Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
66
Cevap
3476
Tıklama
3
Öne Çıkarma
Cevap: Fahri trafik müfettişinin yazdığı cezaya itiraz (4. sayfa)

B BOLDVIPER
2 yıl (5617 mesaj)
Milletin şu hız yapmayın lafına tav oluyorum

o zaman yaptığın yolun faydası ne hızlı gidemeyeceksem sağdaki aracı sollayamayacaksambilenler bilir eskişehir-ankara arasında bir yol var sağ taraf full sanki tank geçip palet izi açmış gibi sağdan sakin sakin gideyim diyemiyorsunuz araba yolların ortasında duran sarı nesnelerin üstünde gidiyormuş gibi sallanıp ses yapıypr

kamyonu sollayayım dedim tam sollarken 133 ile kamyon ile yan yanayken cezayı yedim virajda özelliklede viraja atmışlar soteyi


şimdi bunun etiklik neresinde? bu vatandaşı korumak mı yoksa başka birşey mi trafiği tehlikeye düşürmemişim altımdaki aracım 2019 model muayne sorunu yok bir problemi yok kaldikı 200 ile gitmiyorum yani ama gel görkü yaptık diye övündükleri yollarda 150 ye çıkamıyorsun o zaman alın o yolları
C carpenokte
2 yıl (351 mesaj)
Ya arkadaş ayın 12/02/2020 tarihinde " Geçme, dönme, duraklama ve park etme gibi haller dışında şerit değiştirmeleri ve İki şeridi birden kullanmaları" gerekçesiyle ceza gelmiş.

Belirtilen tarihte o yolda bile değildim, bu nasıl bir iştir. İtiraz edelim etmesine ama git dilekçe ver fotokopi çektir, dava sürsün 6 ay en az , sonra git iadeyi iste bilmem ne. hani insan diyor ki vereyim 135TL lanet olsun uğraşmayayım bunlarla.

Ne yapmak lazım, gerçi ayın 11 inde o yolu kullandım ama cezalık bir durum olmadı. şerit değişmem çok gerek olmadıkça. bu resim video vs itiraz etmeden görme şansımız yok mu acaba.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

C cormen
2 yıl (5432 mesaj)
Hı hı hep öyle olur. Benim de yakınım FTM. Tüm ihlalleri foto/video kaydına alıyor. Ben orada bile değildimcilerin %100'ü bir bakıyorsun aaa oradaymışım oluveriyor
N Nefretokul
geçen yıl (7 mesaj)
Aileniz ve arkadaşlarınızla en acı şekilde gebermeniz dileğiyle. Tez zamanda evlat dost eş acısıyla sınanır ve bu yaptığınız yasal olmayan konudan dolayı ağır cezalarla hayatınızın mahvolması en büyük temmennimdir. Bu mesleği icra eden herkesi Allah en büyük acıları yaşatır inşallah. Evlatlarının ölümünü görmeyi nasip eder.


Bu mesaja 3 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @pej

Q qwsehmus
geçen yıl (1095 mesaj)
Hocam neden böyle söylediniz?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Nefretokul

P pej
geçen yıl (725 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Nefretokul

Aileniz ve arkadaşlarınızla en acı şekilde gebermeniz dileğiyle. Tez zamanda evlat dost eş acısıyla sınanır ve bu yaptığınız yasal olmayan konudan dolayı ağır cezalarla hayatınızın mahvolması en büyük temmennimdir. Bu mesleği icra eden herkesi Allah en büyük acıları yaşatır inşallah. Evlatlarının ölümünü görmeyi nasip eder.
Bakın işte sorunlu ve büyük olasılıkla trafik canavarı olan ergen ve ezik olan insanımızın kafa yapısına. Bu tipler ancak trafikte yaptıkları aşırılıkların bedelini para ile hatta kanunun öngördüğü durumlarda hapis ile öderlerse biraz sinerler.
Allah beddualara icabet etse idi zavallı İnkalar, Mayalar, Aztekler, Kızılderililer ve son dönemlerde Araplara destek olurdu.Kur'anda verdiği söze güvenen Araplar 6 defa saldırdılar İsrail'e ama ne ebabil kuşları geldi ne de taşlar haber verdi yahudileri. Tersine onları yok eden gelişmiş Batı ülkelerine son 500 senedir daha çok rızık, daha güzel arabalar, uzun ömür ve daha çok akıl var. Cahil garibanları da bu dünyanın sıkıntısının ve erişilmez arabalarının kısmet olduğu ama öbür dünyada hurilerin olduğu hikayelerle uyutuyorlar.
M Mekatroniks
geçen yıl (1753 mesaj)
İspat yükü sizde değil ki karşı tarafta .< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @carpenokte
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.