Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
8
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Facebook uygulamaları aylık 3 milyar kullanıcıyı geçti

E ekrem71 Konu Sahibi
6 ay (27257 mesaj)Pandemi döneminde insanların evine kapanması başta sosyal medya olmak üzere belirli sektörleri olumlu etkiledi. Bu dönemde sosyal medya ağları kullanıcı sayısını ve haliyle gelirlerini de arttırdı.Facebook sürekli büyüyorİnanılmaz bir kullanıcı sayısına ulaşan Facebook yılın ikinci çeyreğinde de büyümeye devam etti. Açıklanan verilere göre Facebook ağına bağlanan günlük kullanıcı sayısı 1.79 milyar oldu ve yıllık yüzde 12 artış gösterdi.Ayrıca Bkz.Dünyanın ilk çalınabilir piyano LEGO seti piyasadaAylık olarak ağa bağlanan kullanıcı sayısı ise 2.7 milyar ile rekor kırdı ve yıllık yüzde 12 artış gösterdi. Facebook çatısı altındaki tüm uygulamaların aylık aktif kullanıcı sayısı 3.14 milyar, günlük aktif kullanıcı sayısı ise 2.47 milyar olarak gerçekleşti.Pandemi döneminde aktiflik oranlarını oldukça arttıran Facebook gelirlerinde de bunun etkisini gördü. İkinci çeyrekte yüzde 11 artışla 18.6 milyar dolar gelir elde edilirken, faaliyet karı da yüzde 29 artışla 6 milyar dolara dayandı. Pek çok firmanın platforma karşı başlattığı reklam vermemem protestosu pek etkili olamamışa benziyor.Üçüncü çeyrekte Facebook net bir tahmin yapmanın mümkün olmadığını belirtiyor. Pandemi süreci kontrol altında olmadığı için önümüzdeki dönemin neler getireceği konusunda belirsizlik var.


 Haberi Portalda Gör

Yıllar yılı "Facebook bitiyor " geyiği artık son bulur umarım .
Bu 3 büyük sosyal medya 50 yıl sonra da olacak
Yoruma Git
Violet Evergarden - 6 ay +4

V Violet Evergarden
6 ay (329 mesaj)
Yıllar yılı "Facebook bitiyor " geyiği artık son bulur umarım .
Bu 3 büyük sosyal medya 50 yıl sonra da olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


N Nikki Sixx
6 ay (4079 mesaj)
Sosyal medya kullanmıyorum fakat gözlemlediğim kadarıyla Facebook biteli çok oldu. Bence bu rakamlar uydurma. Twitter, Instagram, SnapChat gibi platformlar da eski popülerliğini kaybetti. Bence bu saydıklarımın hepsi kullanıcı kaybediyor. Şu anda en çok kullanıcısı olan platform TikTok diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


L Lukany
6 ay (758 mesaj)
facebook yaptığı en mantıklı yatırım WhatsApp'ı almak , WhatsApp kulanma bakma süresi facebook'u katlıyordur, facebook biter ama whatsapp hata yapmazsa bitmez .Tinder - Whatsapp- instagram karışımı bir uygulama ise piyasayı süpürür.
A alemburda34
6 ay (5162 mesaj)
facebook sadece ticaret için kullanıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


U UmutYil
6 ay (61 mesaj)
"Facebook bİtTi O nE yA" diyenlere cevap olur artık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UmutYil -- 1 Ağustos 2020; 11:43:49 >


E esmerbuyucu
6 ay (7233 mesaj)
"Facebook kullanan mı kaldı yaaaağğğ"

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


D danlabilic
6 ay (439 mesaj)
fEysBoOk KuLLaNaNda nE BiLeYim sj
M mezun2021itü
6 ay (222 mesaj)
facebook gençleri çekmeye başladı yayın kısmı var artık yayıncıları geçiriyor mark demişti afrikaya bile gideceğiz ordada kullanıyolar girin bakın afrikanın en kötü yerinde bile adamın facebook u var internet götürdüler hatta çok güzel belgeseller oluyor bu yazışmalarla yardım gönderen birsürü insan var facebook'un en önemli özelliği gruplar kendine özgü bir ekonomi ekosistemi var dünyada ki en büyük reklam ağlarına sahipler siyasiler bile kendi reklamlarını artık buralara veriyor çin bile reklamını bu sosyal medyalardan yapıyorDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.