Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
84
Cevap
0
Tıklama
69
Öne Çıkarma
Cevap: Etrafımdaki AKP' liler Mülteci Konusunda Aşırı Sinirlenmiş Durumdalar (5. sayfa)

T th9
4 gün (1076 mesaj)
şuan ki kadar tepki veren akpli yoktu çünkü ekonomi daha iyiydi ve bahane bulabiliyorlardı, şuan hiçbir destek noktaları olmadıkları için mecburen eleştiriyorlar.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @AlpKhanate

G Guaire
4 gün (3613 mesaj)
Ya ben en çok Suriyelileri Avrupa'ya göndereceğine inanan gerizekalıları merak ediyorum.

Ordusu olan ve kararlılığı olan her ülke sınırlarını kapatmaya muktedirdir.

İlk başta hazırlıksız yakalandılar, ama sonradan göndermeye çalıştığımız Suriyelileri döverek, gazlayarak gerisingeri postaladılar.

Milyonlarca insanı tek tek ayıklayıp geri göndermek çok zor bir iş. Bunları böyle kontrolsüzce alıp şehirlere salmak ağır vatan hainliğidir.

Bu tip konularda insanlar genellikle hafife alıyor.

Tam rakam belli değil, ama en azından 5 milyon kişiden bahsediyoruz. Sırf bu iş için belki devletin onbinlerce belki daha fazla yeni polis istihdam etmesi gerekir. Yoksa polis normal işini gücünü tamamen bırakıp bunları tespit edip yakalamaya çalışacak.

Direnenler olacak. Zor kullanılması gerekecek. Birileri bunları cep telefonları ile kaydedip internete yayacak. Bu da hem yurt içerisinde hem de yurt dışında işi güçleştiren konular olacak.
A AlpKhanate
4 gün (1761 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: th9

şuan ki kadar tepki veren akpli yoktu çünkü ekonomi daha iyiydi ve bahane bulabiliyorlardı, şuan hiçbir destek noktaları olmadıkları için mecburen eleştiriyorlar.
Ekonomi iyi falan değildi. Senelerdir dökülüyor, şuan zirve yaptı sadece. Toplumun %70i suri istemiyordu, şuan 80 90. Rakamları salladım. O dönemde anket takip ediyordum şimdi araştırıp bulamıcam. Ama net hatırlıyorum. Akplilerinde çoğu suri istemiyordu.

Bunu AB ye şirinlik olsun diye dillendirmediklerini düşünüyorum. İnsan hakları ve ümmetçilik de mezesi.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

E EthanCarter III
4 gün (5646 mesaj)
Onlar her konuda sinirli öfkeli muhalif arkadaşlarımla konuşuyorum hiçbiri bu kadar dert yanmıyor iktidara oy veren kesimle konuşuyorum her konudan şikayetçiler aynı adamlar seçim günü geldiğinde bastık ampüle Reisimiz Erdoğan diye geziyorlar müstehak müstehak gerek buradaki muhaliflerin, gerekse diğer mecralardaki muhaliflerin dilinde tüy bitti herkes uyardı yapmayın etmeyin diye o zamanlar tuzları şimdiye nazaran biraz daha kuruydu ölene kadar akp kafasındaydılar.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


T th9
4 gün (1076 mesaj)
ekonominin o dönemde iyi olmadığını bende biliyorum, sizin dediğinizle aynı şeyi diyorum aslında.ülkenin çoğunluğu akpye karşı olunca muhalefetde cesaretlendi ve konuşmaya başladı, 20 senedir iktidarda olan ve tüm medya kontrolü elinde olan bir partiye muhalif olmak kolay değil, zaten 1 sene öncesine kadar millet ittifakı kazanamaz gözüyle bakılıyordu ve aniden millet ittifakı kazanır denmeye başlandı.bunun en önemli etkisi muhalefetin yaptığı doğru hamlelerdir, siz yeterli bulmuyor olabilirsiniz fakat şuan ki yükselişiyle millet ittifakını tebrik etmek gerekiyor.ekrem imamoğlu tarafında ise tammen ismini temiz tutmaya çalışıyorlar, kk bu konularda daha ön plana çıkarılıyor.zamanı gelince artık kim cb adayı olucaksa o zaman suriyeliler, afganlar konusunda net söylemlerde bulunur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi th9 -- 25 Temmuz 2021; 1:55:10 >

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @AlpKhanate

W White Devil
4 gün (2846 mesaj)
anadolu insanı çıkarcıdır çıkarı bitene kadar bir şeyi umursamaz, şimdi kazık bunlara girince ses çıkarmaya başladılar, ilk zamanlarda ensar diyorlardı.
H HayatDevamEdiyor
3 gün (171 mesaj)
Beter olsunlar inşallah, Allah'ım fazlasını yaşatsın< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


M mgora
3 gün (365 mesaj)
Mülteciler sayesinde işçilik ücretleri baskılanıyor ve halk fakirleştiriliyor.
P programmer_onur
3 gün (18419 mesaj)
Sonuç: Bas ampüle muğa..yim< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.