Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Everywhere (202?) [ANA KONU]

W Winter Is Coming Konu Sahibi
4 ay (7081 mesaj)
< Resime gitmek için tıklayın >Eski Rockstar North başkanı ve Grand Theft Auto yapımcısı Leslie Benzies ve stüdyosu 2017 de geliştirilmeye başlanan ve 2021’in 4. çeyreğinde piyasaya sürülebilecek bir AAA başlığı olan Everywhere üzerinde çalışıyor. Son çıkan söylentilere göre oyun bu yılın sonuna doğru piyasaya sürülecek ancak oyun oldukça kapsamlı olduğundan bu süre uzayabilir.

güncellemeler gelince konu editlenecek...

websitesi: http://everywhere.game/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 24 Mart 2021; 5:5:17 >


W Winter Is Coming Konu Sahibi
4 ay (7081 mesaj)
Açık dünya oyunu Everywhere, oyun motorunu değiştirdi. Amazon'un Lumberyard motorundan Epic Games'in Unreal Engine oyun motoruna geçiş yaptı.

Everywhere, eski Rockstar North başkanı ve Grand Theft Auto oyunlarının baş yapımcısı Leslie Benzies tarafından kurulan Build A Rocket Boy adlı stüdyo tarafından geliştiriliyor. Oyun üzerindeki çalışmalar 2017'de Leslie Benzies ve diğer iki eski Rockstar North çalışanı Matthew Smith ve Colin Entwistle ile birlikte başladı. Kasım 2020 itibarıyla Edinburgh ve Budapeşte stüdyolarında toplamda 400'den fazla çalışan bulunuyor.
 
Leslie Benzies oyun motoru değişikliğiyle ilgili olarak "Geride bıraktığımız dört yılda Build A Rocket Boy'da harika bir ekip kurduk ve oyunun geliştirme süreci iyi bir şekilde ilerledi. Everywhere artık Unreal Engine üzerinde çalışıyor. Oyun motorunun teknolojisi son iki yılda çok gelişti ve Epic Games'in yol haritası, önümüzdeki yıllarda oyun sektöründe ön sıralarda yer alacak bir oyun oluşturmamız için bize harika bir fırsat sunuyor." diye belirtti. 
 
Oyunun çıkış tarihi ve çıkış yapacağı platformlar belli değil.

buildarocketboy.comDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.