Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Facebook, lisanslı müzik videolarıyla YouTube'a meydan okuyor

C cotanak2826 Konu Sahibi
2 ay (344 mesaj)Sony Music, Universal Music Group, Warner Music Group, Merlin, BMG gibi şirketlerle anlaşma sağlayan Facebook, yayınlayacağı lisanslı müzik videoları ile YouTube'a rakip olmak istiyor. 'Etkileşimi artıracak özellikler gelecek'Kullanıcılar, Müzik sekmesine tıkladıkları zaman istedikleri sanatçıyı arayabilecekleri gibi aynı zamanda 'Bu Hafta Popüler' ve 'Bu Hafta Yeni' gibi başlıklarla yeni ve popüler müzikleri keşfedebilecekler.Facebook Müzik, şu an için sadece ABD'de bulunuyor ancak şirket olumlu geri dönüşler sağlarsa bu özelliği tüm ülkelerde kullanıma sunacak.Ayrıca Bkz.Netflix, Android uygulamasına video hızı kontrolleri ekliyorMüzik İş Geliştirme ve Ortaklıkları Başkanı Tamara Hrivnak: “Eşsiz sosyal deneyimler oluşturmak ve insanların birbirleriyle müzik aracılığıyla bağlantı kurmabilmeleri için müzik ortaklarımızla çalışmaya devam edeceğiz. Önümüzdeki haftalarda en sevdiğiniz müzik videolarından daha fazlasını Facebook'a ekleyeceğiz. Ve zamanla, müzik severlerin Facebook'ta müzik paylaşmasına, keşfetmesine ve etrafında bağlantı kurmasına yardımcı olacak daha fazla özellik sunacağız.” dedi.


 Haberi Portalda Gör


N Nikki Sixx
2 ay (4000 mesaj)
YouTube'a rakip olabileceğini düşünmüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


A alemburda34
2 ay (5092 mesaj)
o iş zor zaten insanlar facebook'u facebook olduğu için girmiyor rakip olabilmesi için facebook markası altında çıkmaması gerekir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


E esmerbuyucu
2 ay (7042 mesaj)
Müzik klipleri Apple Music gibi mecralarda var zaten Youtube'dan izlemenin bir anlamı kalmamıştı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


H Hakimutata Insane
2 ay (956 mesaj)
Facebook öldü artık, nereden kurtarsam diye kendini çırpınıyor işte. garibin ekmeği gidiyor elden güldürdü. ?? ?? ??DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.