Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
462
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Fan Zırılıtı+Titreşim

C CaBr2 Konu Sahibi
7 yıl (269 mesaj)
Notebook u bu zamana kadar hiç tamire götürmemiştim önceden içini falan da açmamıştım. Hiçbir sorunu da yoktu. PC yi aldıktan 2 yıl 10 ay sonra yani -3 hafta önce fandan zırıltı sesi gelmeye başladı. Aynı zamanda titriyorduda. Götürdüm adam fan bozulmuş dedi değiştirmemiz lazım dedi tamam dedim. Değiştirdi 1-1,5 hafta sonra tekrar aynı olay başladı(zırıltı+titreşim)..
Tekrar götürdüm fanı ücretsiz tekrar değiştiririz dediler tamam dedim. Değiştirdiler getirdim eve.. 6 saat sonra tekrar aynı olay başladı. Elimi touchpadin oralara hafif bastırınca kesilir gibi oluyor. Bazen yazı yazarken zırıltı artıyor. Bu titreşim pc ye de zarar verir diye korkuyorum. Yardım edin. Acaba adamlar montaj hatası mı yapıyor yoksa kalitesiz fan mı takıyolar. Ya da benim notebook un kasası mı dengesiz. Vida yerlerinde falan yalama mı var?
P pentaxer
7 yıl (49 mesaj)
açılıp tüm vidaları kontrol edilse iyi olur gevşeme olmuş olabilir. özellikle hdd civarıDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.