Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Facebook Takipçi ve Beğeni Arttırma - Yenilendi..!

B bygenc19 Konu Sahibi
2 yıl (3 mesaj)
Takipçi Arttırma Hilesi ← için Tıkla
Beğeni Arttırma Hilesi ← için Tıkla-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Günümüzde en çok popüler olarak kullanılan ve 500 den yukarı beğenisi olan profillere "beğeni hack" yaptığını söyleyen kişiler tarafından söylenen sözdür. Kim olsa kullanmaz ki? Üstelik tamamen türk aktif kullanıcı! Facebook beğeni hilesi tamamen gerçek kişiler tarafından sistemin havuzuna katılan kişiler tarafından gerçekleşir. Karşıda ki kişi sisteme giriş yapar token ile bir başka kişi sisteme giriş yaptığında havuz mantığı dediğimizden dolayı x kişisi xx kişisinin paylaşımını beğenir, havuzda kaldığı sürece. Kısaca bahsetmek gerekir ise; Sistem havuz sayesinde çalışır. sosyal ağ hileleri tamamen ücretsiz ve kullanıcıdan birşey vaad etmeden çalışır. Sistemin tek geliri sitede aktif olarak görüntülenen reklamlar ve kısaltma linkleridir. Hiçbir şekilde kullanıcıdan sistemi kullandığı için ücret almaz! Peki token bilgilerinizi neden istiyoruz, token sistemi ne işe yarıyor? Facebook bilgilerinize erişmek için token sistemini facebook apisini kullanıyoruz (durumlarınıza - fotoğraflarınıza erişebilmek için) Kesinlikle şifre ile giriş yaptırmıyoruz 2011'den beri tanınmış tek güvenilir siteyiz. Bu yüzden şifre yerine token alt yapısını kullanıyoruz ve oldukça kolay bir sistem sunuyoruz sizlere. Sisteme token girdikten sonra tokeninizi kimseyle paylaşmayın. Tokeniniz sizin bir nevi şifreniz gibidir mesajlarınıza falan ulaşamaz ama hesabınıza spam yayabilir. fotoğraf beğendirme hilesi beğeni hilesi takipçi hilesi sayfa beğendirme hilesi Beğeni hilesi Fotoğraf beğendirme hilesi Bağlantı beğendirme hilesi Yorum beğendirme hilesi arkadaş kasma hilesi abone kasma hilesi abone arttırma facebook beğeni hilesi 2017 facebook izlenme hilesi face takipçi kas hikaye izlenme arttırma facebook canlı yayın hilesi takipçi hilesi güvenilir bedava takipçi arttır facebook takipçi bedava sayfa beğeni hilesi facebook sayfa beğenisi arttırma spamsız sayfa beğendir virüssüz beğeni arttır facebook hileleri sayfa beğeni 2018 face sayfa beğenisi kasma sayfa beğendirme 2018 facebook token alma güvenilir Yorum attırma hilesi Takipçi attırma hilesi Sayfa durumu beğendirme hilesi Otomatik beğenme hilesi Arkadaş attırma hilesi Başkasının durumunu beğendirme hilesi Sayfa beğendirme hilesi Flood attırma hilesi Emoji Beğendirme Hilesi reaksiyon yollama facebook emoji hilesi emoji arttırma 2018 facebook reaksiyon hilesi ücretsiz emoji hilesi sizlere tamamen türk olan beğeni hilesini ücretsiz olarak sunuyor!


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bağlantı beğendirme hilesi
Facebook profilinizde paylaştığınız bağlantıları & linkleri beğendirmenize yarayan bir araçtır. Sizin link vb. gibi birşey girmenize gerek yoktur, sistem alanından "bağlantı beğendir" kısmına girdiğiniz anda otomatik olarak profilinizde paylaştığınız bağlantıları listelemektedir. Tek yapmanız gerek limit seçip beğendirme işlemini başlatmanız!

Yorum beğendirme hilesi
Sistem içinde yorum beğendirme hilesi de mevcut. Sizin paylaştığınız içeriğin (durum - bağlantı - resim -video vs.) altına atılan yorumları beğendirebileceğiniz bir sistemdir. Sistem anlık dahi olsa atılan yorumları otomatikman algılar. Sizin birşey yapmanıza gerek yoktur sadece yorumun olduğu içeriği seçip, istediğiniz yorumu bulduktan sonra geriye kalan tek şey yorumun kaç kişi beğeniceğini seçmeniz olacaktır.

Yorum attırma hilesi
Bunuda başardık! sistemimiz sayesinde gönderilerinizin beğenenisini arttırabileceğinizi söylemiştik. Sıra geldi yorum attırmada. Facebook üzerinde paylaştığınız gönderilerinizin ID'sini girdikten sonra attırmak istediğiniz yorumu ve kaç kişinin atmasını istiyorsanız limiti seçip başlatmanız yeterli olacaktır. Bu sayede tüm beğenileriniz organik olarak gözükecek, popülerliğiniz bi nevi artıcaktır.

