gözüküyor ya gözükmüyor. Castillo'nun oğlu Diego da yine aynı şekilde. Birde bu oğlana Vaas felan diyorlardı ama değilmiş arkadaşlar çünkü çocuk da sonda babası ile beraber ölüyor. Hem de aşırı anlamsız bir şekilde Vaas'ı ise oyunda olmasını bekliyorduk ama onu da foreshadow mu desek ne desek bir şekilde kullanmışlar ama istediğimiz şekilde de değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudson51 -- 8 Ekim 2021; 16:56:45 >


Bu mesajda bahsedilenler: @2042

B Blazk0wicZ
3 ay (537 mesaj)
Bu seri hiç bitmesin bir şekilde kendini oynatıyor.