Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
22
Cevap
736
Tıklama
7
Öne Çıkarma
Cevap: FAKİRLİĞİ ZENGİNLER BİTİREMEZ KİM BİTİRİR PEKİ? SSLİ (2. sayfa)
H
2 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

quote:

Orijinalden alıntı: Guest-31EBF3EDD

Antinatalist mi olalım?
Evet tabiki< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

G
2 yıl
Yüzbaşı

Dünya tek bir devlet gibi konusuyosun. Her yerde şartlar ayrı. Bircok yerde iş gücünün tamamen bitmesi ve zengin kesmin bile yok olması demek bu. Cok cahilce ve sığ konular açıp duruyosun ve uzun uzun yazıyosun. Nüfus grafikleri zaten gelişmişliğe endeksli bir şey. Nüfus azaltarak gelişmiş ülke olmazsın. Doğum oranları geliştiysen azalmaya başlar. Nüfus azaltmak çözüm falan değil. Ayrıca hiç bireysel de bakmıyorsun. Afrikadaki adamın ya da fakirin çocuğu seni ilgilendirmez. Herkes özgür bu konuda, git kendini düşün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-127142DBC -- 22 Eylül 2021; 11:4:41 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

S
2 yıl
Onbaşı

ne zaman her şey tam otomasyon olur o zaman fakirler kalmayacak zaten :DU
2 yıl
Binbaşı

Fakirlik veya ekonomik sınıf farklılıkları ortadan kalkarsa insanlara abuk şeyleri abuk fiyatlara satamazsın. Bu da ancak bilinçlenme ile olur. Çok çocuk yapmama olayı bunun sadece bir parçası.

Herkesin süper spor araba alabildiği bir dünyada o süper spor araçlar bu kadar etmezdi mesela. Emin ol birim başına maliyetlerine baktığınızda kar marjı en yüksek olan ürünlerden sanırım bu araçlar. Ama pahalı olsun, herkes alamasın kafası ile sınırlı üretim de yapılınca işler değişiyor.

Aynı durum lüks saat, elektronik, tekstil vs. sektörler için de geçerli. Bazı ürünler sırf pahalı olması için pahalı etiketlendiriliyor. Bunun da nedeni zengin fakir farkının olması.H
geçen yıl
Yarbay
Konu Sahibi

FAKİRSEN ÜREME ÜREME ÜREMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEĞĞĞĞĞĞDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.