Takipçi attırma hilesi
Profilinizin takipçi (abone) sayısı düşük mü? Hiç kuşkulanmayın tek ve yaklaşık 4 saniyede sistemimiz üzerinden yaklaşık 24 saatte bir, +800 ve daha fazla takipçiye sahip olabilirsiniz. Sistem havuz mantığında çalışır, siz onları takip edersiniz onlarda sizi takip eder. Bu sayede tamamen bilinçli olarak ve organik olarak takipçi kazanmanızı sağlar.

(Arkadaş attırma hilesi)
Bu araç sayesinde profilinizin arkadaş sayısını gündelik limitler doğrultusunda ücretsiz olarak arttırabilirsiniz. Grubumuza üye olan kişiler sistem tarafından belirlenir ve otomatik olarak gruptaki üyeler birbirine arkadaş isteği gönderir.
başka profilin durumlarını beğendir Bunu türkiyede ilk ve tek olarak çıkaran sizlere fark yaratmaya devam ediyor! Facebook listesinizde ekli olan arkadaşınızın beğenilerini çoğaltmak istiyorsanız bu uygulama tam size göre! İstediğiniz arkadaşı seçiyorsunuz veyahut arkadaşınızın linkini giriyorsunuz daha sonra arkadaşınızın durumları otomatik olarak listeleniyor! Tek yapmanız gereken limit seçip beğendire basmak!

Bunu türkiyede ilk ve tek olarak çıkaran sizlere fark yaratmaya devam ediyor! Ana sayfanızda arkadaşlarınızın / takip ettiğiniz kişilerin kısacası ana sayfadaki son 30 adet gönderiyi otomatik olarak beğeniyor. Bu sayede profilinizin aktifliği daha yüksek oluyor. Bunu anlıkçı hesaplarını tespit edip özel olarak kullanıcılarına sunmuştur.

emoji beğeni hilesi
Facebook'ta paylaştığınız gönderilere yüzlerce emoji yollayarak daha dikkat çekici ve popüler bir kişiliğe sahip olmak istemez misin? Tamamen ücretsiz bu sistemimizden kalp-üzgün-haha-inanılmaz-kızgın emojilerini yollayabilirsiniz.

Sayfa durumu beğendirme hilesi
Facebook hesaplarınıza ait kısacası yöneticisi olduğunuz sayfaların paylaştığı içeriğin beğenisi arttırmaya yarayan bir araçtır. Sistem havuz mantığında çalışır. Bu araç sayesinde facebook'taki sayfanızın paylaştığı bir gönderiyi fotoğrafı vs. beğenisini 0 türk olarak arttırabilir, sayfanızın popülerliğini bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz!

Sayfa beğendirme hilesi
Facebook hesaplarınıza ait kısacası yöneticisi olduğunuz sayfaların yüzlerce beğeniye ulaşmasını istemez misiniz? Üstelik tamamen ücretsiz bir şekilde. Hemen sistemimize giriş yapın ve her yarım saatte 50 beğeni yollayın

Ana sayfanızdaki gönderilere sitenizin sayfanızın yada profilinizin reklamını tek tek yapmaktan bıkmadınız, yorulmadınız mı? Bu uygulama tam size göre! Otomatik olarak tek tıkla ana sayfanızda ki gönderilere flood atmanızı (yorum atmanızı) sağlar.

Fotoğraf beğendirme hilesi
Facebook üzerinde "herkese açık" olarak paylaştığınız fotoğrafları ve sistemde görüntülenebilen size ait fotoğrafları ücretsiz olarak beğenisini arttırabileceğiniz bir uygulamadır. Ve son olarak yine havuz mantığı sayesinde çalışır. takip.us sizlere tamamen türk olan fotoğraf beğendirme hilesini ücretsiz olarak sunuyor!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HIZLI BEĞENİ
Uyguladığın facebook beğeni hilesinin anında hesabına yansımasını mı istiyorsun? Ozaman hızlı beğeni sistemimizi denemelisin. Hızlı beğeni seçeneğimiz ile belirttiğin beğeni miktarı birkaç saniye içinde hesabına yüklenir. Üstelik hiçbir ücret ödemeden, hem hızlı hem bedava!

