Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Ethereum 300 doların altına düştü

A alibertay Konu Sahibi
3 yıl (202 mesaj)
CoinMarketCap'ten alınan verilere göre, piyasa hacmi oldukça büyük olan Ethereum'un birim fiyatı 300 doların altına düştü. Ethereum, şu anda Bitcoin'den sonra en büyük piyasa hacmine sahip kripto para birimi.
 
2018 yılı içerisinde sürekli olarak düşüş içerisinde olan Ethereum, geçtiğimiz günlerde 300 doların altına düştü. Kademeli bir düşüş yaşayan söz konusu para birimi, birçok yatırımcıyı ve analisti yanılttı.
 
Aralık 2017'den sonra çoğu dijital para biriminin fiyatında düşüş yaşandı. Tüm bu düşüşler içerisinde, ağ yapısı diğer kripto para birimlerinden farklı olduğu gerekçesiyle Ethereum'un yükseleceği yönünde yorumlar yapılmıştı. 
 
 
 
Grafikte de görüldüğü üzere Ethereum, bir müddet dalgalandıktan sonra kademeli olarak düşüşe başladı.
 
Ocak 2018'de tüm kripto para birimlerinde bir düşüş görülmüştü. Ethereum ise diğer dijital paraların düşüşe başladığı dönemde kendi zirvesini yaşamıştı. Piyasaya ters şekilde yaşadığı bu yükseliş, yatırımcıların ve analistlerin dikkatini çekmişti.

 Haberi Portalda Gör


M muaz1984
3 yıl (1172 mesaj)
Keriz silkeleme zamanı gelmiş demekki.Bu mesaja 1 cevap geldi.

B BumberShoot
3 yıl (554 mesaj)
Evet şimdi kerizleri(zirveden giren kerizleri) korkutup zararına bu piyasadan çıkaracaklar sonra geri yükselmeye başlayacak< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @muaz1984

T Tommy Shelby
3 yıl (7385 mesaj)
Alım fırsatı doğmuş işte ne güzel< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


G Guest-60C9D430E
3 yıl (3921 mesaj)
1 sene felan once 1700 civarindan aldigim ethereum birkac ayda 4500 gibi fiyatlara ulasmisti bende o parayla motosiklet aldim.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.