Bu konudaki kullanıcılar: 6 misafir, 6 mobil kullanıcı
914
Cevap
0
Tıklama
4
Öne Çıkarma
Cevap: EV İNTERNETİ MILLENICOM’DAN ALINIR! AYNI ALTYAPI AYNI FİBER AYDA SADECE 79,90! (49. sayfa)

H Hüseyin 007
5 gün (1 mesaj)
Şişeler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


T tozyet
5 gün (440 mesaj)
müşteri hizmetleri buıraya akıyor mu ev telefonumda var ikisi ne kadar olur
N Nartive
4 gün (150 mesaj)
Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere 06.10.2020 tarihinden bu yana yaşadığım rezilliği anlatacağım. Öncelikle Millenicom'u yaklaşık 8 aydır kullanmaktayım. Daha önceleri Türk Telekom'daydım ve Millenicom'a geçiş yaparken kurtuldum diye seviniyordum fakat beterin beteri varmış derler ya işte öyle bir durumla karşı karşıyayım. Bağlattığım günden bu yana her sabah kısa süreli bir kesinti yaşıyordum (Telekom'dayken böyle birşey yoktu). Ama çokta problem etmeden kullanmaya devam ettim. Ta ki 6 Ekim 2020 tarihine kadar. 6 Ekimde internetim birden bire kesildi ve bir daha da bağlanamadım. Ev içerisindeki tesisatı hemen kontrol ettim, farklı modem, farklı kablolar denedim fakat hiçbir türlü çare olmadı. Tabi Millenicom'u da hemen aradım. Mesajlar attım. Arıza kaydı oluşturdum. Ulaşabileceğim her yerden ulaşmaya çalıştım. Ama ulaşılması o kadar zor bir firma ki arızadan 2-3 gün sonra bir insanla anca konuşabildim. En sonunda telefonda aradıktan sonra çıkan sesli asistandan yeni abonelik istiyorum diyerek ilerledim ve karşıma birisi çıktı sonunda. Ona direkt iptal istiyorum beni gereken yere bağlayın dedim ve sağolsun birisine bağladılar. Ona da söyledim o da beni yöneticilerine bağladı. Onunla konuştuk ve iptal istiyorum dememe rağmen etmemek için evinize hemen personel göndereceğim falan filan uzattı da uzattı ve aboneliğimi iptal etmedi. Tabi daha sonra personeli bekle bekle tam 11 gün sonra personel eve geldi. Tabi ben bu arada o kadar çok aradım ki bu firmayı adam zorla geldi yoksa gelmeyecekti. Her neyse adam geldi baktı denedi etti, aşağıya indi filan fakat bunu ben çözemem Telekom'a ileteceğim deyip gitti. Saha dolabından olduğunu düşündü. Gidiş o gidiş ne Telekom'dan gelen oldu ne birşey. Ve tekrar aradım karşıma birisi çıktı. İptal etmek istiyorum dedim ve yarım saat boyunca dil döktü. Yav arkadaşım beni bırakın çıkacağım diyorum evimde 20 gündür internet yok. 2 tane üniversite öğrencisi var ve derslere giremiyorlar diyorum hala ben çözeceğim diyor. Ekipten geldiler çözemediler diyorum hala olsun halledilir diyor. Öyle böyle derken yarım saat sonunda iptal işlemini başlattı ve iptal dilekçesini faks olarak göndermemizi istedi ve hemen gönderdim tabi ki. Gönderdiğim günde 21 Ekimdi. O tarihten bu zamana kadarda iptal için bekliyorum. İptal dilekçemi gönderdiğim gün mesaj attılar. Gün içerisinde sizi arayacağız. Randevu alacağız ve size ekip göndereceğiz diye. Daha sonrada aradılar. Arkadaş ben sizden iptal istiyorum diyorum siz bana hala ekip yollayacağız diyorsunuz, adamınız zaten geldi yapamadı diyorum hala ısrar ediyor. Her neyse istemiyorum deyip bunu da kapattım. Ertesi sabah birisi yine aradı. Neden iptal ettirmek istiyorsunuz? Sorununuzu çözelim dedi. Yani anlayacağınız iptal ettirmeden sizinle ilgilenilmiyor. Her neyse onuda istemiyorum deyip kapattım ve süreç buralara kadar geldi. Şimdi hala iptal için bekliyorum. Sanırım daha da bekleyeceğim.
Sonuç olarak bu kadar gün sinir olduğuma mı yanayım ? Bu kadar para ödeyip hizmet alamayışıma mı yanayım ? Dersleri kaçırdığıma mı yanayım? Bilemedim doğrusu. + olarak şunu da ekleyeyim kafalarına göre fatura çıkartma işini de iyi yapıyorlar. 79.90 TL olan faturam bu ay 89.90 geldi ve bununla ilgili de bilgi vermiyorlar. Sanki kotam filan varmışta onu geçmişim gibi fazla fatura gönderdiler.
Tüm bunları okuduktan sonra umarım kimse bu firmayı tercih etmez. Günlerdir bizi süründürdüler resmen. Yorumu size bırakıyorum.
Bu mesajım burada bulunsun alacak olan filan varsa hemen vazgeçer heralde.
R RIDVAN KARAAGAC
4 gün (1 mesaj)
Uwa-br100 wireless usb kablosu sony

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


E efesb
4 gün (1683 mesaj)
Mac

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


V Vanity Fair
3 gün (2212 mesaj)
millenicom dolandırıcıdır, inanmayın sakın bu reklamlara. Sözleşmemde 74.99 tl fiyat yazıyor bana gelen faturalar 89.99 tl. İsteyene ekran görüntüsünü atarım.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

N Nartive
2 gün (150 mesaj)
Aynı durumu yaşadım üstteki arkadaşla. Tavsiye etmem.
Bu mesajda bahsedilenler: @Vanity Fair

B baba1976a
2 gün (1 mesaj)
Yerli kanallar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


A alav
dün (27 mesaj)
Arızam bir aydır giderilmiyor. Birde size ulaşamadık yazmışlar. Aransaydım upCall kullanıyorum haberim olurdu
< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B BomBacıTime
dün (1 mesaj)
Çek takas satış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.