YAVAŞ BEĞENİ
Beğeni hilesi kullandığının bilinmesini istemiyor musun? Ozaman tam sana göre bi özelliğimiz var. Yavaş beğeni seçeneğimiz ile belirttiğin beğeni miktarı her 2 saniyede 1 beğeni gelecek şekilde hesabına yüklenir. Beğenilerin yavaş yüklenmesi tamamen doğal gibi görünecek.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kısaca bahsetmek gerekir ise; Sistem havuz sayesinde çalışır. sosyal ağ hileleri tamamen ücretsiz ve kullanıcıdan birşey vaad etmeden çalışır. Sistemin tek geliri sitede aktif olarak görüntülenen reklamlar ve kısaltma linkleridir. Hiçbir şekilde kullanıcıdan sistemi kullandığı için ücret almaz! Peki token bilgilerinizi neden istiyoruz, token sistemi ne işe yarıyor? Facebook bilgilerinize erişmek için token sistemini facebook apisini kullanıyoruz (durumlarınıza - fotoğraflarınıza erişebilmek için) Kesinlikle şifre ile giriş yaptırmıyoruz 2011'den beri tanınmış tek güvenilir siteyiz. Bu yüzden şifre yerine token alt yapısını kullanıyoruz ve oldukça kolay bir sistem sunuyoruz sizlere. Sisteme token girdikten sonra tokeninizi kimseyle paylaşmayın. Tokeniniz sizin bir nevi şifreniz gibidir mesajlarınıza falan ulaşamaz ama hesabınıza spam yayabilir.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Facebook Beğeni Sayısını Arttırma Yolları
Facebook üzerinde yaptığınız paylaşımların beğenilme oranını arttırmanın oldukça kolay bir yöntemi var. takip.us sitesi olarak sizlere sunmuş olduğumuz Facebook beğeni hilesini kullanarak siz de paylaşımlarınızın beğenilme oranını kolay yoldan ve hiçbir zahmete katlanmadan arttırabilirsiniz. Bu sayede çok sayıda kişiye hitap edebilir ve oldukça popüler bir hale gelebilirsiniz. Bu uygulamayı kullanarak beğeni sayısını arttırmak için tek yapmanız gereken sitemize Facebook hesabınızla giriş yapmak olacaktır. Sayısız Facebook hizmeti veren sitemiz Facebook beğeni hilesi konusunda son derece tecrübeli bir sitedir. Dolayısı ile sitemize güvenme konusunda hiçbir endişe yaşamanıza gerek yok. Hile kavramından ötürü hizmetten yararlanmak konusunda biraz tereddütleriniz olabilir fakat hile derken aklınıza yasa dışı yollar gelmesin. Son derece makul yöntemler ile sizlere bu hizmeti veriyoruz. Her gün yüzlerce kişinin sitemizi ziyaret etmesi ile birlikte takipçi ve beğenilme sayınızı arttıran bu sistemin hiçbir güvenlik ihlali bulunmadığı için rahatlıkla güvenebilirsiniz. Daha öncede belirttiğimiz gibi sistemi kullanmak için tek yapmanız gereken site üzerinden Facebook hesabınıza giriş yapmak olacaktır. Beğenilerin gelmesi ve artmasını sağlamak için ise öncelikle Facebook takipçi ayarlarını açmanız gerekir. Daha sonra paylaşım ve gönderinizi herkese açık hale getirdikten sonra yapmanız gereken işlemler tamamlanmış olur. Bunların dışında başka bir şey yapmanıza gerek kalmaz.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

facebook takipçi arttırma hilesi, facebook takipçi arttırma yöntemleri, facebook takipçi arttırma hilesi programsız, facebook takipçi arttırma 2017, facebook takipçi arttırmak için ne yapmalı, facebook takipçi arttırma hilesiz, facebook takipçi arttırma ekşi, facebook takipçi arttırma siteleri, facebook takipçi arttırma kodu, facebook takipçi arttırma hilesi 1000, facebook takipçi arttırma ve arkadaş kasma, facebook takipçi arttırma begenapp, facebook takipçi ve beğeni arttırma, facebook beğeni takipçi arttırma, facebook sayfa beğendirme takipçi arttırma, facebook da takipçi arttırma, facebook da takipçi arttırma hilesi, en iyi facebook takipçi arttırma sitesi, en kolay takipçi arttırma facebook, instagram takipçi arttırma facebook ile giriş, facebook gerçek takipçi arttırma, takipçi arttırma giriş facebook, facebook takipçi arttırma hilesi 2017, facebook takipçi arttırma hilesi ücretsiz, facebook takipçi arttırma hilesi nasıl yapılır, facebook takipçi sayısı arttırma hilesi, takipçi arttırma hilesi facebook 2015, facebook takipçi arttırma likeme, facebook takipçi arttırma hilesi like me, like me facebook takipçi arttırma, facebook takipçi arttırma nasıl yapılır, facebook'ta takipçi arttırma nasıl yapılır, facebook takipçi arttırma programı, facebook takipçi arttırma paneli, facebook takipçi arttırma programsız, facebook profil takipçi arttırma, facebook takipçi arttırma siteleri türk, facebook takipçi sayısı arttırma, ücretsiz facebook takipçi arttırma siteleri, facebook sayfa takipçi arttırma hilesi, facebook takipçi arttırma türk, facebook'ta takipçi arttırma, facebook twitter takipçi arttırma, facebook takipçi arttırma ücretsiz, ücretsiz facebook takipçi arttırma, virüssüz facebook takipçi arttırma, instagram ve facebook takipçi arttırma, facebook takipçi arttırma yolları, facebook takipçi arttırma 2018, facebook takipçi arttırma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bygenc19 -- 19 Eylül 2018; 0:56:49 >


S speedxpspeedxp
4 gün (2 mesaj)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.