Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 3 mobil kullanıcı
1504
Cevap
0
Tıklama
5
Öne Çıkarma
Cevap: Ev ve İş Yerleri için Fark Yaratan KEENETIC Modem / Routerlar, DÖRT DÖRTLÜK İNTERNET İÇİN TASARLANDI (73. sayfa)

T Technical_Support
2 ay (2268 mesaj)
CGNAT ağı içinde olanlar için sıradışı bir port yönlendirme özelliğiniz var. Bunu diğer modemler neden yapamıyor, modemlerinizde bu olay donanım ilemi yoksa yazılımsalmı yapılıyor.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

A avmehmet
2 ay (635 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: KEENETIC

Merhaba Berk,


Cihazınız ile ilgili yaşamış olduğunuzun durumu arkadaşlarımız ile birlikte incelemek için Pazartesi - Cuma 09:00 -18:00 saatleri arası hizmet veren 02167093200 numaralı Keenetic destek hattını arayarak arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz
Sevgili keenetic

Aşağıda ekran görüntüsü aldığım şekilde gün içerisinde defalarca bağlantı hatası oluşuyor, bir türlü çözüm bulamadım, firmwarei beta veya alfa sürümlerine de yükledim ancak düzelme olmadı, hattım vdsl2/35mbit Turk Telekom

cihazım Omni dsl
< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 2 cevap geldi.

F fatih_h
2 ay (3005 mesaj)
Aynı durum bende de mevcut. Ara sıra bağlantı gidiyor. Sanırım yazılımsal bir durum bu.

< Resime gitmek için tıklayın >


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @avmehmet @KEENETIC

K KEENETIC Konu Sahibi
2 ay (519 mesaj)
Merhaba Technical_Support,

CGNAT ip havuzunda olan kullanıcılarımız için HTTP ve HTTPS portları üzerinden erişim hizmeti vermekteyiz. Bu özellik cihazlarımızında bulunan ve firmamıza ait Keenetic OS yazılımı ile yapılmaktadır.
Bu mesajda bahsedilenler: @Technical_Support

K KEENETIC Konu Sahibi
2 ay (519 mesaj)
Merhaba avmehmet,

Öncelikle cihazınızın Firmware yazılımı genel sistem ayarlarından geliştirici modu seçerek 3.6 Beta 3 yapıp test edin yaşadığınız durum devam etmesi halinde arkadaşlarımız ile birlikte incelemek için Pazartesi - Cuma 09:00 -18:00 saatleri arası hizmet veren 02167093200 numaralı Keenetic destek hattını arayarak arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.
Bu mesajda bahsedilenler: @avmehmet

K KEENETIC Konu Sahibi
2 ay (519 mesaj)
Merhaba fatih_h,

Hattınıza özel oluşan bir durumdan kaynaklı DSL kesintisi yaşıyor olabilirsiniz. Öncelikle cihazınızın Firmware yazılımı genel sistem ayarlarından geliştirici modu seçerek 3.6 Beta 3 yapıp test edin yaşadığınız durum devam etmesi halinde arkadaşlarımız ile birlikte incelemek için Pazartesi - Cuma 09:00 -18:00 saatleri arası hizmet veren 02167093200 numaralı Keenetic destek hattını arayarak arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.
Bu mesajda bahsedilenler: @fatih_h

A acsivrikaya
2 ay (14 mesaj)
Merhaba, Keenetic Extra DSL modemimim var. Dün bir saat aralıklarla iki defa internet bağlantısı kesildi ve Wi-Fi sistemi komple kapandı. Reset de atsam, yeniden de kursam bir türlü Wi-Fi sistemi çalışmadı. Modemde yer alan hatalarla ilgili ekran görüntülerini ekte bırakıyorum. Nasıl çözeceğim konusunda desteğinizi bekliyorum.

< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


Bu mesaja 1 cevap geldi.

N naklov2129
2 ay (206 mesaj)
keenetic ultra DSL çıksın bekliyoruz :D


Bu mesaja 1 cevap geldi.

