Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Evde Bitki Yetiştirmek

U
UFC279 Konu Sahibi
9 ay (152 mesaj)
Merhaba, tek yaşıyorum. Bakabileceğim ve ufak daireme ferah getirecek özellikle salon ve odam için, balkonda olabilir bitki yetiştirmek istiyorum. Hangi bitki olduğu önemli değil. Migros'ta bir aralar çok güzel saksılar ve topraklar görüyordum fakat ben bunları alıp ne yapacağım? Tek istediğim yeşillik olması. Bana yol gösterici olursa biri çok sevinirim!
_____________________________

Eski kullanıcı adı: Stannis BaratheonT
tesbihcekenhoroz
9 ay (1042 mesaj)
Saksı fesleğen çok güzel kokuyo tavsiye ederim. Bakimida kolay.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


_
_Gmn_
8 ay (109 mesaj)
Ben kendimden örnek vereyim.Kaktüs yetişiriyorum hem bakımı kolay hemde bir uğraş oluyor benim için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


T
Tensegrity
4 ay (420 mesaj)
Çiçek yetiştirmem için marketlerde çiçekcilerde satılanları asla tavsiye etmem. Saksısı ile aldığım çiçeklerin hiç biri yaşamadı. Ticari maksat ile üretilip gerekli hormon ve gübreler ile çiçek açtrılıyor. Ev ortamı dış ortamın iklimi ile alakası olmayan çiçekler satılmakta

Çiçek yetiştirmem için önce doğru toprağı seçmem lazım. Ben genelde ormanlık alanda hiç bir şekilde kirletilmemiş işlem görmemiş seçtiğin bölgeden 30 cm kazdık tan sonra altındaki toprağı alırım. Yetiştirmek için ise çok uzaklara bakmaya gerek yok hemen komşulardan yetiştirdiği , yetiştirip büyütüp başarılı olduğu çiçeklerin bir dalından alırım. Yani bulunduğum iklime uyumlu olan çiceği tercih ettiğimden kuşkusuz emin olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


M
muhendis.ce
geçen hafta (14 mesaj)
Hocam benimde çalışma masamda kaktüsüm var . Hem radyasyonu emiyormus. Hemde görüntüsü çok hoşuma gidiyor. Bakmasida kolay deneyebilirsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.