Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
5
Cevap
0
Tıklama
4
Öne Çıkarma
Eskiden PES ismi ile tanınan eFootball'dan yeni oynanış detayları ve görseller paylaşıldı

Ö Özgür Eroğlu Konu Sahibi
3 ay (6828 mesaj)Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Konami Digital Entertainment'ın yaptığı popüler oyun serisi PES'in bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda ismi eFootball olarak değiştirildi. Ayrıca bu yılın sonunda ücretsiz olarak çıkışını yapacağı da açıklandı. Geçtiğimiz saatlerde de oyundan yeni detaylar ve yeni görüntüler paylaşıldı.Ayrıca Bkz.Halo Infinite temalı Xbox Series X'in dudak uçuklatan Türkiye fiyatı belli oldu: 9.999 TLeFootball Oynanış DetaylarıTopa dokunuşu kontrol etmeOyuncular aynı gerçek futbolda olduğu gibi topa ilk dokunuştan depara kadar hem top sürme hızını hem de şutların sertliğini kontrol edebilecek. Ek olarak eFootball™, PlayStation®5'te futbolcu hareketlerinin farkını hissettirmek için kontrolcünün dokunsal geri bildirimini ve uyarlanabilir tetiklerini kullanacak*.*Bu özellik, lansmandan sonra bir güncelleme ile eklenecektir. Lütfen daha fazla bilgi için bekleyin.Defans oyuncusunu kandırmaOyunculara topu nasıl saklayacaklarını kontrol etme konusunda daha fazla özgürlük vererek neredeyse her oyunu karşılıklı bir akıl oyununa dönüştürdük*. Sezgisel komutlar aracılığıyla çok çeşitli top sürme ve vücut çalımı hareketleri kullanabileceksiniz. Bunlar bir araya geldiğinde, karşı karşıya kaldığınız pozisyonlar hem hücum hem de defans oyuncuları için heyecan verici bir deneyim sunacak.*Bu özellik, lansmandan sonra bir güncelleme ile eklenecektir. Lütfen daha fazla bilgi için bekleyin.Top çalma ve yeni fırsatlar yaratmaOyuncular, rakiplerinin şutlarını vücutlarını öne atarak veya vuruşu okuyup pası keserek bloke edebiliyorlar. Doğal olarak, rakibin kalesine yakın bir pozisyonda top çalarak mükemmel bir gol fırsatına sahip olabileceksiniz.

Fiziksel MücadeleeFootball™, gerçek hayattaki futbolda çok önemli olan "fiziksel savunmayı", defans sırasında bir hücum komutuyla aktive ettiriyor. Buna ek olarak, hücum takımı da topu oyunda tutmak için vücutlarını kullanabiliyor, bu da hem hücum hem de defans oyununu daha dinamik hale getiriyor.Keskin Vuruş (Sharp Kick)*Yepyeni animasyonlarla gelen "keskin vuruş" seçeneği, oyunu daha da teknik ve heyecanlı hale getirecek. Oyuncular, keskin ortalar, hızlı aşırtma paslar ve havadan şutlar gibi özel vuruşlar yapabilecekler. Bu yeni hareketlerin gerçekleştirilmesi daha fazla zaman aldığından, oyuncuların maç sırasında doğru anları seçmeleri büyük önem taşıyor.*Bu özellik, lansmandan sonra bir güncelleme ile eklenecektir. Lütfen daha fazla bilgi için bekleyin.Bire Bir KarşılaşmalareFootball™ geliştirme ekibi, yeni bir "1vs1" kazanma/kaybetme kural seti oluşturmak için gerçek hayattaki futbol taktiklerini analiz etti. Motion Matching (Hareket Eşleştirme) teknolojisi ile oyun, her oyuncunun hareketini etkilemek için topu, hareket hızını, vücut yönünü, fiziksel kabiliyeti ve daha fazlasını gerçek zamanlı olarak değerlendiriyor. Bu kazan/kaybet kuralları, yeniden elden geçirilmiş faul kararları da dahil olmak üzere oyunu daha inandırıcı kılmak için futbolcu hareketiyle birlikte çalışıyor.Gelişmiş takım oyunu ve yeni kontrollerTakım oyunu futbolun olmazsa olmazı; bu nedenle topsuz oyuncuları kontrol eden yapay zekâ yenilendi. Oyuncular bunu yeni hücum ve defans kontrolleriyle birleştirerek istedikleri gibi oynama özgürlüğüne sahip olacaklar.

Yeni bir kamera: Kapışma (Duel)Yeni "Duel" kamerası, oyuncu 1vs1 durumundayken kamerayı yakınlaştırır ve oyuncunun birebir karşılaşma sahnesinin keyfini daha yakın bir mesafeden çıkarmasını sağlar. Oyuncu serbest durumdayken, görüş alanı genişler ve oyuncunun doğru anda uzun bir pas göndermesine izin verir.Genel iyileştirmelerYeni Motion Matching (Hareket Eşleştirme) animasyon sistemi, çok daha doğal ve akıcı oyuncu hareketleri yaratıyor. Ayrıca, bir araştırma merkeziyle yapılan iş birliği sayesinde top hareketinde de yeni geliştirmeler sağlandı. Son olarak, Sorunsuz Yeniden Başlatma (Seamless Restart) sistemi sayesinde maç sırasında aksiyon asla durmayacak.Oynaması ücretsiz ve Unreal Engine'de tamamen yeniden inşa edilen eFootball, önümüzdeki sonbahar tüm dünyada aynı anda yayınlanacak ve PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Windows 10 ve Steam üzerinden oynanabilecek. Android ve iOS sürümleri de masaüstü ve konsol sürümlerinin hemen ardından gelecek.Oyun için paylaşılan yeni detaylı görselleri aşağıdaki galeri bölümünde bulabilirsiniz.eFootball Yeni Görseller

 Haberi Portalda Gör

Beleşe maç işte. Ne güzel. Hem geliştirmeye devam da ediyorlar. Her transfer sezonunda kadrolar da yenilenir. Bir güncellemeye bakar. İyi vallaha.
Yoruma Git
gokhanvai - 3 ay +11

G gokhanvai
3 ay (920 mesaj)
Beleşe maç işte. Ne güzel. Hem geliştirmeye devam da ediyorlar. Her transfer sezonunda kadrolar da yenilenir. Bir güncellemeye bakar. İyi vallaha.

X xpugur
3 ay (1131 mesaj)
oooo 1e1 durumda kamera nın o noktaya zoom yapması güzel fikir, ilginç olabilir eğer düzgün yapılırsa:)

X xpugur
3 ay (1131 mesaj)
bu arada fifa online 4 e üye olmayan kaldıysa buradan üye olabilirsiniz.https://fo4tr.101xp.com/?invite_code=947e08c21731f55bd66758b9d3e84662

serverlar türkiye de olacak, türk spikerler var... ayrıca üye olduktan sonra başlangıç paketi ve 1-2 oyuncu kartını sosyal ağları takip ette bütün seçeneklere tek tek tıkladıktan sonra(mouse sol tuş ile, ben orta tuşla yeni sekmede açıyordum o şekilde kabul etmiyor) biraz bekleyip sayfayı yenileyin ödülleri alıyorsunuz;)

L LaciRomantik
3 ay (1998 mesaj)
Sırf türkçe spiker olduğu için deneyeceğim. Fifa 21 oynuyorum zaten ama türkçe spiker ayrı bir hava olur :)

_____________________________

Eski kullanıcı adı: a_y_k_u_tG Guest-4A681DC35
3 ay (1246 mesaj)
eski tadı kalmadı bana göre.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.