Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
1
Cevap
123
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Facebook giremiyorum ACİL!!!

A anilzi Konu Sahibi
5 yıl (180 mesaj)
"your computer needs to be cleaned " hatası veriyor temizlemek için bir program indirmeye çalışıyor ama oda işe yaramıyor.
ie-yandex-chrome denedim hepsinde aynı hatayı veriyor. format attım ama işe yaramadı yine aynı hatayı veriyor yardım edin..
M mahmutfb89
5 yıl (4 mesaj)
Hesabınızın kullanım şeklinde şüpheli hareketler tespit ettik. Bu hareketler bilgisayarınızın zararlı yazılımdan etkilendiği izlenimini uyandırıyor.

Hem hesabınızı hem de bilgisayarınızdaki dosyaları güvenli tutabilmek için bilgisayarınızın taranması ve temizlenmesi gerekiyor. F-Secure ve Trend Micro ile olan ortaklığımız sayesinde, Facebook'a giriş yapıp ekrandaki talimatları izleyerek bunu ücretsiz yapabilirsiniz.

Yazılım, zararlı yazılımdan etkilenen dosyaları diğerlerinden ayırmak ve silmek için bilgisayarınızı tarayacaktır. F-Secure ve Trend Micro hakkında daha fazla bilgi alın.

Kaynak:https://www.facebook.com/help/226527600691713DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.