Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
91
Cevap
6982
Tıklama
84
Öne Çıkarma
Cevap: Esnaftan alışveriş yaparken gözünüzü dört açın. (5. sayfa)
B
3 hafta
Binbaşı

48liler olduğu sürece yaşasın cehennem.
Bu mesajda bahsedilenler: @EvMüdüresiii
0
3 hafta
Yarbay

bu yemekleri senin yazdığın fiyattan satan çok lokanta var. mesela bizim ofisin orda (Gayrettepe'de) senin yazdığın fiyattan aşağı bulamazsın bu yemekleri, hatta daha pahalıdır eminim. aynı şekilde Ümraniye sanayide de dediğin fiyatlardan yersin çoğu yerde. ben senin yazdığın fiyatları bilmiyo değilim.

ama Türkiye'nin heryerinde fiyatlar öyle değil. geri kalan birçok restoranda çok daha uygun fiyatlar var zira yediğin yemeğin maliyeti yok.

yukarıda yazdım, Kadıköy'deki herhangi bi esnaf lokantasında aynı yemeği 100 liraya yiyosun, istersen bugün git dene. Kadıköy'deki lokanta sürümden kazanıyo ama benim gittiğim lokanta da işlek bi konumda. etsiz yemeği 200'den vermesi normal değil zira öyle bi restoran değil bu.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @ardicli2000
0
3 hafta
Yarbay

70 liraya çorba ne çorbası? süzme mercimeği 70'den satıyosa senin gittiğin mekan benim gittiğim gibi salaş değildir muhtemelen daha düzgün bi yerdir.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @ardicli2000
B
3 hafta
Yüzbaşı

Bir başkadır benim memleketim :)

Enflasyon tam olarak budur. Toplumun ahlakını bozar.

https://www.youtube.com/watch?v=Dy_IToTFoww
_____________________________

Eski kullanıcı adı: trlonely


S
3 hafta
Yarbay

S
3 hafta
Yarbay

Sahibinden üzerinden 2. el çeşitli retro yada özel elektronik eşyalar alırım. Bir kere Antep'ten bir şey almaya kalktım pişman oldum. Antep'ten özellikle sıfır ambalajında açılmamış dese çöp almam çünkü mutlaka bir halt çıkar. Sadece bir kere alışveriş yapmama rağmen çevremde de Antep'ten alışveriş sorunlarına denk geldim. Sadece bir tek alışverişe göre değerlendirmiyorum bu arada.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @VolkanCOO
P
3 hafta
Yarbay

A
3 hafta
Yarbay

Böyle bir şey vardı gerçek miydi ?

< Resime gitmek için tıklayın >


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Passenger
V
3 hafta
Binbaşı

Antep'te yaşayan insanlarda şimdi sadece Antepliler demeyeyimde dogru olmaz çok kozmopolit sehir Antep insaninda genel bir ahlaksızlık var.Karsi tarafı kaziklamayi dolandirmayi bir marifet olarak görüyorlar.O yüzden Antep insanından çöp almam cevremede aldırmam.Genelde internetten alıyorum özellikle elektronik sakin diyeyim.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Sozuak
P
3 hafta
Yarbay

Bu zihniyetteki herkesin kurabileceği cümleler bunlar hocam, neden şaşırdınız ki? Duymadım ama mümkündür.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Antor
A
3 hafta
Yarbay

Sorumun alt anlamı felan yok dostum beni yanlış anlama. Bütün kırşehire mal edecekte değilim. Ancak gerçekten bu vatandaş gerçek mi yani var mı yoksa efsane mi. Bilmiyor olmanızda ihtimal.
Bu mesajda bahsedilenler: @Passenger
S
3 hafta
Yarbay

Her zaman söylerim, ekonomik kriz falan hikaye, bu ülkede en büyük sorun ahlaksızlıktır.B
3 hafta
Yarbay

Aşağıdakini yapan esnaf kalmadı.

< Resime gitmek için tıklayın >
Olması gereken bu. Ben kağıda, köpük tavaya veya naylon torbaya neden et kadar kg parası ödeyeyim. Kartona neden baklava kadar kg parası ödeyeyim. 1 kg et alınsa sorun az olacak ama 250 gr kıyma alınca, bunun da 25 gramı köpük tabak olunca, yazık değil mi bu insanlara.

Bir tanıdığım kasapta çalıştı bir dönem, 100-150 gr. kıyma almaya gelenler olduğunda köpük tabak veya yağlı kağıt yerine buzdolabı poşeti gibi incecik torbaya koyup tartıyormuş. Yağlı kağıda para ödetmek istememiş. Patron kızmış sonra. Yağlı kağıda sar, öyle tart demiş. Kağıdın kilosu kıyma ile aynı mı?

Böyle esnaflar batsın bitsin bence.
Bu mesajda bahsedilenler: @krstarica
K
3 hafta
Teğmen

Süt kaymağı aldım güya yarım kilo çeyrek koymuş adam herkes dikkatsiz bu aralar başka müşteri de vardı bir şeyler alan ondan dolayı şaşırdı büyük ihtimal.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.