K KEENETIC Konu Sahibi
2 ay (519 mesaj)
Merhaba acsivrikaya,

Sistemlerimiz üzerinden açış olduğunuz kayıt ile tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır.
Bu mesajda bahsedilenler: @acsivrikaya

K KEENETIC Konu Sahibi
2 ay (519 mesaj)
Merhaba naklov2129,

2021 yılı içerisinde satışa sunulması planlanmaktadır. Bizleri takip etmeye devam ediniz.
Bu mesajda bahsedilenler: @naklov2129

3 3218
2 ay (3 mesaj)
@KEENETIC Bizler bu kadar güzel ve özellikli ürünler ile tanıştırdığınız için çok teşekkür ederim. Evimde ve iş yerimde keenetic ürünlerinizi kullanmaktayım çevremdeki eşe dosta da markanızı tavsiye ediyorum bazı zamanlarda eş dost cihazların özelliklerini ve web arayüz sayfasını görmek istiyorlar bende kendi keendns adresimi ve admin yetkisine sahip olmayan bir kullancı oluşturarak kendi cihazlarıma erişmelerini ve incelemelerini sağlamaktayım.

Cihazların özelliklerini ve web arayüz sayfasını görebileceğimiz bir emulatör yada link var mı? Ürünleriniz ile tanışmak incelemek ve özellikleri hakkında bilgi almak isteyen bir çok kullanıcı içinde böyle bir uygulamanın iyi olacağını düşünmekteyim.

Sloganınız da da belirttiğiniz gibi Keenetic ile Dört Dörtlük internete sahip olduk, emeği geçen herkese teşekkür ederiz.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @KEENETIC

M mrtgfb
2 ay (481 mesaj)
Ürünlerinizi beğenerek kullanıyoruz.

Ancak artık wifi 6 ax cihazı bekliyoruz 2021 yılı planlanmaktadır pandemi diyorsunuz ancak artık biran önce uygun fiyatlı çıkartınız alalım. Yada tahmini şu ay da çıkacak diye tahmini takvim bilgisi iletiniz @KEENETIC


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @KEENETIC

A altuntepe2
2 ay (1331 mesaj)
Kaç sayfadır keenetic yetkilisi bıkmadan usanmadan tüm sorulara cevap vermiş vallahi helal olsun. Gigabit portlu bir modeminizi ilk zamanlarınızdan beridir bekliyorum çıktığı an alacağım. Tercih sebeplerimde en büyük etken bu güzel tavrınız ve yazılım güncelleme desteğiniz. Umarım bozmadan devam edersiniz. Teşekkürler tüm çalışanlarınıza.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

M Matrixx7
2 ay (1050 mesaj)
3 katlı müstakil evde oturuyorum 2 ay önce Keenetic'e geçtim 1.kata Omni DSL, orta kata Lite cihazı aldım ethernet ile bağlı Mesh olarak fakat wi-fi performansından memnun kalmadım açıkçası. Daha önce aynı ikili TP-Link kullandım DD-WRT firmware ile. 3.katta çok iyi çekiyordu fakat Lite ile 3.katta zar zor bağlanıyorum. Ne yapmam gerekir wi-fi performansını arttırmak için? Open-WRT yükleyebilir miyim?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

K KEENETIC Konu Sahibi
2 ay (519 mesaj)
Merhaba 3218,

Öncelikle nazik geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Kullanıcılarımızın kullanımına sunduğumuz bir emulatör arayüzümüz mevcut aşağıdaki linkte bulunan cihazımıza erişebilir cihaz özellik ve menülerini inceleyebilirsiniz.


Emulatör Erişim Adresi : https://keenetic.emulator.keenetic.pro/


Kullanıcı Adı: demo


Şifre: demo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KEENETIC -- 23 Şubat 2021; 11:50:2 >


Bu mesajda bahsedilenler: @3218

K KEENETIC Konu Sahibi
2 ay (519 mesaj)
Merhaba mrtgfb,

Nazik geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. WiFi 6 destekli cihaz için içinde bulunduğumuz pandemi süreci nedeni ile net bir takvim veremiyoruz. Bizi takip etmeye devam ediniz.
Bu mesajda bahsedilenler: @mrtgfb

K KEENETIC Konu Sahibi
2 ay (519 mesaj)
Merhaba altuntepe2,

Nazik geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. En kısa zamanda Giga portlu DSL cihaz / cihazları siz değerli Keenetic kullanıcıları ile tanıştırmayı planlıyoruz bizi takip etmeye devam ediniz.
Bu mesajda bahsedilenler: @altuntepe2

M MythBuster34
2 ay (172 mesaj)
çok güzel olmuş
M Matrixx7
2 ay (1050 mesaj)
Open-WRT firmware yazılımı tam olarak bulamıyorum. Google'a yazdığımda net bir sonuç çıkarmıyor.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @KEENETIC