Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
3
Cevap
150
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Etiler, Levent, Bebek tarafında mülteci bulamadım
A
geçen yıl
Binbaşı
Konu Sahibi

Dün Etiler, Levent ve Bebek tarafında sokağa çıkıp mülteci aradım story atmak için ama bir türlü bulamadım. Buysaydım hemen videosunu çekip ülke ne hale geldi ya diyecektim. O taraflarda mülteci çalıştıran mekanları biliyor musunuz? Acilen story atmam lazım.Y
geçen yıl
Binbaşı

Barinamaz çünkü< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

B
geçen yıl
Yarbay

Beyazların semtlerinde olmaz zaten akpli ilçelere bak.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

O
geçen yıl
Teğmen

bizim semte gel. alt katımızda 6-7 tane çöpçü yaşıyor nereliler bilmiyorum. karşı dairemizde şizofren yaşıyor. penceredem tam karşıya baktığımızda çatı katını biraz büyütüp tek odada yaklaşık 6-7 kürt (sanırım) kalıyor. yan binanın karşısındaki dairede (büyük bi daire) 15 civarı göçmen kalıyor bilmiyorum nereliler. yakınımızda bi pastane var afganlar çalışıyor hem önde hem arkada. sokağımızın köşesinde çingeneler yaşıyor.

yani bizim buralara gelirsen istemediğin kadar var. bakkala ne zaman gitsem her ırktan dinden dilden adam var çoğu da sorunlu insanlar bilmiyorum neden.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.