Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
2727
Cevap
98770
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Cevap: Far Cry 4 (2014) [ANA KONU] (137. sayfa)

E erencan000
3 yıl (156 mesaj)
beyler oyun da hani bir araba çarpıyor şaralpone uçuyor sonra adam uyanıp ilerliyor C '' T eğitimini gösteriyor sonra üç adam geliyor oradan 1 adamı alınca oyundan atıyor, çalışmayı durdurdu hatası veriyor bu durumu yaşayan veya çözümü bilen var mı ne olur yardım edin
E erencan000
3 yıl (156 mesaj)
< Resime gitmek için tıklayın >
hata buna döndü :/
F Felurian
3 yıl (1305 mesaj)
Gold edition sahibiyim türkçe yama indirip kurdum şimdi,oyun açılırken far cry 4 çalışmayı durdurdu diyip kapanıyor yokmu bunun bir çözümü türkçe oynasak fena olmazdı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Z Zebercet
2 ay (8954 mesaj)
Önyargılıydım. Harita yapısını başlangıçta epey bir garipsedim. Daha önce iki kez oynamaya çalışmıştım. Koca koca dağlar arasında dolaşmak sıkmıştı, Far Cry 3 gibi düzlük alanlarda koşa koşa yardıramıyordum - bu tür oyunlarda kolay kolay ara kullanmam - ancak oyunun üç dört saatlik alışma evresini atlatınca muazzam bir oyun olduğunu gördüm. Henüz bitirmedim, tadını çıkara çıkara ağırdan alarak oynuyorum - hoş gerçi arada okumam gereken kitaplar ve izlemem gereken diziler olduğu için pek fazla vakit de ayıramıyorum - ancak oynadığım kadarıyla iddia edebilirim ki Far Cry 3'den çok daha iyi bir oyun olmuş bu. Far Cry 3'ün plastiğimsi grafiklerini kıyas kabul etmeyecek kadar geliştirmişler. Gümüşsü ışıklarını ve grimsi renk tonunu çok beğendim. Bunca sene oynamamazlık ettiğime pişman değilim, şimdi oynuyorum. Bundan sonra Primal'a geçeceğim zannedersem. Far Cry 2 ukde kaldı içimde niyetim aslında onu da bitirmek ama bir 15 saat de ona vakit harcamaya değer mi emin değilim. Teknik yönden mükemmel olsa da oyun tam bir amele simülatör bildiğiniz gibi.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

L Lwernull
2 ay (11400 mesaj)
FC4 ilk çıktığında bayıla bayıla bitirdim dlc ler çıktıktan sonra baştan birkez daha bitirdim dlc ler çok iyi grafikler oynanış zaten günümüz oyunlarıyla yarışır oynamayan kalmasın.
Gold versiyonuda 53 TL iken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lwernull -- 5 Ağustos 2020; 22:19:54 >


M musab.erdemir
2 ay (25 mesaj)
6 yıl önce yazdığım forumdan bildirim gelmiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Zebercet

Z Zebercet
geçen ay (8954 mesaj)
Mükemmeldi. 17 saat süren oyunumun tek bir anında bile sıkılmadım. Senaryo anlamında Far Cry 3 falan patates bu oyunun yanında.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

İ iyi birisiydim
geçen ay (256 mesaj)
bence de far cry 4 3 den daha iyi.
ama bencce senaryo ilkokul 3 seviyesi.
Bu mesajda bahsedilenler: @Zebercet
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.