Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Eskişehirde Akustik Proje Ve Akustik Rapor Hizmeti Veren VAV Mühendislik

Y yasinjanbert Konu Sahibi
2 yıl (174 mesaj)
Vav Makina İnşaat Mühendislik LTD.ŞTİ 2013 yılında Makina-İnşaat-Mühendislik hizmetleri konusunda ülke ekonomisine katma değer üretmek amacı ile Eskişehir merkezde kurulmuştur.

Mekanik Tesisat müteahhitliği uzmanlaşan firmamız, Türkiye ekonomisinin lokomotifi inşaat sektöründe konut projelerinin yanı sıra yapımı artan hastahane, okul, otel, iş yerleri ve petrol istasyonları gibi özelleşmiş yapıların; ısıtma, yangın, sıhhi tesisat , asansör ve mekanik tesisatlarını projelendirmekte ve taahhüt işlerini yapmaktadır.

Merkez ofisinde mühendislik hizmetlerine devam eden firmamız, Eskişehir Sanayi Bölgesi olan Teksan sanayi sitesinde, makina sektöründe inovasyon ve AR-GE temelli çalışmalarını da sürdürmektedir. Teknolojik gelişmeler ve şirket hedefleri kısa sürede destek görmüş, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Araştırma ve Geliştirme (AR-GE) şirketi statüsü kapsamına alınmıştır.

Şirketimiz Proje alanında kazandığı tecrübeler sayesinde 2014 yılında Konut inşasına başlayarak şehirin gelişen ve değişen yüzüne uygun, alışılagelmiş konut çizgisinin dışında yenilikçi yapılara yönelmiştir.

Yeni çıkan yönetmeliklerle birlikte Zorunlu hale gelen Akustik proje ve rapor konusunda yeni bir alanda daha hizmet vermeye başlıyan VAV mühendislik ailesi sizlere hizmet vermekten onur duyacaktır.
www.vavmuhendislik.comhttps://www.vavmuhendislik.com/akustik-proje-eskisehir/

Instagram sayfamızDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.